Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kato napsal
s kterejma manipulovat NELZE

:D:D no když myslíš


Jako že Českej statistickej úřad si vymejšlí kolik lidí u nás celkově umřelo? :shock:

Vážně? Přihodili 16 tisíc, aby se to někomu hodilo?

Nesmysl..absolutní.
Registrovaný uživatel
Že umřelo lidí víc než kdy jindy to jo ale kolik jich umřelo s covidem a kolik na covid? Nikdo neví .Bordel jako prase ale o tom se nebavím. Pravdou je že kdo byl nemocný a nakazil se covidem tak umřel dřív než když by covid nedostal ale to mi je jasný o tom se bavit nemusíme
Registrovaný uživatel
Paul napsal
kato napsal
s kterejma manipulovat NELZE

:D:D no když myslíš


Jako že Českej statistickej úřad si vymejšlí kolik lidí u nás celkově umřelo? :shock:

Vážně? Přihodili 16 tisíc, aby se to někomu hodilo?

Nesmysl..absolutní.


jj už mi to došlo.To je pravda.Beru zpět
Ale o tom jsem se vůbec bavit nechtěl
Registrovaný uživatel
A ona to neví přesně, protože úřad to počítá zpětně. Teď maj spočítanej tak listopad! JAk jsem dával v článku výše.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-cr-zemrelo-do-konce-listopadu-vic-lidi-nez-je-bezne-za-rok/1978325
Registrovaný uživatel
Jseš přesvědčenej že si z nás vláda nedělá prdel? Že nám nelžou? Dáš za to ruku do ohně? Já ne

Já tu něco takovýho psal? :shock: :shock: :shock:
Píšu pravej opak celou dobu. A statistickej úřad nemá s vládou společnýho nic, jim věřim.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
A ona to neví přesně, protože úřad to počítá zpětně. Teď maj spočítanej tak listopad! JAk jsem dával v článku výše.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-cr-zemrelo-do-konce-listopadu-vic-lidi-nez-je-bezne-za-rok/1978325


Lidi umírají víc než dřív tak to je ale o tom se vůbec nebavím
Mě zajímá proč pořád lžou? Nebo jsou tak neschopný? Jak je možný že se nevědělo že už to stálo tolik peněz? To ti přijde normální? Mě teda ne
Jak jim má pak člověk věřit? To samý s vakcínou.Je zaplacená ale fyzicky tady zdaleka není a hlavně je naočkovaných jen pár tisíc lidí.Podívej na Izrael,kurva rozdíl
Jsou to dobytci a víc nic.Banda nechopných sráčů a spousta z nich se na tom jen obohacuje
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Jseš přesvědčenej že si z nás vláda nedělá prdel? Že nám nelžou? Dáš za to ruku do ohně? Já ne

Já tu něco takovýho psal? :shock: :shock: :shock:
Píšu pravej opak celou dobu. A statistickej úřad nemá s vládou společnýho nic, jim věřim.


Nepsal ale odpovědět můžeš? Nač psát o statistikách zemřelých když to víme. Už i já to vím,rozklikl jsem si odkaz a podíval se na rozdíly z předešlých let i když to není to o čem se bavím já

Jen dodám že jsem věděl že umřelo víc lidí než v předešlých letech :D jen jsem nevěděl o kolik víc a není to pro mě zas tolik důležitý protože ten rozdíl není nijak markantní na to jakej je covid strašák
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 26. 1. 2021, 14:27. »
Registrovaný uživatel
Já to nerozporuju.
Blatnej může tvrdit, že je milion mrtvejch na Covid za měsic, nebo že neumřel nikdo na Covid ještě..A mě je to fuk. Nevěřim už žádnejm jejich výpočtům, který se přehazujou jak se blížej volby atd.
Nikdy nezapomenu, jak se Babiš chlubil že je Česko best in Covid a on manager a zachránce, a když se to dosralo, najednou za to mohli lidi.

Já se už řídím jen statistikou, která stojí na pevnym základě a nikdo si jí nepřepočítává, jak se to hodí..a to je statistika všech mrtvejch za rok. Ty čísla co dávaj do novin si můžou strčit do prdele, když je pak sami rozporujou, Blatnej tam sedí od října, teď rozporuje svoje vlastní výpočty a nenaučil se ani nosit roušku, když to po ostatních chce. Debil.
Registrovaný uživatel
OK to mi stačí. Prostě je to banda nezodpovědnejch komediantů co se nedokážou dohodnout vůbec na ničem.Pořád stejný,jde jim jen o křesla a o moc a hlavně kde co ukrást a na čem se obohatit
Opatření jak kráva a přitom ho spousta z nich ani nedodržuje.Komedianti co nám neustále serou na hlavy
Registrovaný uživatel
kato napsal
Paul napsal
Jseš přesvědčenej že si z nás vláda nedělá prdel? Že nám nelžou? Dáš za to ruku do ohně? Já ne

Já tu něco takovýho psal? :shock: :shock: :shock:
Píšu pravej opak celou dobu. A statistickej úřad nemá s vládou společnýho nic, jim věřim.


Nepsal ale odpovědět můžeš? Nač psát o statistikách zemřelých když to víme. Už i já to vím,rozklikl jsem si odkaz a podíval se na rozdíly z předešlých let i když to není to o čem se bavím já

Jen dodám že jsem věděl že umřelo víc lidí než v předešlých letech :D jen jsem nevěděl o kolik víc a není to pro mě zas tolik důležitý protože ten rozdíl není nijak markantní na to jakej je covid strašák



112.000 je průměr za rok a 16 000 nad průměr je markantní celkem dost... A to máme x měsíců tvrdý opatření! V listopadu běžně umíraly 2000 lidí tejdně, v minulym roce i 4000.. To jsou neskutečný čísla..

