Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Katalog aukční síně Zodiak

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalog aukční síně Zodiak

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pánové , nemá někdo archivované katalogy Antikvariátu a aukční síně Zodiaku z roku zhruba 1996, 1997.Potřeboval bych se podívat na jednu položku , kterou jsem zde kdysi získal .Není v katalogu č, 10 , ten se mi podařilo prolistovat , takže bude asi v číslech 7, 8, 9 nebo 11.Je to už pěkná řádka let , takže přesně nevím .Kdyby někdo tyto měl , byl bych vděčný .Stačilo by mi nafotit jenom stránku s položkou .Děkuji .Hezký den .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Pánové , nemá někdo archivované katalogy Antikvariátu a aukční síně Zodiaku z roku zhruba 1996, 1997.Potřeboval bych se podívat na jednu položku , kterou jsem zde kdysi získal .Není v katalogu č, 10 , ten se mi podařilo prolistovat , takže bude asi v číslech 7, 8, 9 nebo 11.Je to už pěkná řádka let , takže přesně nevím .Kdyby někdo tyto měl , byl bych vděčný .Stačilo by mi nafotit jenom stránku s položkou .Děkuji .Hezký den .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


11., 14., 15., 16, 22. zde:

https://muj-antikvariat.cz/hledani?q=Zodiak&search_sub=Hledat
Registrovaný uživatel
Děkuji za info .Koupil jsem všechny :- ).Takže ještě 7,8, 9 by se hodily .Ještě jednou moc děkuji :- )
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Děkuji za info .Koupil jsem všechny :- ).Takže ještě 7,8, 9 by se hodily .Ještě jednou moc děkuji :- )


No konečně i Vám někdo něco mohl oplatit ! :D
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/velka-kolekce-22-ks-antikvarnich-aukcnich-katalogu-zodiac-symposion-6964417073
« Poslední úpravu provedl(a) PetrPal v 14. 4. 2020, 9:16. »
Registrovaný uživatel
Perfektní , děkuji :-)
Registrovaný uživatel
Pánové děkuji .Už se mi podařilo dohledat vše , kromě čísla 9 , ale to myslím zvládnu také.Děkuji a přeji hezký den :- )

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Katalog aukční síně Zodiak

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1