Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Jídelní souprava Ladislav Sutnar

Vykupminci.cz
Numisargo

Jídelní souprava Ladislav Sutnar

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, můj dotaz zní, zda je tato souprava originál Ladislav Sutnar? Popřípadě, má li nějakou hodnotu? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Toto je značka Lokte.
Sutnarovo dádobí bylo navrženo pro Krásnou jizbu (družstvo) a také značeno Loket + DP (družstevní práce)
Registrovaný uživatel
... Sutnarovo nádobí...
Registrovaný uživatel
já bych si nebyl jistí,že se jedná o Sutnarovo nádobí..byl jsem vloni na výstavě Sutnara v Plzni ale tuto sadu jsem neviděl,ucha na terině neodpovídají Sutnarovi ani mísa čtvercová neodpovída jeho designe,nese sice prvky jednoduché bílá massa porcelánu,jednoduchá modra linka.Doporučil bych muzeum,zdali by potvrdili,že se jedná o Sutnara.
Registrovaný uživatel
DavidXXX napsal
já bych si nebyl jistí,že se jedná o Sutnarovo nádobí..byl jsem vloni na výstavě Sutnara v Plzni ale tuto sadu jsem neviděl,ucha na terině neodpovídají Sutnarovi ani mísa čtvercová neodpovída jeho designe,nese sice prvky jednoduché bílá massa porcelánu,jednoduchá modra linka.Doporučil bych muzeum,zdali by potvrdili,že se jedná o Sutnara.


Snažil jsem se být stručným, a přestal jsem být srozumitelným...
Toto nádobí je Epiag Loket, ale nikoli návrh Sutnara.
Sutnarova sada je značena rovněž značkou Lokte, ovšem doplněnou písmeny DP (Družstevní práce)
Registrovaný uživatel
Děkuji
Registrovaný uživatel
Zdravím,toto mě také trochu připomíná návrh od L.Sutnara..Co myslíte?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Jídelní souprava Ladislav Sutnar

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1