Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Katalogy

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalogy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mel by nekdo o ne zajem? Nalezovy stav pri vyklizeni + puvodni majitel si sam delal katalog ceska od roku 2009 (na fotce ten sesit - uvnitr lepene vystrizky). V pripade zajmu muzu nafotit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Podľa pravidiel fóra ( bod 7 ) musíte uviesť pevnú cenu.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Omlouvam se 🙂 dotaz jsem spis myslela informativne, zda by je nekdo vubec chtel, kdyz jsou stare a tedy jiz zrejme nepouzitelne ( muj nazor - nerozumim tomu, ale jako sberatele mozna budete mit jiny nazor) 🙂 at tedy dal neporusuji pravidla - je to 19 katalogu, kazdy 50,- Kc + postovne (ceska posta ci zasilkovna). Kdyz by si je nekdo vzal jako celek, tak 800,- Kc + postovne.
Registrovaný uživatel
Snailice,ak môžem poprosiť´, tak by som mal záujem o katalóg Československo 1918 - 1939 a Protektorát ČM ô Slovenský štát , Sudety . jozef49p@gmail.com
Registrovaný uživatel
Alba49 napsal
Snailice,ak môžem poprosiť´, tak by som mal záujem o katalóg Československo 1918 - 1939 a Protektorát ČM ô Slovenský štát , Sudety . jozef49p@gmail.com


poslala jsem e-mail :-)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl bych zájem o katalog Československo 1918-1939. Děkuji za ochotu. LP leos.peterik@centrum.cz
Registrovaný uživatel
EIM napsal
Dobrý den, měl bych zájem o katalog Československo 1918-1939. Děkuji za ochotu. LP leos.peterik@centrum.cz


Omlouvam se za zdrzeni odpovedi, ale resim rodinne problemy a moc jsem ted nechodim (ikdyz jsem trvale prihlasena). Katalog ma rezervovany Alba49.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Katalogy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1