Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Aha, myslel jsem, že to musí být postačující. Vyrobit si nový mail přece jen chvíli trvá..
Registrovaný uživatel
Co se stane, když prezidentské volby v USA vyhrál Donald Trump?
Bude to v historii USA poprvé,
co se miliardář bude stěhovat do státního bytu po černošské rodině...
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/421146-restauratori-obnovili-caruv-obri-portret-byl-skryty-za-leninem.html

paráda
Registrovaný uživatel
Blokovať na trvalo by zrejme bola škoda , "tlacháreň" má viac ako 1,9 milióna návštev ... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Co se stane, když prezidentské volby v USA vyhrál Donald Trump?
Bude to v historii USA poprvé,
co se miliardář bude stěhovat do státního bytu po černošské rodině...


Zhodnotím z môjho uhla pohľadu: cca. 16 rokov demokrati pri moci dobre si rozdelili sféru záujmu vo svete postupne sa pridala veľká časť médií kto nesúhlasil z ich videním sveta okamžite bol populista, xenofób, rasista a menej vzdelaný jedinec .... nejako to nevyšlo .
Musí tam byť riadny šok z výsledku volieb , aj ujo Šoroš mal tri dni konferenciu za zavretými dverami s hrstkou svojích verních .
Nakoniec sa dozvieme , že kríza na Ukrajine bola vyvolaná úplne inak , problém v Sýrii je lebo Saudská Arábia nemohla postaviť plynovod cez Sýriu grátis , ebola v Afrike vznikla úplne inak , apropo v desať afrických štátoch to išlo každý deň v televízii , tu absolutna blokácia informácií .

Možno bude veselo aj pre iných v Hágu. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ale rozdmýchávat jsem to v žádném případě nechtěl. .
Moderátor
grofik napsal
turtleoverhead napsal
Co se stane, když prezidentské volby v USA vyhrál Donald Trump?
Bude to v historii USA poprvé,
co se miliardář bude stěhovat do státního bytu po černošské rodině...


Zhodnotím z môjho uhla pohľadu: cca. 16 rokov demokrati pri moci dobre si rozdelili sféru záujmu vo svete postupne sa pridala veľká časť médií kto nesúhlasil z ich videním sveta okamžite bol populista, xenofób, rasista a menej vzdelaný jedinec .... nejako to nevyšlo .
Musí tam byť riadny šok z výsledku volieb , aj ujo Šoroš mal tri dni konferenciu za zavretými dverami s hrstkou svojích verních .
Nakoniec sa dozvieme , že kríza na Ukrajine bola vyvolaná úplne inak , problém v Sýrii je lebo Saudská Arábia nemohla postaviť plynovod cez Sýriu grátis , ebola v Afrike vznikla úplne inak , apropo v desať afrických štátoch to išlo každý deň v televízii , tu absolutna blokácia informácií .

Možno bude veselo aj pre iných v Hágu. :mrgreen:


Nikoliv 16 ale 8 let jsou demokrati u moci. Ale i to stačilo...
Registrovaný uživatel
Bill tiez demokrat dve volebne odobia?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Bill tiez demokrat dve volebne odobia?


Nějak si zapomněl na G. Bushe Jr., který byl dvě období republikánským presidentem mezi Billem Clintonem a Obamou...
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
grofik napsal
Bill tiez demokrat dve volebne odobia?


Nějak si zapomněl na G. Bushe Jr., který byl dvě období republikánským presidentem mezi Billem Clintonem a Obamou...


Máš pravdu , 1993-2011 . Ten čas letííí. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Sekretárka sa pýta šéfa:
Šéfko, môžem ísť na pohreb svojej svokry?
A šéf nato:
A kto by nechcel?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Taky se zdá, že Trump si z celé USA udělá součást své firmy.
Moderátor
TomL napsal
Aha, myslel jsem, že to musí být postačující. Vyrobit si nový mail přece jen chvíli trvá..

Asi tak 30 vteřin.. u zkušeného uživatele tak 10, pokud bude mít script, který mu předvyplní údaje, jediné co je potřeba dát ručně, je captcha, to už mají všude.
Pro člověka který tu klidně hodinu spamuje, bez ohledu na to, že se všechno smaže, to asi nebude zásadní problém.
Registrovaný uživatel
Pak se ještě musíš do nějakého limitu do toho nového mailu přihlásit, to taky chvíli zabere. Mě by to s vybíráním hesla splňujícího všelijaká idiotská kritéria vydalo na půl hodiny :-)
Registrovaný uživatel
Blondínka si v lietadle sadne k oknu, za chvíľku príde fešný chlapík a hovorí: Prepáčte slečna, ale toto sedadlo je moje ...
Blondínka: - Daj si odpych mladý, takéto blbé finty poznám ... neotravuj!
Chlapík pokrčí plecami a prehodí: No tak si s tým Boeingom štartuj sama ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
isiel by som sa pred vianocami pozriet do prahy... ma zmysel si vybrat nejake ubytko na zlavomate? :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
50/50% , je to o štastí...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
VELMI ZAJÍMAVÝ rozhovor:
https://www.youtube.com/watch?v=bkAMjKJJp0w
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
VELMI ZAJÍMAVÝ rozhovor:
https://www.youtube.com/watch?v=bkAMjKJJp0w


Je tam viac zaujímavých rozhovorov , žiaľ nejako nezapadajú do koncepcie momentálnej vládnúcej vrstvy EU.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
USD za 25 Kč, rychle prodávat :lol:
Registrovaný uživatel
25,63
já myslím že ještě stoupne.
Registrovaný uživatel
JSem zvědavej až banka pustí korunu, na kolik spadne dolar zas..mě to takhle vyhovuje. si pamatuju že byl za 17...
Registrovaný uživatel
to vypada nadejne:
http://zpravy.idnes.cz/robejsek-chce-oslovit-volice-s-novou-politickou-stranou-realiste-1co-/domaci.aspx?c=A161124_100930_domaci_kop
Registrovaný uživatel
vektor napsal
to vypada nadejne:
http://zpravy.idnes.cz/robejsek-chce-oslovit-volice-s-novou-politickou-stranou-realiste-1co-/domaci.aspx?c=A161124_100930_domaci_kop

Já už Robejška sleduju delší dobu a neříká jedinou věc se kterou bych nesouhlasil. ;)
Registrovaný uživatel
Pána vůbec neznám, ale z neustálého hledání alternativ už se mi dělá špatně. ODA, zelení, TOP09, Věci veřejné- ty všechny jsem marně volil..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1