Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Jidis, precita niekto?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jidis, precita niekto?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim, mam obraz, je to izraelska moderna zo 60 tych rokov a hladam niekoho, kto vie citat jidis alebo hebrejsky, pretoze si myslim, ze dole je signovany. Dakujem
Registrovaný uživatel
Zapomněl jsi napsat že zároveň hledáš i jasnovidce ;)
Registrovaný uživatel
nemam v umysle sem davat fotky, hladam dobrovolnika co vie citat, ostatne sa da predsa dohodnut, vdaka
Registrovaný uživatel
Ale to je převeliká škoda, že nemáte v úmyslu sem dávat fotky... tak nějak se naivně domnívám, že tady to funguje jaksi "něco za něco". Takhle to vypadá... to tajnůstkaření.... no prostě podivně. To se bojíte (anonymně) ukázat, co máte? Je snad nějaký problém s původem daného díla???
Registrovaný uživatel
vrchni rabin karol sidon praha

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ale madam, nekopte do mna, pomozete mi? ake neco za neco? trosku je pre mna vasa reakcia sklamanim, nakolko si vas vazim za vase fundovane nazory, moji zidovski priatelia su bud lenivi, alebo druhyvzase nechce ist k Sani bacimu do Budapesti lebo ho potom volaju modlit do synagogy a on na to nema naladu :-), a tento obraz sa mi paci a chcem si ho nechat. Inak bol normalne kupeny na burze. Tak isto ako tie vase. salom alejchem :-)
Registrovaný uživatel
Víte, já to tady považuju za prostor, kde si vyměňujeme informace: někdo ukáže obraz, sošku, knihu, známku, někdo jiný mu k tomu něco napíše, další si tím jenom listuje a učí se. Pár vykuků, co kšeftujou s veteší a skovávají to za dědictví po dědečkovi, či za "půdní nález" v rodném domku, nepočítám. Už teď se tu občas objeví tajnůstkáři, co tak žárlivě střeží své majstrštyky, že odhalují pouze detaily se signaturami, přesto však žádají o radu. Až sem ve velkém začnou přispívat lidi, kteří se sice budou pídit po informacích, ale nebudou mít v úmyslu ukazovat fotky vůbec, tak to tu ztratí smysl. Pak budu první, kdo půjde kolem, ale jinam...
Registrovaný uživatel
Citovat
Až sem ve velkém začnou přispívat lidi, kteří se sice budou pídit po informacích, ale nebudou mít v úmyslu ukazovat fotky vůbec, tak to tu ztratí smysl. Pak budu první, kdo půjde kolem, ale jinam...


:D ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
miso110 napsal
... Inak bol normalne kupeny na burze. Tak isto ako tie vase...


A ještě malý dodatek, abyste získal představu, jak široká skupina lidí se tady schází. Např. já jsem nikdá nekoupila žádný obraz- ani na burze, ani nikde jinde ;)
Registrovaný uživatel
Dakujem za vylustenie madam

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokial by niekto vedel a bol tak mily, moj email miso110@post.sk
Registrovaný uživatel
http://web.de/magazine/panorama/polizei-mutmassliches-gemaelde-leonardo-vinci-30437232

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Jidis, precita niekto?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1