Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 1849 1850 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Jakože, veď to bola moja debata v Pavlom. Ale v pohode, pre tentokrát si len daj facku, poďakuj a tichučko čakaj. :lol:


s váma slovákama je děsná sranda :D
Registrovaný uživatel
Píšeš pomalu a ani ne zrovna dlouze, lamo... :D
Ok, stačí, stačí...čímkoľvek som sa ťa dotkol, beriem späť. Len som sa potreboval odreagovať (mal by som sa učiť na skúšku) a tak som nakukol do kecárny. Toť vsjo. Love&piece, bro. ;)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Píšeš pomalu a ani ne zrovna dlouze, lamo... :D
Ok, stačí, stačí...čímkoľvek som sa ťa dotkol, beriem späť. Len som sa potreboval odreagovať (mal by som sa učiť na skúšku) a tak som nakukol do kecárny. Toť vsjo. Love&piece, bro. ;)


šak píšu, že nedotkl. jen ty vaše univerzální hlášky, to vás učí na základce nebo v hospodě? :D sry, ale říká je skoro každý z východu...
na co se učíš, resp. co studuješ? já uvažuji, že si dodělám učitelské minimum...
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=jJDOhDYzzLA

A k tomu potrebujem parciálne deriváciem, objemy rotujúcich grafov a pod. :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
... učitelské minimum...


Šak si obchodník, tak na čo? Ja už som bol aj učiteľom. Na civilke som učil informatiku na obchodnej akadémii 15 ročné slečny...jáj, to bolo. :twisted:
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Pavle, ty si pleteš 2 věci. to, že se něco nelíbí tobě a to, že říkáš, že je to kokocina. ale ži si v tom dál, já se na rozdíl od kolegů angažovat nebudu :D

Jo, su rebel. Líbí se mi hezký holky, i když by se mi, podle nejmodernějších výzkumů a trendů, měli líbit svalnatí potetovaní kluci a ženských bych se měl štítit.

sigur napsal
Je zaujímavé, že nedokážeš akceptovať, že sa to niekomu môže páčiť. A dokonca aj na ženách. Je to podobné, ako keby si ty tvrdil, že známky sú krásne a mince sú hnusné.
A súdiť človeka a na prvý pohľad ho zaškatulkovať len podľa tetovaní, ktoré sa teba a priori nepáčia? Veď to sú obyčajné predsudky. Je to podobné, ako keby si ty so mnou nechcel ísť na pivo, lebo nezbieram krásne známky ale hnusné mince.

A keď má žena hnusné, krivé a hnilé zuby, tak ju úsmev určite nekrášli. Alebo podľa teba áno?

Někomu se líbí být denně ožralej, zfetovanej atd. Podle tvé logiky bych měl teda být nadšen a vychvalovat to kde se dá? Jsou tací, kterým se líbí počmárat kdejakou fasádu. Mám jásat?
Zaškatulkovat podle tetování je samozřejmě naprosto legální. Když si někdo nechá vytetovat koncentrák, jak ten v tom odkazu, tak je evidentní, že je pičus. A pičus je i ten tatér. Když se nějaká nechá potetovat jako ta na obrázku, je jasné, že to bude totální kráva (navíc jalová) a i ten tatér (nebo tatéři) musí být naprostí trotli. Takže ano, podle tetování se dá vyčíst mnohé. (a ano, vím, že ten obrázek už tu byl.)

Když má křivé atd. zuby ... tak jistě, není to OK. Na druhou stranu je nemusí hned ukazovat jako kobyla.Ovšem na takových těch miss to zase občas vypadá, že dělá reklamu svému zubaři. Takové to jak se sice zubí, ale je to takové umělé.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sigur napsal
https://www.youtube.com/watch?v=jJDOhDYzzLA

A k tomu potrebujem parciálne deriváciem, objemy rotujúcich grafov a pod. :D


tyjo, dnes su nějaký slabší, nechápu :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik napsal
... učitelské minimum...


Šak si obchodník, tak na čo? Ja už som bol aj učiteľom. Na civilke som učil informatiku na obchodnej akadémii 15 ročné slečny...jáj, to bolo. :twisted:


tak, už jsi si odpověděl...
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ferovyobchodnik napsal
Pavle, ty si pleteš 2 věci. to, že se něco nelíbí tobě a to, že říkáš, že je to kokocina. ale ži si v tom dál, já se na rozdíl od kolegů angažovat nebudu :D

Jo, su rebel. Líbí se mi hezký holky, i když by se mi, podle nejmodernějších výzkumů a trendů, měli líbit svalnatí potetovaní kluci a ženských bych se měl štítit.

sigur napsal
Je zaujímavé, že nedokážeš akceptovať, že sa to niekomu môže páčiť. A dokonca aj na ženách. Je to podobné, ako keby si ty tvrdil, že známky sú krásne a mince sú hnusné.
A súdiť človeka a na prvý pohľad ho zaškatulkovať len podľa tetovaní, ktoré sa teba a priori nepáčia? Veď to sú obyčajné predsudky. Je to podobné, ako keby si ty so mnou nechcel ísť na pivo, lebo nezbieram krásne známky ale hnusné mince.

A keď má žena hnusné, krivé a hnilé zuby, tak ju úsmev určite nekrášli. Alebo podľa teba áno?

Někomu se líbí být denně ožralej, zfetovanej atd. Podle tvé logiky bych měl teda být nadšen a vychvalovat to kde se dá? Jsou tací, kterým se líbí počmárat kdejakou fasádu. Mám jásat?
Zaškatulkovat podle tetování je samozřejmě naprosto legální. Když si někdo nechá vytetovat koncentrák, jak ten v tom odkazu, tak je evidentní, že je pičus. A pičus je i ten tatér. Když se nějaká nechá potetovat jako ta na obrázku, je jasné, že to bude totální kráva (navíc jalová) a i ten tatér (nebo tatéři) musí být naprostí trotli. Takže ano, podle tetování se dá vyčíst mnohé. (a ano, vím, že ten obrázek už tu byl.)

