Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Jaroslav Foglar Stinadla se bouri

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaroslav Foglar Stinadla se bouri

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosim o oceneni knihy s podpisem Jaroslava Foglara. Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ohledně autografu bych si nedělal iluze, je to sázka do loterie...Kniha určitě nějakou cenu má, ale netroufám si říct kolik, asi tolik, kolik za ni nabídne člověk v aukci...Jste-li z Prahy, zkusil bych Proška nebo Symposion ohledně ověření podpisu, určitě budou mít něco pro srovnání :)
Registrovaný uživatel
Foglar podepsal tisíce knížek , asi to moc cenu nezvedne
Moderátor
Packa02 napsal
Foglar podepsal tisíce knížek , asi to moc cenu nezvedne



Ano, já mám kupříkladu podepsanou "Pod junáckou vlajkou" :) Ale jako dražební trhák to nevidím..., spíše jen zajímavost. Cennější by mohla být například skutečnost, že jde (možná) o první vydání daného titulu.
Registrovaný uživatel
Ja jsem si nechal nekdy zacatkem 90. let kdyz nas mistr navstivil na Jiznim meste podepsat jeden vytisk Rychlych sipu a k tomu jeste autogramovou karticku :mrgreen: ...
Registrovaný uživatel
problém je, že celá kniha je dle fota silně rezatě flekatá a jinak toho napodepisoval mnoho tisíc(možná desítek tisíc knih)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dle dostupných informací to vypadá na první vydání (časopisecky Vpřed), knížka vyšla r. 1970...Takže asi přelom r. 1946/47..."Foglaristi" o ni zájem mít budou, nehledě na to, že Foglar podepsal miliony knih...Nějakou stokorunu to hodí, na Aukru asi více....:)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Jaroslav Foglar Stinadla se bouri

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1