Já bych vše otevřel, ale lidem bych nechával podepsat prohlášení, že se vzdávaj lékařský péče, pokud chtěj normálně na akce, do hospod atd..
Pak ať zdechnou doma a nezabíraj špitál.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 26. 1. 2021, 14:35. »
Registrovaný uživatel
kato napsal
OK to mi stačí. Prostě je to banda nezodpovědnejch komediantů co se nedokážou dohodnout vůbec na ničem.Pořád stejný,jde jim jen o křesla a o moc a hlavně kde co ukrást a na čem se obohatit
Opatření jak kráva a přitom ho spousta z nich ani nedodržuje.Komedianti co nám neustále serou na hlavy

A nejdepresivnější na tom je, že i kdyby se po volbách vláda zmněnila, lepší to nebude :'(
Registrovaný uživatel
Já nejsem proto aby se otvíralo,to vůbec.Nejsem proto aby se přestali dodržovat opatření ale musí to mít hlavu a patu a ne že to furt vláda mění ze dne na den a tak.Je to banda idiotů
Lidi co chodí demonstrovat a odmítají nosit roušky bych bral karabáčem a vodními děly
Registrovaný uživatel
112.000 je průměr za rok a 16 000 nad průměr je markantní celkem dost... A to máme x měsíců tvrdý opatření! V listopadu běžně umíraly 2000 lidí tejdně, v minulym roce i 4000.. To jsou neskutečný čísla..

Já bych vše otevřel, ale lidem bych nechával podepsat prohlášení, že se vzdávaj lékařský péče, pokud chtěj normálně na akce, do hospod atd..
Pak ať zdechnou doma a nezabíraj špitál.
_______________
Jde o to jestli ta čísla jsou všechno na covid a s covidem nebo jestli je v tom všechno. Víme to nebo to nevíme?
Registrovaný uživatel
Veď to je predsa ten rozdiel oproti ročnému priemeru. A v tom rozdiele je ešte jedna kategória a to ľudia, čo zomreli kvôli covidu. To sú tí, čo potrebovali zákrok, ale včas sa k nemu nedostali, lebo boli nemocnice plné alebo lekári v karanténach.
Registrovaný uživatel
Jako do hospody bych zašel, nebyl jsem od října..ale zase když si vzpomenu, jak byl nadupanej lokál, vzduch jak v poklopci.. počkám si.
Registrovaný uživatel
Dobrá,já se jen ptám páč jsem nejsem tak chytrej jako zdejší osazenstvo. Co třeba autonehody,tragická umrtí,atd ? Jak víme že v tom nejsou započítaný?
Jen se ptám,nerejpu,nic nezhlehčuju.Jen aby bylo jasno že těch 16 tisíc má na svědomí opravdu a jen covid ač přímo nebo nepřímo
Registrovaný uživatel
Veď to je predsa ten rozdiel oproti ročnému priemeru

ok
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Jako do hospody bych zašel, nebyl jsem od října..ale zase když si vzpomenu, jak byl nadupanej lokál, vzduch jak v poklopci.. počkám si.


Mě to ani nechybí
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-blatny-pocet-obeti-s-covidem-vydaje-na-testy-25-miliard-korun-respiratory.A210126_114316_domaci_kop

:shock:

Poslanci ANO, ČSSD a komunistů, kteří tolerují vlády, zabránili tomu, aby ministr zdravotnictví Jan Blatný musel vysvětlovat svá slova o počtu obětí s covid-19 i to, že výdaje za testy covid už dosáhly 25 miliard korun.
Registrovaný uživatel
:D nj tak ještě aby se jim chtělo to vysvětlit a Blatnej si vzal radši dovolenou :D
Registrovaný uživatel
Veď ani ja nerýpem a už som sa ti ospravedlnil. Ak z tej debaty vtedy niekto vyšiel ako hovädo, tak som to bol ja, tak už sa na to prosím vykašli.
Počty zomretých pri autonehodách, samovraždách atď. sa rok od roka nejako závratne nehýbu, tí sa dlhodobo pohybujú v tom priemere. Ale keď ti zrazu vyskočí takýto veĺký nárast, tak to musí súvisieť s niečim neštandardným. A to by mal byť covid, pričom je asi jedno, či to bolo na covid, s covidom alebo kvôli covidu.
Registrovaný uživatel
A v tom rozdiele je ešte jedna kategória a to ľudia, čo zomreli kvôli covidu.

Už chápu ale je a bylo dost lidí co péči o svoje zdraví zanedbali jen proto protože prostě do nemocnice nešli ze strachu z nákazy. Hodně lidí má z covidu panickej strach
Registrovaný uživatel
Tých by som tiež hodil do kategórie, že zomrel kvôli covidu. Presné čísla nie sú a nebudú. Najbližšie pravde bude štatistika.
Registrovaný uživatel
[quote=sigur]
Veď ani ja nerýpem

Já tvůj příspěvek četl až když jsem odeslal svůj.Nebylo to na tebe[/quote=sigur]
Registrovaný uživatel
[quote=sigur]
Tých by som tiež hodil do kategórie, že zomrel kvôli covidu.

Jasně ale kdo v nich ten strach vyvolal? Přehnaná masáž médií a chaos vlády[/quote=sigur]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1