Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Junáci, toto je Vaše práce. Mně to připadá, že Piráti jsou sirotci, ale ti pitomci zapomínají, že i jim jednou bude 70 let. No já jsem to již přetáhl, budu muset volit někoho rozumného.
Čti a žasni:


NÁVRHY PIRÁTSKÝCH POSLANCŮ. Zatím to beru jako předvolební žert

Druhá nejsilnější strana, vyhraje volby ????????????

Dobré si přečíst návrhy Pirátských poslanců a udělat si vlastní úsudek :



- Starším lidem nad 70 let odebrat řidičské průkazy pro lepší bezpečnost na silnici.

- Starším lidem nad 70 let odebrat volební právo pro neschopnost správné volby.

- Starším lidem nad 70 let doporučit nechat ve svém bytě bydlet mladé lidi. a odejít do domova důchodců.

- Staré lidi kteří nikoho nemají a jsou nemajetní, ukládat do společných hrobů. Stát by ušetřil za pohřby.

- Stát by měl přijmout migranty postarat se o ně a dát jim byty.

- Starším lidem nad 70 let aby nebylo zdravotnictví tak zatížené dát jen základní zdravotní péči.
Registrovaný uživatel
Prosím o odkaz.

Prosím o konkrétní jména autorů těchto vyjádření..
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Junáci, toto je Vaše práce. Mně to připadá, že Piráti jsou sirotci, ale ti pitomci zapomínají, že i jim jednou bude 70 let. No já jsem to již přetáhl, budu muset volit někoho rozumného.
Čti a žasni:


NÁVRHY PIRÁTSKÝCH POSLANCŮ. Zatím to beru jako předvolební žert

Druhá nejsilnější strana, vyhraje volby ????????????

Dobré si přečíst návrhy Pirátských poslanců a udělat si vlastní úsudek :



- Starším lidem nad 70 let odebrat řidičské průkazy pro lepší bezpečnost na silnici.

- Starším lidem nad 70 let odebrat volební právo pro neschopnost správné volby.

- Starším lidem nad 70 let doporučit nechat ve svém bytě bydlet mladé lidi. a odejít do domova důchodců.

- Staré lidi kteří nikoho nemají a jsou nemajetní, ukládat do společných hrobů. Stát by ušetřil za pohřby.

- Stát by měl přijmout migranty postarat se o ně a dát jim byty.

- Starším lidem nad 70 let aby nebylo zdravotnictví tak zatížené dát jen základní zdravotní péči.

Altmane, promin ze to rikam, ale tvuj prispevek uplne potvrzuje bod 2. I kdyz nic z tohohle nejsou body piratskeho programu ale hoaxy neustale uverejnovany na webech ruzny prorusky alternativy, omylany SPD a Ano kulturou, a podobnyma webovkama, jako piratska pravda nebo jak se to jmenovalo, ktere se snazili piraty pospinit a zdiskreditovat. Jedina slusna strana v nasem politickem spektru, Bartos a Richterova maji nato stat se velkymi ceskymi osobnostmi, buditeli a tvurci noveho tisicileti a kdyz se tady takovy lide po dlouhy dobe ukazou, zaslapali by jste je protoze jste uverili tem co si v chaosu 90tek vytvorili svoje mocenske brlohy prosperity a parazitismu a kteri vam zasadli do srdce strach, do mysly mlhu a pres oci nasadily zavoj blahoslibu a ti se tehle nove generace neprizpusobivych politiku boji protoze ohrozuji jejich zajmy. Ty si tady hrajes na moudreho, zkuseneho vekem, ostrileneho geroje a nam tady rikas junaci ale zatim jsi jenom v digitalne informacnim veku negramotny, zmateny a snad i ustraseny clovek vsema tema hrozbama z venci o kterych ctes...
Evropo taky by mi zajimala citace zdroju. :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 16. 7. 2020, 10:39. »
Registrovaný uživatel
Altmanovi by asi to volební právo přeci jen měli vzít... Omg
Moderátor
Junáci,
jedna věc mně na Vás opravdu štve. Vy nejste schopni se zasmát blbosti, ale blbost hned řešíte. Je přece pochopitelné, že to je kravina. Program žádné strany bych sem nedal. Jinak na konci jména mám ......nn.

