Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Sigure pak dej vědět co je to za tlamu ten obchodník.. ;)
Nebo naopak, čemu nevěřím ani tomu, že se spolu střetnete .. (v pohodě člověk)..
Kecá jako vždy a dnes mu výjimečně nejspíš žena po dlouhé době s lítosti dala tak má nos nahoru.. :lol:


vtipný jako vždy :mrgreen: takže už nejsem žena? inteligentně urážet takové kučeravé hovno jak jsi ty nemá cenu, to bys nepochopil. užij si svůj mokrý anglický sen, brouku
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik napsal
budujete dálnice skutečně :)


:lol: :lol: :lol: Áno, jedinú diaľnicu sme začali budovať hlboko v minulom storočí a mám obavu, či sa moje deti niekedy odvezú na jeden šup do Košíc.
Btw. myslel som si že si z Brna. Mám tam rodinu a keď tak chodím po meste, tiež sa mi nepáči, že viac počujem slovenčinu ako moravčinu. Takže asi chápem tvoju averziu voči Slovači. Ak to tak nie je, beriem späť.


ale jo, slováků je tady dost. já a averze? hm, zkusím se zamyslet.
no, já bych řekl, že to je právě ta dálnice, když jsem tam před xlety a cca 2-3 roky zpátky, tak už to bylo o dost dálnicovatější. to u nás se nedostaneš normálně ani do vídně... omg
no nic, pivo došlo, jdu hajinkat :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
barbar napsal
Sigure pak dej vědět co je to za tlamu ten obchodník.. ;)

Ale Milan...co se škádlívá, to se rádo mívá... ;)


no, mohl bych mít pro něj slabost, bo ten jeho avatar se podobá oslavenci. ale realita je na půlobvod země daleko. navíc nevím kdo to kreslil, ale měl by se vrátit do školy
Moderátor
sigur napsal
barbar napsal
Sigure pak dej vědět co je to za tlamu ten obchodník.. ;)

Ale Milan...co se škádlívá, to se rádo mívá... ;)


Uvidíme až se ukáže, že opravdu stojí za to..
Nemám problém se omluvit.
Se zdejší kecárny mi přijde jako obyčejný posera, který se občas nadechme a zvedne hlavu, což mi přijde docela směšné..
Registrovaný uživatel
EGO WARS :twisted:
:D :D :D
Registrovaný uživatel
barbar kde jsi byl, když jsem tu sám oslavoval první výhru Denisy Procházky

:shock: :)
Registrovaný uživatel
Ale já tomu klukovi fandim od Rizinu...
Moderátor
Paul napsal
barbar kde jsi byl, když jsem tu sám oslavoval první výhru Denisy Procházky

:shock: :)


Tak to mě mrzí, jsem měl poslední dny dost zařizovani, docela blázinec kolem SPIROLLU a pak na večer ti lecos zde ujde..

Procházka to dotáhl-ne ještě daleko, rozený šampion a má to v krvi..
Vidíš už jsem unavenej, píšeš první výhru.. Kdo ví kde jsem tehdá byl...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 17. 7. 2020, 23:42. »
Registrovaný uživatel
Hmmm to idú hostia na Slovensko...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/petileteho-chlapce-na-australske-plazi-brutalne-znasilnili-nezletili-aboridzinci-40330875#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_

To je důvod, proč se z mého otce stal rasista. 2 roky s nimi pracoval. Sex s dětmi je zcela běžný
Registrovaný uživatel
barbar první jeho výhru v životě jsem nemyslel, zas takovej přehled nemám :D

Myslel jsem teď UFC. Já si ho všiml až v Rizinu. tj 2016 nebo tak nějak.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Na mě se vyser, já svět prolezl, pouze anglie není pro nějakej názor podstatná... ptám se tě znovu, kde si všude byl,že jseš tak smělej..


Úplně jdu do kolen.. Vždy když slyším vyprávění vás bolševických cestovatelů, tak mě to vezme za srdíčko.. ty bys měl dostat medaili Marco Pola od toho slizouna Zemana. Fakt jsem úplně ohromen jedinci, kteří se v roce 2010 přestěhovali do Británie, pak se po pár letech vrátili zpět, protože tam zcela propadli a zkrachovali, a dnes se zde prezentují jako světoběžníci znalí světa:-)))
« Poslední úpravu provedl(a) action77 v 18. 7. 2020, 12:27. »
Moderátor
action77 napsal
barbar napsal
Na mě se vyser, já svět prolezl, pouze anglie není pro nějakej názor podstatná... ptám se tě znovu, kde si všude byl,že jseš tak smělej..


Úplně jdu do kolen.. Vždy když slyším vyprávění vás bolševických cestovatelů, tak mě to vezme za srdíčko.. ty bys měl dostat medaili Marco Pola od toho slizouna Zemana. Fakt jsem úplně ohromen jedinci, kteří se v roce 2010 přestěhovali do Británie, pak se po pár letech vrátili zpět, protože tam zcela propadli a zkrachovali, a dnes se zde prezentují jako světoběžníci znalí světa:-)))


