Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 1540 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
přitom slušný základ na sbírku LI :D
Registrovaný uživatel
Strašná škoda tohle odevzdat..na svojem pozemku navíc vykopaný..a dostane pár tisícovek maximálně.
Co má v hlavě?
Registrovaný uživatel
poctivost
Registrovaný uživatel
Na svojom pozemku pokial nasiel poklad, myslim do vysky 100% moze byt nalezne...

hehe to ani omylem
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
poctivost


Já bych si vsadil na nevědomost. Dle "selskýho" rozumu, jsou věci z tvýho pozemku tvoje, přesto zákon tvrdí, že tomu tak není. Já cítím morální právo takovou věc vlastnit, pokud bych jí našel. Ale pokud jsem pak nepoctivý, budíž.
Dobře si pamatuju na ty roztrpčený lidi, co na svym pozemku našli, odevzdali..a dostali almužnu.
Registrovaný uživatel
já neříkám, že jsi nepoctivý, já jen říkám, že poctivý dle zákona odevzdá... (zákon dodrží). názor na správnost zákonů můžeme mít různou...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik - jasný. Já tomu dal trochu nástavbu. :) Prostě mě tohle štve, svejma očima to vnímám jako nehoráznou krádež (ze strany státu).
Ještě by nálezce mohli archeologové zjebat, že to neodborně vyzvedl, jak tenkrát toho traktoristu.
Registrovaný uživatel
Nechci zde vést polemiku nad odevzdáním, či neodevzdáním, ale je zde další mnohem důležitější hledisko, kterým jsou nálezové okolnosti. Bohužel, naprostá většina nálezců tyto nálezové okolnosti zcela zničí. Pokud to někomu uniká, pak podstata nálezových okolností je v naprosté většině případů historicky mnohem důležitější, než cena mincí samotných!!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa to všichni víme. Ale gro bylo jinde. Traktorista nebo člověk co kope septik to neví..A zrovna ten traktorista, co to šel dobrácky odevzdat z vlastního pozemku ještě dostal od archeologů naložíno. A to už je velká drzost.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
jako ano, kovid stojí životy, přinesl nám omezení, ničí naše finanční zisky... ALE také nám pomohl se zastavit a podívat se na věci jinak (pro ty co chtějí). věnovat čas sobě, rodině, jiným věcem než běžně...
můj seznam restů a úkolů se za poslední týdny (a to jsem byl týden nemocný) snížil téměř na nulu, co zůstává není asi zajímavé/důležité, nebo je dlouhodobé.
včera jsem se např. konečně byl podívat na sytém opevnění, který mám kousek za barákem, chystal jsem se na to 2 roky... minulý víkend a dnes jsem malovat (já!), vč. příprav a úklidu... MAZEC. občas asi není špatné si připomenout i fyzickou práci a vědomí, že člověk zvládne cokoliv, když umí a chce.
no a takové věci jako strmé zvýšení kvality a kvantity sexu jsou už jen třešničkou na dortu :D
nic, jdu zkrátit trávník, krásně se po tom dešti zvedl...

Nechápu co furt máte s tím volnem … já teda nic takového nemám a navíc mne sere ten náhubek.


jsou činnosti, kde se maká stejně, jsou i také, kde víc... ale většina lidí má teď prostě méně práce, nebo v ní tráví méně času.
Registrovaný uživatel
Jak já čuměl, když nález,ke kterýmu jsem dal i nákres polohy v zemi byl prezentovanej z úplně jinýho okresu a města :D
Registrovaný uživatel
důležité je zmást nepřítele!
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
jsou činnosti, kde se maká stejně, jsou i také, kde víc... ale většina lidí má teď prostě méně práce, nebo v ní tráví méně času.

Já bych neřekl že jich je více, prostě jen je jich víc slyšet ;)
Registrovaný uživatel
jestli myslíš mě, tak je to možné. ale pokud se chceme držet faktů, tak je to blbost...
víc dělají prý prodavačky (tedy v potravinách, jak víme, většina ostatních obchodů, a těch je více, je zavřena a lidí nepracují) a snad někteří řidiči. v podstatě nefunguje velká část služeb, výroba je různě omezena...
Registrovaný uživatel
Bla bla bla
Já makám furt stejně a lidi kolem mne taky.Sem tam někdo nedělá ale většina jo
Registrovaný uživatel
bla bla, to je furt stejné... lidi kolem mě - myslíš, že stejné fabriky? to by pak dávalo smyl omg...
všichni makají stejně, proto hdp klesá a ekonomika a rozpočet jde do kytek... jsme terciální stát, většina služeb je omezena, ale vaše logika - většina maká stejně, ne li víc :D

btw, kdo měl pochybnosti, tak už snad ani nemusí ... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-kolar-konev-praha-6-starosta-socha-kompentence-neschopnost.A200420_123647_domaci_remy
jo a eman vypadá dobře, třeba už brzo bude nový prezident
Registrovaný uživatel
https://www.lovecpokladu.cz/chat?post=81609#post_81609

Další co má pocit psát do novin a majitel lovce ho za to samo že plácá po zádech :D
Už aby jim to zakázali a hlavně prodej ,tím by měli začít
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bla bla, to je furt stejné... lidi kolem mě - myslíš, že stejné fabriky? to by pak dávalo smyl omg...
všichni makají stejně, proto hdp klesá a ekonomika a rozpočet jde do kytek... jsme terciální stát, většina služeb je omezena, ale vaše logika - většina maká stejně, ne li víc :D

btw, kdo měl pochybnosti, tak už snad ani nemusí ... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-kolar-konev-praha-6-starosta-socha-kompentence-neschopnost.A200420_123647_domaci_remy
jo a eman vypadá dobře, třeba už brzo bude nový prezident

Nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi ;)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
jestli myslíš mě, tak je to možné. ale pokud se chceme držet faktů, tak je to blbost..,

Nemyslím tebe, spíše ty uřvané herce a majitele předražených pražských restaurací. V mém okolí kromě hostinské a jedné učitelky dělají normálně všichni.
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bla bla, to je furt stejné... lidi kolem mě - myslíš, že stejné fabriky? to by pak dávalo smyl omg...
všichni makají stejně, proto hdp klesá a ekonomika a rozpočet jde do kytek... jsme terciální stát, většina služeb je omezena, ale vaše logika - většina maká stejně, ne li víc :D

btw, kdo měl pochybnosti, tak už snad ani nemusí ... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-kolar-konev-praha-6-starosta-socha-kompentence-neschopnost.A200420_123647_domaci_remy
jo a eman vypadá dobře, třeba už brzo bude nový prezident

Nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi ;)


aha, takže pocity a argumentační faul. jak jinak, nečekám nic víc...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
jestli myslíš mě, tak je to možné. ale pokud se chceme držet faktů, tak je to blbost..,

Nemyslím tebe, spíše ty uřvané herce a majitele předražených pražských restaurací. V mém okolí kromě hostinské a jedné učitelky dělají normálně všichni.


no a to je právě nebezpečí osobní zkušenosti (barbar promine) - v mém okolí je několik lidí co dělá víc, zbytek méně.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bla bla, to je furt stejné... lidi kolem mě - myslíš, že stejné fabriky? to by pak dávalo smyl omg...
všichni makají stejně, proto hdp klesá a ekonomika a rozpočet jde do kytek... jsme terciální stát, většina služeb je omezena, ale vaše logika - většina maká stejně, ne li víc :D

btw, kdo měl pochybnosti, tak už snad ani nemusí ... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-kolar-konev-praha-6-starosta-socha-kompentence-neschopnost.A200420_123647_domaci_remy
jo a eman vypadá dobře, třeba už brzo bude nový prezident

Nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi ;)


aha, takže pocity a argumentační faul. jak jinak, nečekám nic víc...

Fauloval si se sám tím rádobyvtipným poznatkem že makaj lidi ze stejný fabriky
Přečti si článek jak klesá hdp a pak se jdi podívat ven mezi lidi
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bla bla, to je furt stejné... lidi kolem mě - myslíš, že stejné fabriky? to by pak dávalo smyl omg...
všichni makají stejně, proto hdp klesá a ekonomika a rozpočet jde do kytek... jsme terciální stát, většina služeb je omezena, ale vaše logika - většina maká stejně, ne li víc :D

btw, kdo měl pochybnosti, tak už snad ani nemusí ... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-kolar-konev-praha-6-starosta-socha-kompentence-neschopnost.A200420_123647_domaci_remy
jo a eman vypadá dobře, třeba už brzo bude nový prezident

Nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi ;)


aha, takže pocity a argumentační faul. jak jinak, nečekám nic víc...

Fauloval si se sám tím rádobyvtipným poznatkem že makaj lidi ze stejný fabriky
Přečti si článek jak klesá hdp a pak se jdi podívat ven mezi lidi


proč? vždyť je to normální, že máme zkušenost hlavně ze svého okolí. ale jestli jsem se tě dotkl skrze práci, kterou vykonáváš... tak nebude chyba ve mě.
mezi lidma jsem dost, pracuji s nima atd
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bla bla, to je furt stejné... lidi kolem mě - myslíš, že stejné fabriky? to by pak dávalo smyl omg...
všichni makají stejně, proto hdp klesá a ekonomika a rozpočet jde do kytek... jsme terciální stát, většina služeb je omezena, ale vaše logika - většina maká stejně, ne li víc :D

btw, kdo měl pochybnosti, tak už snad ani nemusí ... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-kolar-konev-praha-6-starosta-socha-kompentence-neschopnost.A200420_123647_domaci_remy
jo a eman vypadá dobře, třeba už brzo bude nový prezident

Nedělej ze sebe ještě většího vola než jsi ;)


aha, takže pocity a argumentační faul. jak jinak, nečekám nic víc...

Fauloval si se sám tím rádobyvtipným poznatkem že makaj lidi ze stejný fabriky
Přečti si článek jak klesá hdp a pak se jdi podívat ven mezi lidi


proč? vždyť je to normální, že máme zkušenost hlavně ze svého okolí. ale jestli jsem se tě dotkl skrze práci, kterou vykonáváš... tak nebude chyba ve mě.
mezi lidma jsem dost, pracuji s nima atd

Jseš tak natvrdlej nebo jen rejpeš :D ? Nejspíš obojí. Ne nedotknul.Mě to baví,dělám to už celkem dlouho a nikdy to není stejný.Mám volnou prac. dobu a rukama nedělám.Sice je tam hluk a ne zrovna čisto ale jinak to jde
A co Ty? Děláš pobočníka v otcově firmě nebo stojíš na vlastních nohách? Já v tom mám jasno :-)
Registrovaný uživatel
ale vím, že tady najdu větší odborníky na vše, vždy, když budu s čímkoliv potřebovat poradit a pomoct, naco google :D

Světové ekonomice potrvá roky, než se zotaví z dopadů šíření koronaviru. Uvedl to generální tajemník Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) Ángel Gurría. Dodal, že koronavirus už způsobil větší ekonomický šok než finanční krize. Naděje na rychlé hospodářské oživení jsou podle něj spíše zbožným přáním než výsledkem racionálního uvažování.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1532 1533 1534 1535 1536 1537 1538 1539 1540 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1