Mrkněte do zrcadla a řekni si, zase nás ten dědeko dostal.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Junáci,
jedna věc mně na Vás opravdu štve. Vy nejste schopni se zasmát blbosti, ale blbost hned řešíte. Je přece pochopitelné, že to je kravina. Program žádné strany bych sem nedal. Jinak na konci jména mám ......nn.

Mrkněte do zrcadla a řekni si, zase nás ten dědeko dostal.

Promin altmane ale to nezakecas, ze jsi to myslel jako vtip ti vubec neverim... Svoje dlouhodoby obhajoby komunismu a tvuj myslenkovy smer totiz temhle nesmyslum presne odpovida. Myslim ze vekem uceny uz by jsi mel umet uznat chybu a rict "sorry volove, sem si fakt myslel ze jo. Nejak se v tom ztracim". Ver mi ze priznani vlastni chyby je jednak osvobozujici a druhak bez neho se nelze ucit a posouvat dal. Ucenny z nebe nepadaji jak se rika. Jestli se mylim tak se ti omlouvam ale myslim ze ne. :roll:
Registrovaný uživatel
https://www.forum24.cz/dezinformace-o-piratech-siri-se-ze-chteji-odebrat-ridicaky-lidem-nad-70/
Registrovaný uživatel
RYCHLE NEŽ TO SMAŽOU ČTĚTE!

BABIŠ se chystá zakázat zdravotní péči lidem nad 75 a nechat je umírat, aby bylo v rozpočtu víc peněz!

ZEMAN navrhl připojení České Republiky k Rusku!!!

RYCHLE NEŽ TO SMAŽOU ČTĚTE!
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Junáci,
jedna věc mně na Vás opravdu štve. Vy nejste schopni se zasmát blbosti, ale blbost hned řešíte. Je přece pochopitelné, že to je kravina. Program žádné strany bych sem nedal. Jinak na konci jména mám ......nn.

Mrkněte do zrcadla a řekni si, zase nás ten dědeko dostal.


Humor jistě patří k životu, ale nemohu se pokoušet o nejapný vtip formou urážek, zesměšňování a lhaní!!

Ale jak je vidno, ve Vašem případě se ani tak o humor nejednalo, ale opět jste nalítl na dezinformaci, kterou zde poslušně roznášíte.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 16. 7. 2020, 11:57. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pánové, chlapci a junáci:
Já rád čtu Vaše představy o demokracii o volnost člověka atd. Potom si vzpomenu na rok 1792 a dále Francouzskou buržoazní revoluci, ty potoky krve, vraždy popravy, později Evropa pod botou napoleonského vojáka, zkuste si něco přečíst. Barbar uvádí to co v praxi viděl, žádné teorie. Jistě můj táta v Austrálii začínal jako dřevorubec a tam si byli opravdu všichni rovni bez těchto krásných řečí. Francouzi nám darovali revoluci a bolševici podle ní zpracovali národ.


Altmann suhlasim s Vami, historický vývoj do zániku života zastaviť nejde.
Občas sa ľudia a ich vodcovia rozhodnú lepšie, občas horšie... 🤔😉

Mám nějakou blbou náladu, bolí mně noha.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Věřte-nevěřte i moje žena mi říká, že mým vtipům také nerozumí a tak jako Vy Junáci nadává a laje mi. Vy fakt věříte, že bych na takovou věc dokázal "naletět"? Je mi Vás fakt líto, ale je to legrace, ale nechme toho. Jen ta panika. Podívejte Paula ten asi pochopil a reagoval podobně :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Možná proto, že nejsou vtipné...
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Vy fakt věříte, že bych na takovou věc dokázal "naletět"? Je mi Vás fakt líto, ale je to legrace, ale nechme toho.


