Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2137 2138 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/hmyz-potraviny-jidelnicek-chipsy-brouci-cvrcci-cerv.A210716_164124_eko-zahranicni_jla

Tohle je budoucnost. Umělé masa z laborek a chrobáků, skutečné maso jen pro vyšší třídy.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/andrej-babis-frans-timmermans-evropska-komise-klima.A210716_170208_domaci_knn

A auta budou opět jen pro movitější, jako za Císaře a První republiky. Hlavně až bude nabíjení na příděl a auta na vodík pořád budou stát jako supersporty.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
2
Registrovaný uživatel
4
Registrovaný uživatel
16
Registrovaný uživatel
A už dnes řekl pravdu?
Registrovaný uživatel
Pěkná darda za svíčku 🙈

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
A už dnes řekl pravdu?

Už krávy začali létat a prasata štěkat? Myslím že ne.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
paní Neviditelná :D

A nezacítiteľná. Alebo jebnu...tí havkáči. :)
-s-
Registrovaný uživatel
.....nevidíš,necejtíš...jako bys nebyl....havkáči i za to nemůžou...blbá fotka :D :D :D :P
Registrovaný uživatel
a ted ˇjsem poslouchal The Writing on the Wall od Maiden a moc se těším na rok 22 kdy tady budou ....jak já je miluju ;) :D :D :D :D :D :D :D
Registrovaný uživatel
a ted ˇjsem poslouchal The Writing on the Wall od Maiden a moc se těším na rok 22 kdy tady budou ....jak já je miluju ;) :D :D :D :D :D :D :D
Moderátor
Co se stalo?.... Celých 14 hodin bez příspěvků :roll: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nič extra..ale leveška bude...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Tomi já byl s klukem ve čtvrtek, krom dvou starších siňaku nic..
Pořádné hřiby ještě nerostou...
Registrovaný uživatel
Ešte budú...v lese je klíma a vôňa presne aká má byť...ak spadnú nejaké zrážky,tak bude eldorado ako v 2017...
_______________
Registrovaný uživatel
Spadnú kvapky, spadnú stromy, domy, bude eldorádo... Dnes je to tak. :?
-s-
Registrovaný uživatel
Drevár fialový, naša najväčšia včela...mám ich na dvore asi 3 kusy, už som aj dvoch vystopoval, kde bývajú.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tomi však tam nič nie je, neviem, neviem kde si nazbieral tie hríby? :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nazbieral huby, "nejaké" hríby asi dva kusy...
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Nazbieral huby, "nejaké" hríby asi dva kusy...
-s-

Správne stani...to zapadniarske hríby na každú hubu má dožiera... ešte aj na šampiňóny v obchode povedia ,že hríby...


Grofik....3 hodky v rajóne...ale hlavne som vyčistil hlavu
_______________
Registrovaný uživatel
A čo to je? Tzv tanečnice? Leveška bude asi polievka...
-s-
Moderátor
grofik napsal
stani napsal
grofik napsal
Odbočka od aktuálnej témy, preplnené parkovisko Podhajska o 12.15.🤨🤨

A čo by tam kto robil? Šak je kosa..
-s-


21 C. to už ujde. Horšie pre kupalisko, max 6 ludi. Moja pani mala pedikurnu očistu, ja som robil lokaja.... 😅

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovenske-termalni-koupaliste-podhajska-pouzivalo-radioaktivni-vodu-40366492#seq_no=7&source=hp&dop_id=40366492&dop_ab_variant=0&dop_req_id=JSjjH079PUg-202107171908&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Moderátor
numismat napsal
grofik napsal
stani napsal
grofik napsal
Odbočka od aktuálnej témy, preplnené parkovisko Podhajska o 12.15.🤨🤨

A čo by tam kto robil? Šak je kosa..
-s-


21 C. to už ujde. Horšie pre kupalisko, max 6 ludi. Moja pani mala pedikurnu očistu, ja som robil lokaja.... 😅

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovenske-termalni-koupaliste-podhajska-pouzivalo-radioaktivni-vodu-40366492#seq_no=7&source=hp&dop_id=40366492&dop_ab_variant=0&dop_req_id=JSjjH079PUg-202107171908&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Tak to je poprdeli, hovada jak to falšujou.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
grofik napsal
stani napsal
grofik napsal
Odbočka od aktuálnej témy, preplnené parkovisko Podhajska o 12.15.🤨🤨

A čo by tam kto robil? Šak je kosa..
-s-


21 C. to už ujde. Horšie pre kupalisko, max 6 ludi. Moja pani mala pedikurnu očistu, ja som robil lokaja.... 😅

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovenske-termalni-koupaliste-podhajska-pouzivalo-radioaktivni-vodu-40366492#seq_no=7&source=hp&dop_id=40366492&dop_ab_variant=0&dop_req_id=JSjjH079PUg-202107171908&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Numismat hoax ako vyšitý. Najbližšie rádioaktívne zeminy sú na Spíši, potom nasleduje Příbram a trochu ďalej to mesto ma momentálne nenapadá...
Informácia hodná jednej zaoceánskej televízie kde bolo komentované v správach kvôli výrobe borovičky Slovensko odlesňuje :D , príadne tí dvaja Rusi čo majú na starosti celú zemeguľu a priľahlé planéty...
Celý článok zle a nie len ten!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
stani napsal
A čo to je? Tzv tanečnice? Leveška bude asi polievka...
-s-

Druh peniazovky...vraj jedovatá...ale vo väčšom množstve,ináč skvelá huba...za tie roky čo ju konzumujeme...
A áno leveš je polievka po maďarsky
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2137 2138 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1