Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
pavle, pořád nechápu, proč to nezměníš... navíc v době, kdy nejsou lidi. nechci soudit, ale pokud něco umíš a tolik ti to vadí, tak vše ostatní budou jen výmluvy...

Zcela výjimečně souhlasím. ;)

Není odvaha. A jak jsem psal, vzhledem k tomu že se tak nějak nehodlám angažovat v řízení motorového vozidla (leda by mne hodlali zaškolit, což neudělají - zkuste si to dlouho neřídit, když jste předtím toho moc nenajezdili, zakryjte si oko a kočírujte), tak je s tím problém. A kromě toho, stavebnictví není co věřit, navíc firmy se snaží nenabrat do stavu (Švarc-systém) a plně na OSVČ se bojím, po zkušenostech. Státní správa sociální zhouby by mne klidně připravila o barák.
Strojírenství nerozumím* a do hyper-super za kasu se mi nechce. IT nerozumím, anglicky se nedomluvím (nejlíp rusky). Takže je pro mne jednodušší a jistější otročit pro poštu a přivydělat si jako OSVČ (pokud na to mám síly), než jít do nejistoty. Ta krizová zkušenost je dost tristní.

*No, něco bych asi pochopil, ale opět, je tam to zaškolení ... a dělat na fréze, když jsem to nikdy nedělal, navíc s jedním okem, asi by mi to ani nedoporučili.

Ale jako kdybych se k něčemu, co bych uměl, přichomítl, kde bych nevypustil duši a vydělal si, to zase jo. Na druhou stranu, nechce se mi dělat někde kde cítím nějakou nedobrotu. Takoví ti agenti s teplou vodou, prodavači hrnců a spol. (Případně výrobce a prodejce zaručeně pravých přetisků ;) .) Na to nemám pajšl.
Registrovaný uživatel
Projev Francouzky:
https://www.euportal.cz/Articles/18789-eu-zabiji-narody-krasna-fasistka-promlouva-podivejte-se.aspx?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk
Registrovaný uživatel
len pre istotu, pán kolega,

tá "Francouzka" nie je nikto iný, ako Marion Maréchal-Le Pen, vnučka zakladateľa ultrapravicového FN Jean-Marie Le Pena, známeho antisemitu a xenofóba,

portál, z ktorého linkujete je napríklad známy tým, že

- Server publikuje články s pozitivním postojem k Putinovu Rusku a kritizuje Západ.
- Články o ukrajinském konfliktu jsou významně proruské;
- Členem správní rady je antisemita Adam B. Bartoš;
- Redakci vede redaktor Parlamentních listů Lukáš Petřík a jeho zástupce František Topol

(https://neovlivni.cz/euportal-cz-ozveny-kremlu-v-cr/)

Samozrejme, môžete považovať tento zdroj a spomínanú pani za hodné zmienky, to je už Váš výber... Ani počas vojny nemali mnohí Česi, či Slováci problém s pomáhaním nacistom, našťastie sa našli aj ľudia opačného razenia.

Prajem krásny deň
Registrovaný uživatel
Doomm napsal
Ani počas vojny nemali mnohí Česi, či Slováci problém s pomáhaním nacistom, našťastie sa našli aj ľudia opačného razenia.
Prajem krásny deň


Neustále mě fascinuje, že zatímco propagace nacismu, fašismu atd. je trestná, označení někoho za nacistu, fašistu a p. není.

To je pohoda, že p. Doom?
Registrovaný uživatel
Jsem deklarovaný ateista a několikrát jsem přečetl Starý a Nový Zákon. Starý zákon má něco do sebe. Je potřeba číst a sledovat.
Např. odsouzení obsazení Krymu a sounáležitost s Tibetem jsem zde již v diskuzi deklaroval. Takže Doommova argumentace mi připomíná, že kdo nejí maso a má rád psi je dobrý člověk. Kdo byl tím člověkem netřeba psát.
Le Peneva dcera se již distancuje od antisemitismu. Kdyby to zastírala, tak by jí to EU dalo sežrat, ale když EU otevřeně sponzoruje palestinskou enklávu, tak je vše v pořádku.
Doporučuji tuto knihu (knížečku):
https://www.kosmas.cz/knihy/170882/soumrak-bileho-muze/
a pak třeba:
http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=87269 a tak bychom mohli pokračovat....
Registrovaný uživatel
Páni taho a TomL - nebudem Vás presviedčať o ničom, o čom máte jasne vytvorený svetoznázor. Predpokladám, kolegovia, že sa nebavím s pätnásťročnými chlapcami, ergo to nemá zmysel.

Zareagoval som len z jediného dôvodu - aby bolo jasné, že ani zdroj informácie (euportal.cz) ani jeho nositeľ ("Francouzka" - a pevne verím, že mi kolega taho dá za pravdu, že to skrátka nebolo ideálne označenie tejto "dámy") nie sú tým, čím by sa mohlo zdať z tahovho postu, to je celé.

