Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1531 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
barbar napsal
No nevím pokud by můj děda padl v jiné zemi aby přispěl k osvobození té země a ona země by kroutila pravdu spochybnovanim pak nakonec zničila symbol armády, velitele pod kým děd sloužil..nejspíš by mě to také sralo...

Přiznej si to - ani by ses o tom nedozvěděl.
A sochu maršála Radeckého taky odstranili. A ta byla dobová. Koněv dobový nebyl a nejspíš ani primárně nebyl jako připomínka padlých osvoboditelů. Jednak Koněv nepadl (a dojel až už bylo po všem) a dvak, v tehdejší době se stavěli sochy Koněvů, Gottwaldů (Stalinů už ne) a byla to už ryzí ideologie. Klidně mohli udělat sochu umírajícího (nebo jásajícího) vojáka (jako je Ivan ve Štatlu), ale to nebylo asi normalizačně správné.
I když, jak už jsem psal, celkem nechápu proč se to rozvířilo až tak dlouho po úspěšné kontrarevoluci.

Mimochodem:
Vladimir Putin oznámil, že vojenská přehlídka na Rudém náměstí plánovaná na 9. květen ke Dni vítězství se odkládá kvůli pandemii koronaviru.
Neměli by ho taky soudit a odsoudit?
Moderátor
Gizeh napsal
https://www.youtube.com/watch?v=dwUu6tWs1-g

Jako nevím, ale kdyby tady bylo tolik mrtvých jako v Novém Yorku, asi by to vypadalo jinak a i jinak by mluvil. Na druhou stranu je fakt, že by bylo dobré věnovat se i něčemu jinému než jen tomu zpropadenému čínskému vynálezu. Takový Dušan Vančura (Spirituál kvintet) je taky obětí coronaviru. I když umřel na úplně něco jiného, ale kdyby nebylo viruChinu, asi by si žil a basoval i nadále.
Moderátor
Drsné: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-ukrajine-pocitaji-s-nejhorsim-v-dnipru-hloubi-buldozery-stovky-hrobu-100111?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail
Registrovaný uživatel
Koukám kolem višně postříkáno Roundupem
Tak opatrně :-)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
I když, jak už jsem psal, celkem nechápu proč se to rozvířilo až tak dlouho po úspěšné kontrarevoluci.

Jednoduché, Ondřej Kolář se potřeboval zviditelnit ;)
Moderátor
Pavel_III napsal
Drsné: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-ukrajine-pocitaji-s-nejhorsim-v-dnipru-hloubi-buldozery-stovky-hrobu-100111?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail


Tamní úřady vědí jak vystrašit lidi,aby se jim nerojili. Před zraky jim vykopou hroby. S takovou snad nikdo nevytahne paty s baráku, ani roušky nebudou potřeba .. Jednoduché levné a nejspíš velmi účinné..
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tak to je speciálně pro Otravného komára jako důkaz, že existuje mladá paní s autíčkem. Máte možnost auto za pár korun koupit i s paní, myslím, že to volitelka české pravicové strany. :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Coooo? v jake souvislosti? Jaka mlada s autickem? Jaka volitelka pravicove strany???? Vubec tomuhle prispevku nerozumim
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=KI-vkn3BfD0

Osvobození z jiného pohledu 23 min50 vt
Registrovaný uživatel
Hezké dopoledne pánové, hledám jednu minci/medaili, která byla vydána v Lučenci. Nemáte prosím kontakt na slovenské kolegy, kam bych mohl poslat dotaz? Na internetu jsem toho moc nenašel. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Dieťa: "Mami, kedy to s tým koronavírusom skončí?" Mama: "Mlč a dojedz svoju roličku!"

Fakt ste si istí, že zavrieť spolu manžela a manželku na štrnásť dní doma je riešenie, ako znížiť počet obetí?

Nie je tak zlé zostať doma, ja som sa napríklad vďaka tomu zoznámil s rodičmi, ktorých som poznal len z videnia.

Navrhol som žene, že by sme si na chvíľu mohli zložiť rúška. Bohužiaľ som potom zistil, že už týždeň bývam u susedky. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Prvy obrazok mlade kvitnuce visne, obr c2 odvitajuca ceresna...
Teraz si drzat palce nech je dobra uroda.. 😊😊😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Švestka nám taky pěkně kvete. Momentálně, krom fialek, asi tak to jediný (ve větší míře). A pár tulipánů.

