Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Jednozavazove hodiny 3 měsíční chod

Vykupminci.cz
Numisargo

Jednozavazove hodiny 3 měsíční chod

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Můj stroj je jaký je ;-). Mám z něj radost a hodiny mají cenu tak jsou celkem velkou ;-).
Ja. som nechcel povedať,že tvoj stroj je nekvalitný,alebo druhá trieda,veď len diskutujeme,ja to beriem tak,že každá diskusia môže priniesť nejaké nové poznatky pre jednu, alebo druhú stranu?Nechcem znevažovať nikoho,v tomto prípade ani hodiny!
Registrovaný uživatel
V pohodě. Ja s regulatory zkušenosti nemám. Ale obyčejné Resche ten mechanismus asi často nemají..netřeba chodit daleko. Ty houslovky napravo jsou Resch z 1872. Úplně "obyčejné " s kovanou kotvou jak videnaky.
Registrovaný uživatel
Neviem aké máš číslo stroja,ale do čísla cca 42000 mali aj bicie hodiny tento mechanizmus.Ja sa môžem pochváliť doteraz najstarším najdeným Reschom s poradovým číslom 2xx!
Registrovaný uživatel
orava napsal
Neviem aké máš číslo stroja,ale do čísla cca 42000 mali aj bicie hodiny tento mechanizmus.Ja sa môžem pochváliť doteraz najstarším najdeným Reschom s poradovým číslom 2xx!


Číslo máš fuk,já znám roky výroby. Noo, ale musim říct, máš kliku s tim Reschem. Akorát, že dnes to ocení akorat sběratelé jako Nick anebo ja :D.
Registrovaný uživatel
A odkud znas prosím, že to měli do toho čísla 42000 ? To mě zajímá tak přesné určení..
Registrovaný uživatel
Okolo tohto čìsla Resch uskutočnil najväčšie konštrukčné zmeny na svojích strojoch.A tým rokom výroby by som si nebol taký ístý.Ja viem, že máš tabuľku od nicka a tá je s poľského fóra a tý ju už dávno zavrhli!
Registrovaný uživatel
Jak vis co od koho mám? Neznám jen nicka. Ale pokud mas jiný zdroj,rad sa priucim.
Registrovaný uživatel
J8nak ze Nick je muj mentor,to jde podle prispevku videt ;). Je to neuveritelne umny,inteligentni a šikovný clovek. Jsem hrdý, ze ho poznám osobně.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Jak vis co od koho mám? Neznám jen nicka. Ale pokud mas jiný zdroj,rad sa priucim.
Prezri si stránku : Klub Milošnikow zegarow i zegarkow
Registrovaný uživatel
Jj znám to. Jsou i na FB.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Jj znám to. Jsou i na FB.
A tej stránke si prečítaj toto: Gerbruder Resch Remember pod subfore Zegary,tam je v skratke všetko o týchto hodinách!
Registrovaný uživatel
orava napsal
Neviem aké máš číslo stroja,ale do čísla cca 42000 mali aj bicie hodiny tento mechanizmus.Ja sa môžem pochváliť doteraz najstarším najdeným Reschom s poradovým číslom 2xx!
Registrovaný uživatel
daj foto stroja Resch s výr.číslom 2xx
Registrovaný uživatel
Všetko je očíslované ciferník,kyvadlo,stroj,vešiak stroja!Pracujú bezchybne.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A foto stroja.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » Starožitnosti » Jednozavazove hodiny 3 měsíční chod

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1