Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Jaky pomucky, katalogy se u nas nedaji sehnat?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaky pomucky, katalogy se u nas nedaji sehnat?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Administrátor
Co by jste chteli v nasem eshopu nejen pro filatelisty najit?
http://eshop.infofila.cz/


Stanley Gibbons, Zumstein ci jine katalogy, ktere nejsou na nasem trhu dostupne? Ruzne pomucky? Sbirame informace a radi pak zbozi pro Vas sezeneme. Chceme se postarat o co nejlepsi ceny pro sberatele a nejlepsi servis.
Administrátor
Hawidky - poprve v CR nabizime na nasich www na vahu, dokonce i bile hawidky se drive nedaly sehnat. Zasobniky cerne jsou bezne dostupne. Bile opet se moc v nabidkach nevidi. Duvody? Neprodavaji se tak jako cerne. ale to nas nezajima - chceme nabidnout kazdemu to sve. Takze piste sve namety primo sem.
Registrovaný uživatel
Tak co třeba toto: Stanley Gibbons Great Britain Specialized Stamp Catalogue Vol1: Queen Victoria - last edition (myslím 15th) stále marně sháním u nás. Pověřil jsem známého, ať koupí přímo v UK, ale vidím se s ním jednou za uherský rok. Viděl jsem ho na eBay, ale nechci platit cizí měnou a hlavně poštovné ve výši více jak 1/4 ceny katalogu.
Registrovaný uživatel
Hledám(koupím):
Peter A.S.Smith - Egypt Stamps & Postal History(1999)
cena 115 liber(maloobchodní cena dle vydavatele) - ISBN 9963579817
Registrovaný uživatel
Ke katalogům. Velice dobře je vybavena knihovna SČF v Praze, Holečkova ulice. Snad by se tam daly katalogy půjčit.
Registrovaný uživatel
Zkuste to.Kontaktní spojení nefunguje.A do Prahy se dostanu 1xza 10 let.
Co třeba katalog Ekstein a Příručky od Jaroslava Lešetického?V knihovně jsou zakonzervované a nikdo Vám je nezapůjčí.A to jsem je chtěl na digitalizaci literatury.
Moderátor
Já třeba marně sháním nějaké vhodné obaly na dokumenty a kolkové papíry indických států. Potřeboval bych rozměr okolo 250 x 350 mm. A4 je malá a A3 ve většině případů zbytečně velká. Nejlepší by byly "euroobaly" formátu B4, ale ty se vyrábějí jen s kapsou (nebo chlopní) a to se mi nelíbí.
Registrovaný uživatel
Stále hledám, nevíte kde by se dal koupit???
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dále tyto studie(knihy):
Peter Feltus(1983) - Egyptian Postal Markings of 1865-1879. ESC Study VI Part One
Peter A.S.Smith(1983) - The Travelling Post Offices of Egypt
Peter Feltus(1982) - Catalogue of Egyptian Revenue Stamps
Samir A. Fikry(1996) - Postal History of Egypt to 1900
Moderátor
Mám pro dráčka dobrou zprávu, dvě z výše zmiňovaných khih lze zakoupit na netu na stránkách www.philabooks.com v sekci Afrika&Asien.
Registrovaný uživatel
Mrkněte se na tuhle aukci:
http://www.aukro.cz/item785863736_stanley_gibbons_katalogy.html
Pána jsem kontaktoval, když nabízel jiný SG s dotazem, zda by nemohl sehnat i jiné katalogy SG, které jsou v Čechách špatně k sehnání. Komunikace s ním probíhala dobře a zdá se mi solidní. Napadlo ho oslovit tímto způsobem i ostatní, kteří by měli zájem. Kdo nechce nakupovat v cizí měně, může přes něj za přijatelnou cenu v českých koupit i novinky.
Já mám u něj objednaný speciál na viktorii a THE PLATING OF THE PENNY BLACK POSTAGE STAMP OF GREAT BRITAIN 1840 a obojí prý sežene. Speciál hned a tu druhou hned jak ji sežene (teprv začala vycházet).
_______________
Hjústne, máme problém

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Jaky pomucky, katalogy se u nas nedaji sehnat?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1