No dobře, kvete ještě rybíz, ale to tak nevynikne.
Registrovaný uživatel
u nás se již začínají dělat jahody... ;)
Registrovaný uživatel
jako ano, kovid stojí životy, přinesl nám omezení, ničí naše finanční zisky... ALE také nám pomohl se zastavit a podívat se na věci jinak (pro ty co chtějí). věnovat čas sobě, rodině, jiným věcem než běžně...
můj seznam restů a úkolů se za poslední týdny (a to jsem byl týden nemocný) snížil téměř na nulu, co zůstává není asi zajímavé/důležité, nebo je dlouhodobé.
včera jsem se např. konečně byl podívat na sytém opevnění, který mám kousek za barákem, chystal jsem se na to 2 roky... minulý víkend a dnes jsem malovat (já!), vč. příprav a úklidu... MAZEC. občas asi není špatné si připomenout i fyzickou práci a vědomí, že člověk zvládne cokoliv, když umí a chce.
no a takové věci jako strmé zvýšení kvality a kvantity sexu jsou už jen třešničkou na dortu :D
nic, jdu zkrátit trávník, krásně se po tom dešti zvedl...
Registrovaný uživatel
u mňa na záhrade hrozno ešte ani nepučí a prvá asi teraz začne kvitnúť čerešňa.
broskyňa tiež nič ešte. kvitne len púpava :D
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Koukám kolem višně postříkáno Roundupem
Tak opatrně :-)

Co si.... To je drť z konárov
_______________
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
u mňa na záhrade hrozno ešte ani nepučí a prvá asi teraz začne kvitnúť čerešňa.
broskyňa tiež nič ešte. kvitne len púpava :D

Hrozno aj u nás pomalšie... A tu žltú svinu mam tiež všade...
_______________
Registrovaný uživatel
tomi napsal
bossi napsal
Koukám kolem višně postříkáno Roundupem
Tak opatrně :-)

Co si.... To je drť z konárov

Aha :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Já mám zahradu plnou děr po hraboších zítra jedu pro ně nakoupit nějaké papání(poradí mě někdo něco účinného)
Mimo kočky
Registrovaný uživatel
Gizeh napsal
Já mám zahradu plnou děr po hraboších zítra jedu pro ně nakoupit nějaké papání(poradí mě někdo něco účinného)
Mimo kočky


Nejaka lahsia otazka nebude... 🙄🤔😂
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
jako ano, kovid stojí životy, přinesl nám omezení, ničí naše finanční zisky... ALE také nám pomohl se zastavit a podívat se na věci jinak (pro ty co chtějí). věnovat čas sobě, rodině, jiným věcem než běžně...
můj seznam restů a úkolů se za poslední týdny (a to jsem byl týden nemocný) snížil téměř na nulu, co zůstává není asi zajímavé/důležité, nebo je dlouhodobé.
včera jsem se např. konečně byl podívat na sytém opevnění, který mám kousek za barákem, chystal jsem se na to 2 roky... minulý víkend a dnes jsem malovat (já!), vč. příprav a úklidu... MAZEC. občas asi není špatné si připomenout i fyzickou práci a vědomí, že člověk zvládne cokoliv, když umí a chce.
no a takové věci jako strmé zvýšení kvality a kvantity sexu jsou už jen třešničkou na dortu :D
nic, jdu zkrátit trávník, krásně se po tom dešti zvedl...

Nechápu co furt máte s tím volnem … já teda nic takového nemám a navíc mne sere ten náhubek.
Moderátor
Sedí dva kamarádi v hospodě a jeden povídá: „O pět piv, že se kousnu do oka!”
„To není možné!”
„Tak se vsaď!”
„No dobře.”
Ten první vytáhne skleněné oko a kousne do něj.
„Tos mě teda nasral!”
Po pěti pivech ten první zase říká: „O pět piv, že se kousnu do oka.”
„No to určitě, zase vyndáš skleněné.”
„Ne, nevyndám.”
„Tak dobře.”
Ten první vytáhne umělé zuby a kousne se do oka.
„Tos mě zase nasral...”
Po dalších pěti pivech odcházejí z hospody a ten prohrávající prohlásí: „O dvě pětky, že tě počurám, a přesto zůstaneš suchý!”
„Tak jo.”
Počurá ho tedy a ten mokrý vesele povídá: „Ha, ha, jsem mokrý!”
„No vidíš, zase jsi vyhrál!”
Registrovaný uživatel
To je obdoba "přijde chlapek do baru"
Registrovaný uživatel
https://tn.nova.cz/clanek/sel-kopat-septik-vyvalil-se-na-nej-poklad-na-misto-miri-archeologove.html#pg_image_number to je vůl, mu je seberou, dostane možná těch 10% a může leda tak vyprávět jak našel poklad!
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
https://tn.nova.cz/clanek/sel-kopat-septik-vyvalil-se-na-nej-poklad-na-misto-miri-archeologove.html#pg_image_number to je vůl, mu je seberou, dostane možná těch 10% a může leda tak vyprávět jak našel poklad!


Na svojom pozemku pokial nasiel poklad, myslim do vysky 100% moze byt nalezne...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1531 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1