Ešte poznámočka k TomL

- poznáte to... keď to chodí ako kačka, vyzerá ako kačka, kváka ako kačka - áno, vtedy je to veľmi pravdepodobne kačka. Občas sa však stane, že sa z toho vykľuje niečo iné, to máte pravdu
Registrovaný uživatel
No v každým případě to s těmi nacisty po ruce máte snazší :)
Registrovaný uživatel
TomL napsal
No v každým případě to s těmi nacisty po ruce máte snazší :)


Ale zase o to smutnejšie :?
Registrovaný uživatel
V tom, že Evropa má zaděláno na průšvih, se možná shodneme. Akorát holt každý vidíme nebezpečí jinde.
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Doomm napsal
Ani počas vojny nemali mnohí Česi, či Slováci problém s pomáhaním nacistom, našťastie sa našli aj ľudia opačného razenia.
Prajem krásny deň


Neustále mě fascinuje, že zatímco propagace nacismu, fašismu atd. je trestná, označení někoho za nacistu, fašistu a p. není.

To je pohoda, že p. Doom?


proč by nebylo? další večerní porce demagogie ...
Moderátor
taho napsal
Takže Doommova argumentace mi připomíná, že kdo nejí maso a má rád psi je dobrý člověk. Kdo byl tím člověkem netřeba psát.

No, znal jsem jednoho (už dlouho jsem ho neviděl) a ten dělal psa vždycky ... ale to nebudeme rozebírat, to byste asi nepochopili ... a cizí psi k němu klidně přiběhli a on to komentoval: "Mě mají psi rádi, ví, že já je mám taky rád!" A měli psa a jsme si z něho dělali srandu jestli už ho taky sežrali. :mrgreen:

taho napsal
Le Peneva dcera se již distancuje od antisemitismu. Kdyby to zastírala, tak by jí to EU dalo sežrat,

Spíš ju EU nutí k tomu aby se distancovala a ona, protože asi není úplně blbá a ví jak dopadla posledně ve volbách, se tomu tak nějak aspoň vnějškově podřizuje.

taho napsal
ale když EU otevřeně sponzoruje palestinskou enklávu, tak je vše v pořádku.

Problém je v tomto případě v Izraeli. Třeba s pásma Gazy dělají takový lepší Terezín. Ve své podstatě tam probíhá permanentní občanská válka s tím, že Izraelci mají letadla a tanky, kdežto Palestinci nějakou tu raketku a pás výbušnin na břuchu. Nehledě k tomu, že bylo rozhodnuto o tom, že mají vzniknout dva státy, leč Izrael zabral všechno. Kdyby byla svobodná Palestina, museli by se Palestinci starat o rozvoj svého a situace by se nepochybně zklidnila. A z Jeruzaléma by mohl být takový neutrální Vatikán pod přímou správou OSN, aby byl klid.
Nehledě teda k tomu, že podpora Palestiny od EU znamená to, že Palestinci mají o něco větší důvod zůstat doma a nejdou do EU.
Registrovaný uživatel
Arabové mají v podstatě recht už od r. 1917
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sykesova%E2%80%93Picotova_dohoda
https://cs.wikipedia.org/wiki/Balfourova_deklarace_(1917)

Ale do Evropy nepatří (a teď Voloďo do toho :) )
Registrovaný uživatel
Pekné zhrnutie reality... ;)

Kam kráčíme??" Toť otázka !
 Kilo rohlíků stojí 59 korun, kilo mražené kachny 39 korun.
 Brambory jsou dražší jak banány.
 Z údajně zdravého rybího masa vyteče polovina vody.
 Masné výrobky neobsahují maso.
 V akčním letáku Kauflandu je 38 inzerátů na půjčení peněz .
 Jogurt obsahuje i méně než 45% mléka..
 Vepřová žebra jsou dražší jak vepřová kýta.
 I během řeči s kamarádem telefonujeme.
 Čím víc věcí máme, tím víc po dalších toužíme.
 Náš mobil má tolik funkcí, že se jimi chlubíme přátelům, ale pro život jsou
nevyužitelné.
 Švestky dovážíme z Argentiny .
 Na polích je víc slunečních kolektorů, jak pšenice.
 Státní svátek je důvodem se ožrat, ale proč je ten den svátkem, to 90% lidí neví.
 Jihneme při pohledu na opuštěné psy, ale opuštění lidé nás nezajímají.
 Slovo "děkuji" nahradilo slovo "co za to?"
 Máslová buchta má záruku 12 měsíců.
 Kilo sušeného slepičího hovna (kuřince), je dražší než kilo kuřecích stehen.
 Ve městě máme 6 pizzerií, ale vepřo-knedlo-zelo si nikde nedám, není.
 Návštěva kulturní památky vyjde rodinu na dva tisíce.
 Půlka rodičů nemá peníze, aby vlastní dítě poslali na lyžařský kurs.
 Doma denně gruntujeme, ale odpadky venku hodíme mimo popelnici, nebo do
lesa.
 Na naší televizi večer přepneme25 programů, ale najdeme jenom vaření
celebrit,reality šou nebo reklamy.
 Svým blízkým pošleme třicet stupidních mejlů, ale ani jednou se nezeptáme, jak
se mají.
 Pod pojmem kultura se nám vybaví návštěva multikina.
 Pořizujeme si na splátky nadupané SUV, i když jednou týdně jedeme do
supermarketu a jednou měsíčně navštívit rodiče v domově důchodců.
 Nejprodávanější knihy jsou kuchařky od každého,kdo má do řiti díru, životopisy
pseudo hvězd, a horoskopy.
 Existuje 30 časopisů pro ženy, ale ani jeden pro normální ženy.
 Nejčtenějším článkem na Internetu v rubrice KULTURA byl ten, jak si Agáta
Hanychová žehlila kalhoty na těle napařovací žehličkou a opařila si frndu.
 Stát daruje církvím miliardy, ale do kostela se přes den nedostaneme a když
ano, tak za vstupné.
Kam kráčíme ?? Již to vím: "Do prdele
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
A čím víc máme, tím víc krademe!!