Znovu opakuji. Nemůžete dělat legraci stylem, kdy děláte z jiných gaunery. To již není legrace, ale lidská ubohost.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Jako vy zde doporučujete co číst a co ne, tak já např.nečtu co píše pan Haning.
Z mé strany to bylo jen takové rýpnutí, neb právě Vy co mi spíláte, zde stále naznačujete, že starší lidé již jsou pro společnost na guano. Tak jsem to sem vložil a myslel jsem si (chybně), že když jsem označován slovy stařec, starý pán atd, tak pochopíte, že nejsem to v co doufáte. Ty reakce jsou neadekvátní, slova ubohé, ale i další. No ubohé je to, že jste na to "skočili", já to považuji za důkaz Vašich povah, někdy jste zlí a ani si to neuvědomujete, přijde vám to normál.
Kdy by Evropa napsal :Altmann běžte s tímto názorem do hrdele, řeknu se je to chlap. Stále zde říkám, snažte se o porozumění bez zloby, je to tak těžké?
Nechme to jíž projít, asi jsem Vás přecenil a já to již (pane profesore) neudělám
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jako vy zde doporučujete co číst a co ne, tak já např.nečtu co píše pan Haning.
Z mé strany to bylo jen takové rýpnutí, neb právě Vy co mi spíláte, zde stále naznačujete, že starší lidé již jsou pro společnost na guano. Tak jsem to sem vložil a myslel jsem si (chybně), že když jsem označován slovy stařec, starý pán atd, tak pochopíte, že nejsem to v co doufáte. Ty reakce jsou neadekvátní, slova ubohé, ale i další. No ubohé je to, že jste na to "skočili", já to považuji za důkaz Vašich povah, někdy jste zlí a ani si to neuvědomujete, přijde vám to normál.
Kdy by Evropa napsal :Altmann běžte s tímto názorem do hrdele, řeknu se je to chlap. Stále zde říkám, snažte se o porozumění bez zloby, je to tak těžké?
Nechme to jíž projít, asi jsem Vás přecenil a já to již (pane profesore) neudělám


Nikdy jsem neřekl o starších lidech nic špatného, já totiž nerozděluji lidi ani podle věku, právě naopak si velmi vážím starších lidí z mého mládí, kteří mně hodně dali pro budoucí život.

Chlap se nepozná podle hulváctví - tak jsme se chovali jako mladí smradi, kteří si mysleli, že čím více sprostších slov, tím je člověk dospělejší.

A jestliže jste nepochopil, co jsem napsal, to není vina moje, ale především vaše. Bohužel bych očekával, že člověk staršího věku má nějakou úroveň. Tedy životní rozhled, který ho vystříhá od ubohých pokusů o vtipkování formou urážení jiných lidí. Já mám vtipy rád, ale takové, kdy někdo dokáže s noblesou zesměšnit druhého, ale pouze za jeho skutečné činy. Pak i toto zesměšnění může působit laskavým dojmem a dokáže se tomuto vtipu zasmát i postižený. Ve vašem případu ale pointa chybí a proto se z podstaty věci jedná pouze o ubohý výkřik bez myšlenky, jehož účelem je znemožnit jiné.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Pane Evropo, přece si nemyslíte, že poklesnu k diskusi s Vámi. Mimochodem, nic tam nebylo namířeno prosti Vám a upřimně diskutovat s Vám nemám nejmenší chuť.

Junák zná a ví o co jde, ale inteligentně mlčí, neb se tak škádlíme, on dokáže používat humor. On mně starý pane, já jemu Junáku a vysvětlil jsem ten pojem.

No, ale již mně to fakt nebaví, i dobrá(nedobrá) legrace musí mít konec.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pane Evropo, přece si nemyslíte, že poklesnu k diskusi s Vámi. Mimochodem, nic tam nebylo namířeno prosti Vám a upřimně diskutovat s Vám nemám nejmenší chuť.


Ale já jsem nikde neřekl, že byl tento nejapný pokus o vtip namířen proti mé osobě. To jste nepochopil základní princip, kdy bychom se měli zastat každého neprávem napadeného? Nebo se máme řídit heslem, co tě nepálí, to nehas? Asi jsem tedy podle vás špatně vychován.