A prvé nejsem bolševik..
Za druhé neznáš mě, nevíš kdo jsem... V Británii jsem žil 13 let docela úspěšně, svůj business jsem přesunul zde a myslím, že taky úspěšně. Nepatřím k lidem, kteří by dokázali žít a vychovávat potomky v cizině(samozřejmě pokud si mohu vybrat)...a to nejsem sám mám plno kamarádů co se po dlouhých letech vratili, či zůstali např. Kamarádka našla si partnera. Bohužel nikdy doopravdy nebyly přijata do společnosti mezi Brity (školka,,, britské kamarádky,,, se na ni koukaj přes prsty) dlouho to prehližela.. Je mladá krásná trochu temperamentní, našla si movitého, který je pořád v tahu a ona pořád sama v baráku se psem a dětmi..
Neznám tě, ale usuzuji, že znáš Kulové a opravdovou realitu si ani zdaleka nedokážeš představit..
Je to pouhá prvotní naivita, každého kdo je v cizině i v mém případě ( Británie) první léta.. S komunitou s kterou se člověk stýka jsou pouze cizinci, Češi, Poláci, Slováci, Maďaři občas jiní(Belgie, holand) ,na Němce, Francouze kterych je tam pramálo zapomeň.. A už vůbec né samotní povrchní Britové .. Samozřejmě výjimku tvoří studenti, ale to není reálný život...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 18. 7. 2020, 13:13. »
Moderátor
action77

Jojo, barbar byl bolševik asi ve věku 2-5 let, ale vyrostl z toho. Snad Vážený pane umíte alespoň počítat do 20. Pokud ano, měl by jste se jako čestný může Barbarovi omluvit, snad by jste to mohl zvládnout. Víte, již je to 30 let po převratu. Pokud takto blábolíte odhaduji Vás věk na 25 let a vzdělání nevelké!
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/guy-gibson-nigger-narhobek-boritel-hrazi-operace-chastise.A200718_122554_zahranicni_hm1

:evil:
Registrovaný uživatel
Vymazať celú operáciu, a pobozkať topánky...
Možno stojí za zváženie ospravedlniť sa wermachtu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
action77

Jojo, barbar byl bolševik asi ve věku 2-5 let, ale vyrostl z toho. Snad Vážený pane umíte alespoň počítat do 20. Pokud ano, měl by jste se jako čestný může Barbarovi omluvit, snad by jste to mohl zvládnout. Víte, již je to 30 let po převratu. Pokud takto blábolíte odhaduji Vás věk na 25 let a vzdělání nevelké!


No tak pokud bylo Barbarovi v roce 2010 2-5 let, tak se vse vyjasnuje:-))) Dale nema cenu na ty jeho/vase bolsevicke blitky dal regovat...
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
action77

Jojo, barbar byl bolševik asi ve věku 2-5 let, ale vyrostl z toho. Snad Vážený pane umíte alespoň počítat do 20. Pokud ano, měl by jste se jako čestný může Barbarovi omluvit, snad by jste to mohl zvládnout. Víte, již je to 30 let po převratu. Pokud takto blábolíte odhaduji Vás věk na 25 let a vzdělání nevelké!


Zkušený stařec by zase mohl chápat, že na to být bolševikem nemusí mít člověk červenou knížku.
Registrovaný uživatel
Páni bez obsahu príspevky budem mazať.
Fekalnych webov je dostatok, odporúčam...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já bych slovo bolševik nepoužíval neb bolševici to je každá skupina lidí, která dokáže svými názory špatnými i dobrými, ale většinou zcestnými oblbnout lidí, kteří jak nám říká moudrý Junak se o demokracii moc nezajímají a žiji si ve svém poklidu a podějí se diví, že režim je tak krutý, že si mysleli něco jiného. Je to převzaté slovo, které asi v slušné češtině slušný člověk nepoužívá.

Barbar je slušný člověk a není jeho chybou, že mu nechcete rozumět. Kdo z Vás dokázal to co on? Nemůže být bolševik je to vlastně také Junák.
Jinak je směšné, že mně považujete za bolševika, proč? Nebudu zde vyzvedávat svoji práci třebas v letech 90 91 tedy v době, kdy si Junáci hráli s pindíkem.
Doporučoval bych trochu slušnosti nebo zde budeme nějak dělit na bolševiky- ,menševiky, slušné lidí a hrubce, blby a ještě vetší blby než jsme doufali?

Vždy jsem preferoval diskuzi na slušné úrovni.
Prosím p. Evropu o pochopení
Moderátor
Paule,
¨děkuji za info, ani jsem to nevěděl, že lidská blbost dosáhne své dokonalosti. Ale vidím, že to zde moc lidí neoslovilo. Je tam i dotazník, možná alespoň tam by jste se mohli realizovat.
Přiznám se, že tento rasový galimatyáš ze mně dělá asi rasistu? Nevím ale asi to slovo použiji. Kdo máte zájem, můžete mně udat, dnes to je bohužel trestné.
Registrovaný uživatel
Slušnosti se bude ohánět někdo, kdo v každém příspěvků použije několik invektiv.
Ty další, scestné, věci nemá smysl komentovat.
"asi"
Registrovaný uživatel
Hmmm je napovazenie pokiaľ ten co na myslenie namiesto hlavy používa anal pise hodnotenie o slušnosti...
Nová doba. 😊😃😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hmmm je napovazenie pokiaľ ten co na myslenie namiesto hlavy používa anal pise hodnotenie o slušnosti...
Nová doba. 😊😃😉


A jak se to používá? Evidentně s tím máš zkušenosti..
Registrovaný uživatel
Máš pravdu, mám skusenosti.
Môžem ti napísať jednu skúsenosť, zrážky s inteligenciou podobného razenia sú hodne bolestivé...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1644 1645 1646 1647 1648 1649 1650 1651 1652 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1