Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
barbar poprosím zdroj, uvádějící že Marshallův plán byl kryt z nacistického zlata.

děkuji


Pokud budeš šikovný podrobnosti si dohledaš sám....
V rychlosti tě navedu například odkazem YouTube


https://youtu.be/pv0twSe2zWU


Takže jako vždy...beze zdroje. Odněkud z webu ala sputnik, nesmysl jako Brno..(už jen výše Marshll. plánu vs zlato po nacistech).

a ten odkaz na youtube video je třešnička na dortu, tam se píše o operaci, kdy opravdu spojenci hledali věci uloupený říší, aby je mohli vrátit..je to i v popisu videa. Ono jim něco za nehtama zůstalo, ale poředstava, že by to krylo Marschallův plán je až komická..btw Sověti odšroubovali a ukradli z Německa vše, co mělo nějakou cenu též.

Ty si vlastně jako zdroj co ti to má potvrdit dáš zdroj, kterej tomu odporuje....To je celkem faux pas.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 9. 5. 2019, 19:02. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemrelo-28-000-000-Slovanu-Emotivni-projev-Jaroslava-Foldyny-ke-Dni-vitezstvi-uvnitr-VIDEO-580726


a tohle není překrucování a vybírání si toho co se hodí? omg, ty jsi tak naivní nebo slepí...
Registrovaný uživatel
jak už jsem psal, stejná pakáž jako nacisti. a kdo je velebí je pro mě stejný, jak ty smažky co by chtěli oživit hitlera a nacizmus..
Registrovaný uživatel
Liberálnych fašistov čo dovážajú na lodiach migrantov už máme .
Myslím začali genocídu pôvodného obyvateľstva v EU.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Není nad to cumlat pivko a sem tam nakouknout do kecárny :)
Registrovaný uživatel
jj, taky si dávám pšenku
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Paul napsal
barbar poprosím zdroj, uvádějící že Marshallův plán byl kryt z nacistického zlata.

děkuji


Pokud budeš šikovný podrobnosti si dohledaš sám....
V rychlosti tě navedu například odkazem YouTube


https://youtu.be/pv0twSe2zWU


Takže jako vždy...beze zdroje. Odněkud z webu ala sputnik, nesmysl jako Brno..(už jen výše Marshll. plánu vs zlato po nacistech).

a ten odkaz na youtube video je třešnička na dortu, tam se píše o operaci, kdy opravdu spojenci hledali věci uloupený říší, aby je mohli vrátit..je to i v popisu videa. Ono jim něco za nehtama zůstalo, ale poředstava, že by to krylo Marschallův plán je až komická..btw Sověti odšroubovali a ukradli z Německa vše, co mělo nějakou cenu též.

Ty si vlastně jako zdroj co ti to má potvrdit dáš zdroj, kterej tomu odporuje....To je celkem faux pas.


Jiný zdroj

https://www.wearethemighty.com/200-tons-stolen-nazi-gold
Paule ruku na srdce,tuny zlata vrátili?...komu.?
Ano obrazy ostatní cennoti se postupně vracely,ale mnoho je pořád nezvěstných...
Vzpomeň si např.Švédy v období 30leté války...adt.
Jak napsal Altmann, věci bývají trochu jinak než se zdají být,je to trochu složitější... Vítězové píší dějiny...A to že poukazují v tyto dny na to,že pravda je trochu jinde a je záměrně potlačována nezná,že jsem zarytý rusofil,či komunista, nepopírám určité sympatie.... historie je v množství událostech složitá,ale v základu logická a zapadá do sebe,nic ze zásadních události se nedělo náhodně a světové mocnosti vůdci, panovníci , Krista a Mohameda nevyjímaje,vždy chtěli to nejlepší pro svůj lid... ;)
Registrovaný uživatel
"...vždy chtěli to nejlepší pro svůj lid... ;)" :D na to už fakt není co říct
Registrovaný uživatel
:mrgreen: jak by řekli dnešní mladí ... hustýýýýý :roll: :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
:mrgreen: jak by řekli dnešní mladí ... hustýýýýý :roll: :mrgreen:

Někdo hustý,jinej to má jak vodu po knedlíkách
Registrovaný uživatel
Rozdelenie vojnovej koristi si dohodli Briti, USA a Rusi dopredu , trochu narušila vlastníctvo rezolúcia OSN ohľadne zhabaného majetku židom .