A použití spojení, že nehodláte poklesnout k diskuzi se mnou, to bohužel o něčem také svědčí a bohužel nic lichotivého.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Momentálne prebieha čudná etapa demokracie hlavne vo svete to až tak nevadí, viac ma štve to, že máme ju rovnako chápať ako náš "milovaný západ"...
Vymyvanie mozgov je lepšia definícia...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmane, lepší když ti to řekne někdo na plnou hubu než když ty se tady tvářís nad věcí, a kolem a kolem ofenzivne naznačujes jaký jsme trumpety když to nechápeme. Já stejně nevěřím ze to byl vtip, nemělo to formu vtipu ale sdělení, a ani tady ve vlakne není nic na co by to mohlo ironicky narazet. Ale vlastně je to jedno. Já jsem jen rád tě pokud tohle někdo čte a třeba si tyhle informace o piratech myslel, tak teď už nad tím snad aspoň zauvazuje.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar ta dezinformační kampaň, co vede okolí hradu a co přichází z východu je poslední roky naprosto až destabilizační pro naší Republiku..
Spousta lidí tomu všemu věří..
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Altmann napsal
Pane Evropo, přece si nemyslíte, že poklesnu k diskusi s Vámi. Mimochodem, nic tam nebylo namířeno prosti Vám a upřimně diskutovat s Vám nemám nejmenší chuť.


Ale já jsem nikde neřekl, že byl tento nejapný pokus o vtip namířen proti mé osobě. To jste nepochopil základní princip, kdy bychom se měli zastat každého neprávem napadeného? Nebo se máme řídit heslem, co tě nepálí, to nehas? Asi jsem tedy podle vás špatně vychován.

A použití spojení, že nehodláte poklesnout k diskuzi se mnou, to bohužel o něčem také svědčí a bohužel nic lichotivého.


škoda, že takových lidí není víc. fakt...
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Otravnykomar ta dezinformační kampaň, co vede okolí hradu a co přichází z východu je poslední roky naprosto až destabilizační pro naší Republiku..
Spousta lidí tomu všemu věří..

To neni jen vychod. Kazdy druhy trosku vlivnejsi co nekam potrebuje nasmerovat masu pouziva vlnu dezinformaci. Delo se to asi vzdy, vzdycky byli manipulatori a podobni lide ale co se rozjeli socialni site do vsedniho dne vetsiny z nas, kde kdo se naucil vytvaret a formovat digitalni prostor internetu a internet prichazi skoro zadarmo. Je to obri, snadny a dneska naprosto denni chleba mezi informacema a jak rikas vychod je v tom asi jednicka. Ani bych nechtel videt cinsky nebo severokorejsky internet :-O
Registrovaný uživatel
V piatok ráno žena zavelí: Buď vstaneš ty, alebo on!
Obaja sa mi tu povaľovať nebudete...!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://echo24.cz/a/S32VK/americke-narodni-muzeum-kritizuje-belosstvi-belosi-pry-tezi-ze-sve-barvy-pleti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=l1g4A1cUnQ3-202007170745&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box


Typickým ideálem krásy je potom pro bělochy žena s blonďatými vlasy, taková „hubená Barbie“. Grafika také popisuje opakovaně bělochy jako jedince, jejichž cílem je „vyhrát za každou cenu“.

To je síla už. To jsou definice, jak z pera nacistů, jen v obráceném gardu.
Dekadence jako prase, státy nic dobrýho nečeká, ve jménu genderu, rasový vyváženosti a dalších debilit půjdou ke dnu. Už se to promítá ve filmovym průmyslu, následně i v dalších větvích (kurátoř muzea vyhozenej atd.).
Jak nejsem rasista, tak brzo budu.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 17. 7. 2020, 8:52. »
Registrovaný uživatel
Blahoželám Paul, vitaj v klube, momentalne ešte len cakatel, verim rýchlo zrejme budeš člen... 👍😃😃😃🎺
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1641 1642 1643 1644 1645 1646 1647 1648 1649 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1