Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Katalog

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalog

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás,

jsem mezi vámi nováček. Je to již rok, co jsem získal obrovskou sadu známek. Mám několik sešitů, nebo jak se to nazývá a dva šanony plné. Asi kolem tisícovky známek Mám dokonce i nějakého mauritiuse. Válí se mi na baráku a jeliož už mám jiné koníčky, rád bych je prodal. K tomu bych potřeboval poradit s jejích hodnotou, popřípadě jestli netvoří nějaký cenný set. Vím, že od toho tady to forum slouží, ale rád bych věděl, jestli tady mohu vytvořit nějaký katalog, dokerého bych je mohl nafotit. Známky mám snad z celého světa a z československa tolik, že mi bude trvat několik hodin než je nafotím. Chci se zeptat nejprve ze slušnosti, zda-li mi ochotně věnujete ten čas a jestli stačí nafotit třeba jednu stránku sešitu nebo mám raději fotit každou zvlášť
Registrovaný uživatel
Naskenovat a uvidíme...Ono to dopadá z drtivé většina tak, že 99,9% známek jsou běžné věci do hodnoty max. 1 Kč/1 ks. Mauritius nevyjímaje, drtivá většina starých známek z tohoto ostrova je korunová položka... Na Aukru za 1000 známek by se to mohlo při dobré konstelaci prodat možná za cca 200 Kč - 300 Kč, ale je potřeba si uvědomit, že nabídka známek je nad poptávkou kromě těch hodnotnějších.
Registrovaný uživatel
hlavne nie je vobec potrebne fotit tzv. balickove znamky - t.j. znamky, co sa predavali v stankoch PNS a kupovali ich snad vsetky deti v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch - ich cena je naozaj zanedbatelna

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Katalog

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1