Když má křivé atd. zuby ... tak jistě, není to OK. Na druhou stranu je nemusí hned ukazovat jako kobyla.Ovšem na takových těch miss to zase občas vypadá, že dělá reklamu svému zubaři. Takové to jak se sice zubí, ale je to takové umělé.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


myslím, že bych si s ní pohrál...
myslím, že ty taky...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tyjo, dnes su nějaký slabší, nechápu :D


Nič si z toho nerob, ani ja. :lol:
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
myslím, že bych si s ní pohrál...
myslím, že ty taky...

Myslím, že jak by se svlíkla, že bych se zblil.
Ale jako jo, čistit hajzly by mohla, to se k ní aji hodí. ;)
Registrovaný uživatel
Pavle, ok, to o čom píšeš sú extrémy, tam sa to dá odhaliť na prvú šupu. Ale aj tam sa nájdu výnimky. Napr. Chris Picciolini, podľa jeho príbehu/knihy Romantické násilie (prečítal som to za jeden deň) natočili Kult hákového kríža. Ale kerky ako memento mu zostali, to je pravda.
Ale pri drvivej väčšine tetovaní nemáš šancu objektívne niekoho zaškatuľkovať.
Btw. aj mne sa tá slečna páči. :)
Registrovaný uživatel
Mě se moc nelíbí. Není můj typ, ale umím se překonat
Moderátor
Jako kdyby šlo jen o ksicht, tak by ušla. Ale dál to je tragédie.
A nejspíš v té hlavě nebude nic moc.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A nejspíš v té hlavě nebude nic moc.


Klasický predsudok.
A na Vladimíra Franza máš potom aký názor?
Moderátor
sigur napsal
Pavel_III napsal
A nejspíš v té hlavě nebude nic moc.


Klasický predsudok.
A na Vladimíra Franza máš potom aký názor?

Předsudek? Máš za to, že někdo s IQ vyšším než padající listí se nechá takto potetovat? Možná, že umí počítat integrály, ale abych ju bral dom, to by se teda musela hodně snažit a dost pochybuju, že má schopnost se jí to povést.
Tahle je určitě výrazně hezčí a solidnější:
https://www.youtube.com/watch?v=RP3buCPPVus&ab_channel=NaomiSV

Franz je do značné míry blázen.
Registrovaný uživatel
...ty voe a já ji na rukou hledal kerku... :D :D
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Možná, že umí počítat integrály, ale abych ju bral dom, to by se teda musela hodně snažit a dost pochybuju, že má schopnost se jí to povést.


Otázka je, že či by s tebou k vám domov tie integrály chcela ísť počítať. Si fandíš, že si taký Adonis... :lol:
Registrovaný uživatel
Btw. všimli ste si, že má jazyk rozrezaný na hada?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tahle je určitě výrazně hezčí a solidnější:
https://www.youtube.com/watch?v=RP3buCPPVus&ab_channel=NaomiSV


Ako vieš, že to nie je mladá Čubírková? ;)
Moderátor
sigur napsal
Pavel_III napsal
Možná, že umí počítat integrály, ale abych ju bral dom, to by se teda musela hodně snažit a dost pochybuju, že má schopnost se jí to povést.


Otázka je, že či by s tebou k vám domov tie integrály chcela ísť počítať. Si fandíš, že si taký Adonis... :lol:

Dom bych ju nechtěl aby mi počítala integrály. Obecně si vystačím nanejvýš s plochou a obvodem elipsy (složitější buď nepotřebuju, nebo rozčlením).
Ovšem bude zajímavý, až její děcko dostane trochu rozum. Pokud jí teda povolí se rozmnožovat. ;)
A nikdy jsem netvrdil, že su Adonis. Já su škaredé, shrbené,bezzubé a seschlé poustevník, vo tem žádná. Dál to rozebírat nemusíme.
Moderátor
sigur napsal
Pavel_III napsal
Tahle je určitě výrazně hezčí a solidnější:
https://www.youtube.com/watch?v=RP3buCPPVus&ab_channel=NaomiSV


Ako vieš, že to nie je mladá Čubírková? ;)

Neviem kto je mladá - stará Čubírková a dost možná to ani vědět nechcu! :mrgreen:
Moderátor
Mimochodem, nezapomeňte, že dom si člověk ženskou bere, v tom lepším(?) případě nadosmrti. A koukat se na něco takového 50 let a víc a až jí bude 70-90? I když jistě. Dnes je móda po pěti-sedmi letech vyměnit za novější a lepší model. I když teda ne vždycky se podaří vyměnit za lepší - viz takový Nečas. Kam ten vůl dal mozek, to do smrti nepochopím.
Registrovaný uživatel
Čubírková je taký náš Charles Manson... :D Hlavu vozila vo vlaku...a pritom na prý pohľad celkom milá tetuška. :twisted:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Irena_%C4%8Cub%C3%ADrkov%C3%A1
Registrovaný uživatel
https://www.google.com/search?q=irena+%C4%8Dub%C3%ADrkov%C3%A1&newwindow=1&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=F3whdUv2cgEO_M%252C8YXalz-hJj4zjM%252C%252Fg%252F121_5prl&vet=1&usg=AI4_-kQV7qIhJONGvsH_w1n_scFjnmrofg&sa=X&ved=2ahUKEwji-JOy_6DuAhVEPewKHUimBmQQ_B16BAgbEAE#imgrc=F3whdUv2cgEO_M

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 1849 1850 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1