Never všetko filmom natočených Hollywoodom...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbare, jinej zdroj a dáš odkaz na článek, kde se o tvojí teorii nepíše ani čárka a ještě se ten článek odkazuje na to stejný YT video :mrgreen:

Chtěl jsem zdroj, kde se píše, že Američani rozkradli nacistický zlato a zafinancovali z něj Marsh. plán.

Prostě je to samozřejmě nesmysl.
Dám ti dobrou radu, nečti hámotiny na netu, co kdo vyplodí. Otevři si na netu nabídku knihkupců, a udělej objednávku..I pár knížek dá víc, než sto článků na internetu, tam totiž píše kde kdo..u knížek je garantovanej aspoň autor a jeho zdroje...

Já proti tobě nic nemám, seš třeba v klídku chlap, ale to co tu píšeš za teorie je síla.
Moderátor
Takovým ti samozřejmě nevěřím,jen jsem našel nejrychlejší zmínku o ukradem zlatu,při podrobném dohledání je toho víc i s důvěryhodnějších zdrojů....
Co je mi známo sovieti nedostali nic, Američani jim to vyfoukli před nosem..
A přesnou dokumentaci o množství a různorodost vzácností pořídili pouze Američane... některé zdroje uvádějí dokonce 500tun zlata..
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Rozdelenie vojnovej koristi si dohodli Briti, USA a Rusi dopredu , trochu narušila vlastníctvo rezolúcia OSN ohľadne zhabaného majetku židom .

Never všetko filmom natočených Hollywoodom...


Všechny armády braly kořist co to šlo. Tak to je po tisíce let..
Moderátor
barbar napsal
Takovým ti samozřejmě nevěřím,jen jsem našel nejrychlejší zmínku o ukradem zlatu,při podrobném dohledání je toho víc i s důvěryhodnějších zdrojů....
Co je mi známo sovieti nedostali nic, Američani jim to vyfoukli před nosem..
A přesnou dokumentaci o množství a různorodost vzácností pořídili pouze Američane... některé zdroje uvádějí dokonce 500tun zlata..

Výše uvedený příspěvek ...pro grofika

Pro Paul...
Pokusím se je dohledat,je docela možné,že již v dřívějších diskuzích jsem to uvedl..
Teorie není má :lol: ale tento fakt je kupodivu vcelku logicky a dává smysl....
Jinak pokud se jedná o Knihy :) Paule neopakuj mou radu, kterou jsem ti dával v minulých diskusích...
Dnes mám čas... můžeš mě poučit a podělit se,se svými zkušenostmi a historickým značným přehledem.. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Takovým ti samozřejmě nevěřím,jen jsem našel nejrychlejší zmínku o ukradem zlatu,při podrobném dohledání je toho víc i s důvěryhodnějších zdrojů....
Co je mi známo sovieti nedostali nic, Američani jim to vyfoukli před nosem..
A přesnou dokumentaci o množství a různorodost vzácností pořídili pouze Američane... některé zdroje uvádějí dokonce 500tun zlata..


Dosť zlata ostalo vo Švajčiarsku , cca 15 rokov nazad museli Banky priznať a zaplatiť odškodné asi 20 miliárd USD židom.

No o "humanitnom uskladnení "vo Fort Knoxe sa nemusíme baviť ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Můžeš mi dát zdroj, kde jsi četl, že Američani nakradli zlato a financovali z něj Marshallův plán?

