Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 285 286 287 288 289 290 291 292 293 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
juchuuuuuuu budem mat lamborghiny :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
:roll: Arnošt, si ešte veľmi mladý na to aby si fajčil! - napomína mestský policajt syna
Otec, ale veď aj ty si začal fajčiť v piatej triede... - oponuje syn.
No áno... Ale ja som mal už vtedy šestnásť rokov. :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nevěděli by jste někdo za kolik se tak prodává tato sada ČR 2004. Nedaří se mi ji na netu nikde najít :| .Děkuji.

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bohužel(naštěstí) nevím, ale takové padělky(napodobeniny) bych nechtěl ani za korunu, protože jsou zcela bezcenné... :|
Lituji toho, kdo si to koupí... :roll:
Registrovaný uživatel
:shock: Já ji chci prodat,ale nevím,za kolik to tak mám vůbec vystavit.To si mě Dráčku teda vůbec nepotěšil:(,já čekala,že by z toho mohlo být na novej grošík :| ,ale i tak ti děkuju.
Registrovaný uživatel
Dej to od koruny a na nový grošík možna i bude ;-) ... sám bych to ale taky nechtěl ani zadarmo
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:shock: Já ji chci prodat,ale nevím,za kolik to tak mám vůbec vystavit.To si mě Dráčku teda vůbec nepotěšil:(,já čekala,že by z toho mohlo být na novej grošík :| ,ale i tak ti děkuju.

Alo kdo ví třeba může, ale já bych to dal od korunky(Korunka promine :D ) a nechal se případně mile překvapit nějakým"pitomcem" na aukru.
Jedná se totiž o soukromé napodobeniny, které s ČNB nemají vůbec nic společného - prostě vydání pro důvěřivé a koupěchtivé "pitomce".... ;)
(samozřejmě tě tam ani náhodou nepočítám... ;) )
Registrovaný uživatel
Děkuji oběma.
Registrovaný uživatel
Citovat
Alo kdo ví třeba může, ale já bych to dal od korunky(Korunka promine ) a nechal se případně mile překvapit nějakým"pitomcem" na aukru.


:shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tabuľke máš 100 bodov. :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Apropo prenesiem diskusiu o knihách na určené pracovisko :mrgreen:

Objem vynaloženia financií na vydanie jednej publikácie je od 150-300 000 korún.
To nemusí byť ani nič svetoborné,to číslo viem nakoľko partia nadčencov sme sa dohodli prispieť na napísanie jednej odbornej numizmatickej knihy ročne.
Moderátor
jano789 napsal
Šenfi napsal
Jano, kam to budeš chtít zaslat ? ;)

theseredcity@azet.sk


neupsal ses ? Píše mi to, že taková adresa neexistuje ;)
Moderátor
Tak promiň, je to OK, já kůň napsal do koncovky .cz :roll:
Registrovaný uživatel
to kacuro;mohol si nehať vlákno antika? :roll:

Výchova je dlhodobý proses..... ;)

Nech si omladina pokecia. :D
Registrovaný uživatel
grofik: měl bys ale také ctít akce jiného moderátora a ne rušit jeho zásahy, to pak nedáváš zrovna moc dobrý příklad ostatním, když i moderátoři se neshodnou a dělají protichůdné akce. to vlákno již vedlo jiným směrem, než proč bylo založeno, tudíš jsem ho zamknul a abys mi ho zase neodemknul, tak jsem ho přesunul do sekce, kam mělo být správně umístěno a kam svými spáry nedosáhneš ... moderátor má moderovat a ne si tu z toho dělat prd*l ...
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Tak promiň, je to OK, já kůň napsal do koncovky .cz :roll:

no a co aj si neco poslal ?sak mi nic nedoslo :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
kacuro;ja si ctím prácu každého a moderátora obzvlášť.
Zober to aj obrátene cti si názor aj nevedomcov.........zatiaľ nepresiahol určitú hranicu no povedzme drzosti.....neosvietenosti.......mladíckej nerozvážnosti. :roll:

Vieš dnes som bol na mumizmatickej schôdzky našej lobby párty :( a sú tam lepšie esá ako sme my obaja dokopy a vekovo si pripadám ako mladíček,ale důchodcom nechýbala špetka humoru :lol:

Tým som chcel povedať,že nemôžem-žeš brániť omladine vystupovať štýlom svet je celý o sťahovaní súborov z internetu-výchova je dlhodobý proces.

Domnievam sa nakoniec by so bolo došlo ku nejakému konsenzu,zasa neboli hulváti len trochu svet "ružová gombička". :lol:

To je môj pohľad diskusiu :roll:
Moderátor
jano789 napsal
no a co aj si neco poslal ?sak mi nic nedoslo :D


:shock: :shock: tak se koukni teď, zaslal jsem to znova ;)
Moderátor
kdyby to náhodou ani teď nedorazilo, tak ti to rozkouskuju ;)
Registrovaný uživatel
okej pozrem.ked nepride tak ti dam mail na gmail...tam to pride urcite ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
ok Sefe :D dosli dva meily :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Michaela: pěkné veřejné přiznání, v nadcházejících dnech očekávej návštěvu PČR neb ta nikdy nespí ... :) jinak Tě jistě také máme všichni rádi, ale měla by ses Míšo polepšit a to nejen s fotkami, ale i s tím porušováním zákonů ;) pokecej si o tom někdy s Topou, on Ti to vysvětlí a řekne jaká je za to sazba :D
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
Jenže z pohledu sběratele,kterej škudlí kdejakou kačku na mince naprosto z vlastní zkušenosti chápu ty,co jsou vděční za pouhé pdf (byť je kniha na 200%lepší).


jinak škudlilům doporučuji spíše sbírat pivní etikety, jedna stojí cca 3kč, tak to je snad únosné pro většinu lidí, kteří chtějí něco sbírat :D
Registrovaný uživatel
to tě neomlouvá, pokud vím, můžeš si udělat max. kopii již tebou vlastněné knihy, třeba z důvodu, že s ní potřebuješ pracovat na cestách a proto ji máš i na notebooku ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
jinak škudlilům doporučuji spíše sbírat pivní etikety, jedna stojí cca 3kč, tak to je snad únosné pro většinu lidí, kteří chtějí něco sbírat :D

Tak že i ty jsi byl vlastně škudlilem,když je sám teď prodáváš.... :)
Registrovaný uživatel
sbíral jsem je když mi bylo 12-15 let a to jsem měl opravdu peníze jen z kapesného ;) jo to jsem měl tenkrát 50,- na měsíc ;)
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 23. 3. 2009, 8:19. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 285 286 287 288 289 290 291 292 293 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1