Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Katalog

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalog

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat jaký je nejlepší katalog na hodnocení známek Hradčany.Děkuji
Moderátor
Podle toho, do jaké hloubky chceš jít.
Registrovaný uživatel
Určení hodnoty jednotlivých známek.
Moderátor
Já osobně používám Pofis a Merkur.
Moderátor
Nejlepší je Merkur, Pofis nejde do větší hloubky a je minimálně 2 kroky pozadu. Merkur, i když má vyjít v novém vydání, tak se dá občas koupit za cenu ca. 300.- Kč, což se při rozsahu zhruba 30 stran jen emise Hradčany určitě vyplatí.
Registrovaný uživatel
Mám udělaný ještě hlubší.Ocenuji v něm například cenu známek dle tlouštky papíru,spojnené redukce,redukce holubiček,spojené paprskové typy,spojené polohové typy a další zajímavosti jako dvojité tisky smykové,ladurnery,slité tisky,cena známev závislosti na barvě razítka
Registrovaný uživatel
skrblik5 napsal
Mám udělaný ještě hlubší.Ocenuji v něm například cenu známek dle tlouštky papíru,spojnené redukce,redukce holubiček,spojené paprskové typy,spojené polohové typy a další zajímavosti jako dvojité tisky smykové,ladurnery,slité tisky,cena známev závislosti na barvě razítka


Určitě by nás to všechny zajímalo a uvítali by jsme nascanované nějaké ukázky
_______________
jeden z mých koníčků filatelie a známky :)
Moderátor
Také je dobrý "Specializovaný ceník čs. známek emise Hradčany", vydala SSČKZ v roce 1991, autor F. Hamr. Na 26. stranách jsou tam Hradčany rozpitvané opravdu dopodrobna. Bohužel bez obrázků, ale máš představu, co vše u Hradčan existuje. Jenže - tuším v únoru se na aukci tento ceník prodal přes 500.- Kč.
« Poslední úpravu provedl(a) blazek007 v 23. 3. 2010, 9:14. »
Moderátor
Ono jenom na Hradčany je literatury daleko více - Monografií počínaje, přes příručky Hamr-Škaloud až třeba po popisy rekonstrukcí jednotlivých desek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Katalog

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1