Nemůžeš. Tečka.

odkazy na youtube a články, kde se píše o operaci Safe Haven, jsou bezpředmětný, dokonce tvojí teorii odporujou, což je slušnej diskuzní paradox.

https://www.valka.cz/15547-Korist-ve-jmenu-statu

Pro zajímavost, jak vlastně na Sověty nic nezbylo.
Registrovaný uživatel
Kamarádi můžu si taky najít nějaký článek na netu co se týče tématu o kterým se tu přete? :)
Registrovaný uživatel
Pozor!!!! Pan Mužík na novje !!@@
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Můžeš mi dát zdroj, kde jsi četl, že Američani nakradli zlato a financovali z něj Marshallův plán?

Nemůžeš. Tečka.

odkazy na youtube a články, kde se píše o operaci Safe Haven, jsou bezpředmětný, dokonce tvojí teorii odporujou, což je slušnej diskuzní paradox.

https://www.valka.cz/15547-Korist-ve-jmenu-statu

Pro zajímavost, jak vlastně na Sověty nic nezbylo.


Niečo ostalo v Nemecku ,ale málo , armáda postupujúca cez slovanské zeme mala zakázané rabovať a znásilňovať pod hrozbou okamžitého zastrelenia vinníka .

Žiaľ vojna je vojna preto dochádzalo ku lúpežiam aj znásilneniu , ale pokiaľ sa dozvedel veliteľ nasledovala okamžitá likvidácia .
Nemcov žijúcich na našich územiach sa to netýkalo , zrejme aký požič taký vráť...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
A velitel se ukájel za chlívkem
Moderátor
Paul napsal
Můžeš mi dát zdroj, kde jsi četl, že Američani nakradli zlato a financovali z něj Marshallův plán?

Nemůžeš. Tečka.

odkazy na youtube a články, kde se píše o operaci Safe Haven, jsou bezpředmětný, dokonce tvojí teorii odporujou, což je slušnej diskuzní paradox.

https://www.valka.cz/15547-Korist-ve-jmenu-statu

Pro zajímavost, jak vlastně na Sověty nic nezbylo.


Hmm...za tu vyplněnou a zruinovanou zem je to jen kapka v moři.....a kde se hrabe na americké tuny a tuny žlutého kradeného kovů, včetně jiných cenností...
Ale rozumím, začínáme se hašteřit jako malí kluci,kdo má většího pindíka... :)
Co tam máš dál zajímavého... možná pomůže ,sůl které je nad zlato.. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Pozor!!!! Pan Mužík na novje !!@@



kuurva propásl jsem :D 100% tvrdil že už je na stopě a brzo vydá prohlášení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Niečo ostalo v Nemecku ,ale málo , armáda postupujúca cez slovanské zeme mala zakázané rabovať a znásilňovať pod hrozbou okamžitého zastrelenia vinníka .

Žiaľ vojna je vojna preto dochádzalo ku lúpežiam aj znásilneniu , ale pokiaľ sa dozvedel veliteľ nasledovala okamžitá likvidácia .
Nemcov žijúcich na našich územiach sa to netýkalo , zrejme aký požič taký vráť...


Tohle přesně odpovídá vzpomínkám mé matky a její sestry od Slaného. Zajel jsem i do statku, kde žily a mluvil tam s dalším pamětníkem, který mi i potvrdil případ, kdy se ve vedlejší vesnici voják neudržel a šmejknul Češku. Nikdo se s ním nemazal.
Jinak Rusáci korektní, harmonikář Nikolaj to na tetu zkoušel přes hrst zlatých prstýnků, které měl v kapse :). Mám i jejich společnou fotku, ale tu sem dát nemůžu..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
bossi napsal
Pozor!!!! Pan Mužík na novje !!@@



kuurva propásl jsem :D 100% tvrdil že už je na stopě a brzo vydá prohlášení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nůda. Vypl jsem a věnuju se agroroku :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1