Ale jinak, takový ty osobní se na mne moc nehodí. Asi su divné. :?

Jo a ořechy taky dovážíme kdoví odkud (nebo teda hyper-super) a to jen proto, že našinec nemá ořechový sad pro všechny Lidly (aj.) v Evropě, takže nemůže dodat do toho co má 100 m od baráku.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 24. 3. 2018, 22:08. »
Registrovaný uživatel
Doomm napsal
...

tá "Francouzka" nie je nikto iný, ako Marion Maréchal-Le Pen, vnučka zakladateľa ultrapravicového FN Jean-Marie Le Pena, známeho antisemitu a xenofóba,...
,

V pravidlech fóra je, že se máme k sobě chovat slušně a já jsem toho zastáncem ale někdy už se to prostě nedá vydržet.
Zkrátka pro vás sluníčkáře /dobrosery/ je každý kdo má jiný názor xenofób, fašista, nacionalista a extrémista. :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Doomm napsal
...

tá "Francouzka" nie je nikto iný, ako Marion Maréchal-Le Pen, vnučka zakladateľa ultrapravicového FN Jean-Marie Le Pena, známeho antisemitu a xenofóba,...
,

V pravidlech fóra je, že se máme k sobě chovat slušně a já jsem toho zastáncem ale někdy už se to prostě nedá vydržet.
Zkrátka pro vás sluníčkáře /dobrosery/ je každý kdo má jiný názor xenofób, fašista, nacionalista a extrémista. :evil:


každý ne, jen xenofób, fašista a nacionalista
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Doomm napsal
...

tá "Francouzka" nie je nikto iný, ako Marion Maréchal-Le Pen, vnučka zakladateľa ultrapravicového FN Jean-Marie Le Pena, známeho antisemitu a xenofóba,...
,

V pravidlech fóra je, že se máme k sobě chovat slušně a já jsem toho zastáncem ale někdy už se to prostě nedá vydržet.
Zkrátka pro vás sluníčkáře /dobrosery/ je každý kdo má jiný názor xenofób, fašista, nacionalista a extrémista. :evil:


Já teda spíš vidím, že každej koho tady už serou tyhle xenofóbní, fašistický, nacionalistický a extrémistický kecy, je pro vás zlosery dobroser a sluníčkář 8)
_______________
Moderátor
Se tady hádáte a TuZeman má z vás prdel.
Registrovaný uživatel
klasika,
ferovyobchodnik s jezevcem si hraju na uvedomele levicaky,
a bavia sa na tom jak sa nad tym nervacite.
_______________
Registrovaný uživatel
Teda ty tři příspěvky od těch tří králů,to je síla.Ale jestli to mají teď večer místo erekce,tak jo,tak to beru.Ale jináč.... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No to snad ani nemyslíte vážně, že ne, páni akademici :lol: :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
klasika,
ferovyobchodnik s jezevcem si hraju na uvedomele levicaky,
a bavia sa na tom jak sa nad tym nervacite.


já su pravičák ;) jen pro info
Registrovaný uživatel
Není potřeba se nervovat. Grofik to v lehce humorném tónu popsal. Já bych to zařadil do černého humoru nebo reality?!
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
tocomabyt napsal
klasika,
ferovyobchodnik s jezevcem si hraju na uvedomele levicaky,
a bavia sa na tom jak sa nad tym nervacite.


já su pravičák ;) jen pro info

To dneska tvrdí kde kdo. :)
Registrovaný uživatel
Jo, je v tom velké zmatení. Není divu, pravicovou vládu jsme, pokud si vzpomínám, od převratu ještě neměli.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1