Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Josef jan šedivý - originální obraz z roku 1938

Vykupminci.cz
Numisargo

Josef jan šedivý - originální obraz z roku 1938

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím o ocenění obrazu akademického malíře J. Šedivého "Morový sloup v Kutné Hoře".

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobry den,

pokud byste chtel obraz prodat, poslete mi, prosim, e-mail na muska_jan@yahoo.com.

Dekuji!
Registrovaný uživatel
Dobrý den, rád bych získal lepší fotografii vašeho obrazu ze studijních a dokumentačních důvodů. Je to možné? Děkuji. Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / 724703008
Registrovaný uživatel
k provedení znaleckého posudku či vůbec ocenění obrazu jste neuvedl žádné bližší specifikace, vaše fotodokumentace je velmi zběžná, nepíšete formát práce, tj. plátna zvlášť + zvlášť rámu. dle rubové fotky bych myslel, že je to olej na kartonu, z fotografie en face není poznat, zda se jedná případně o plátno.
v případě zájmu o ocenění mně můžete kontaktovat zde http://www.rezler.cz/
Moderátor
bonaxer64 napsal
k provedení znaleckého posudku či vůbec ocenění obrazu jste neuvedl žádné bližší specifikace, vaše fotodokumentace je velmi zběžná, nepíšete formát práce, tj. plátna zvlášť + zvlášť rámu. dle rubové fotky bych myslel, že je to olej na kartonu, z fotografie en face není poznat, zda se jedná případně o plátno.
v případě zájmu o ocenění mně můžete kontaktovat zde http://www.rezler.cz/


Myslím, že ten dobrý muž (majitel obrazu) je rád, že je rád, když alespoň jakžtakž uplichtil výše uvedené fotky a vítězoslavně je umístil na zdejší web. Chtít něco víc po většině tazatelů se velmi často nesetkává s účinkem, anebo vyžaduje přímo "nadlidské" úsilí 8) :mrgreen:
Tazatelé, žadatelé či žadonitelé polepšete se!!! :twisted: :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Josef jan šedivý - originální obraz z roku 1938

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1