Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 867 868 869 870 871 872 873 874 875 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Korytnačka máš 100 bodov !!! :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Turtle poklona, v Austrálii máte hady s veľkou dávkou empatie a súcitu pri pomoci druhým živočíchom. :lol: :lol: :mrgreen: Palec hore.

A inak dnes nás prekvapil Martin na bielom koni aj s Mikulášom dokopy, síce minimálne už o mesiac skôr. Ale od Bratislavy sme ďaleko, tak kalamita nehrozí. :mrgreen: :mrgreen: Od noci až do 16 hod. vytrvalo snežilo. I keď sa to začalo topiť, na záhradke to vyzerá ako keď sa okamžite skríži leto a zima. Zhruba 15-20 cm ťažkého mokrého snehu nás ráno a počas dňa pekne precvičilo. Karburátory na lopatách boli v poriadku, naštartovali sme na prvý šup a pome ho. Akurát manželka dlho a zo súcitom kukala na naše rozkvitnuté muškáty a begónie pod snehom. Aj niečo dojemné im tam hovorila, no či sa pozberajú to netuším. :mrgreen: Starý javor čo máme pri dome má ešte stále zelené listy, žeby sa im chcelo opadávať nejako nebadať. Jar a jeseň pravdepodobne vymažeme s kalendára.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak tak, asi uz jar a jesen nebude.. len take nieco tomu podobne , co trva 1--2 tyzdne medzi letom a zimou....
_______________
Registrovaný uživatel
To je len bububu. Sneh sa roztopi zajtra a zas bude mesiac klud minimalne aj na severe a vychode
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Sedí chlapík smutne v bare a zíza na pohár s drinkom. V tom vojde dovnútra typický plecnatý kríženec rockera a vodiča kamiónu, ktorým američania hovoria 'Troublemaker', vyhliadne si práve nášho chlapíka ako obeť, príde k nemu a bez slova mu vypije jedným mocným hltom pohár.

Chlapík si chytí hlavu do dlaní a začne plakať. Hromotĺka to chytí za srdce, tak ho potľapká po pleci a hovorí:
"Hej, neber si to tak. Bola to len sranda. Zaplatím tí ďalší drink, ale hlavne neplač, to je hrozný pohľad, keď chlap plače."
"Ale nie, to je inak. Viete, toto je najhorší deň v mojom živote.
Najskôr som zaspal, prišiel neskoro do práce a dostal padáka. Keď som vyliezol z úradu, zistil som, že mi ukradli auto. Na polícii mi povedali, že mi nemôžu pomôcť.
Tak som išiel domov taxíkom, v ktorom som zabudol peňaženku a doklady a ten darebák vodič ušiel. Doma som načapal manželku v posteli so záhradníkom a ešte ma zdrbal, že som neschopný v posteli. Tak idem do baru, pijem a práve keď premýšľam, že s tým životom už seknem, tak prídete vy a vypijete mi jed ...!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jano podozrieva svoju ženu, že ho podvádza. Tak sa jedného dňa rozhodne sledovať ju. Zavolá si taxi, nasadne a hovorí šoférovi, aby sledoval auto jeho ženy. Idú za ňou, až nakoniec jeho žena zastaví pred bordelom a vojde dnu.
Jano po prežití infarktového stavu hovorí taxikárovi: Počujte. Dám vám 5000, keď pôjdete dnu a donesiete mi moju ženu.
Taxikár odíde, vojde do bordelu a po chvíli vychádza so ženou v náručí, ktorá sa hádže, kope a vrieska, dôjde ku taxíku a hodí ženu dovnútra. Jano na ňu pozrie a hovorí: Pane, ale toto nie je moja žena.
Nie, to je moja.
Teraz idem, pre tú vašu.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Haló, je to tiesňová linka? Mám v byte užovku.
"Ste členom Zväzu ochrancov prírody, spolku Deti krajiny alebo iného environmentálne organizácie?"
Nie, to nie som.
"Tak jej normálne tresnite lopatou po hlave."
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Nemci tohto roku majú v poľnohospodárstve prvé miesto v EU, stačila jedna krava a posr.la celé Nemecko aj Európu. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Neznášam keď mi ľudí hovoria: "Na to aby sa človek bavil, nepotrebuje alkohol."
Na beh tiež nepotrebuješ topánky, ale ide to s nimi oveľa lepšie.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Už neříkám Angela Merkelová,ale Andula Merkelová. :evil:
Registrovaný uživatel
Minulú noc ma trápili depresie, tak som zavolal na linku dôvery.
Prepojili ma na ich call centrum v Pakistane.
Vravel som im, že ma tento život nebaví a chcem spáchať samovraždu.
Veľmi ich to potešilo a opýtali sa, že či viem šoférovať nákladiak.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Syn pračloveka donesie vysvedčenie zo školy.
Otec ho číta a hovorí:To, že máš trojku z lovu je pochopiteľné, veď si ešte malý. Ale, že si prepadol z dejepisu, ktorý má len dve strany, to je hanba.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dnes som šiel okolo domu, kde som vyrastal.
Tak som zaklopal a spýtal sa, či sa tam môžem ísť porozhliadnuť.
Povedali, že nie a zabuchli mi dvere pred nosom.

Rodičia vedia byť niekedy pekne protivní.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Zdravím všechny milovníky peněz. Zrovna jsem se zaregistroval.Mel bych na vás hned prosbu . Určení pravosti 5 kcs 1952.poslu více foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Další foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A další. Šrafování v erbu má,zřetelne odělení čárky nad a je pochybné,tak nevím.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No tak budovu si našiel správnu, len ešte trafiť správne dvere. Na identifikáciu a ocenenie mincí je priamo sekcia: Ocenění, určení a identifikace mincí alebo druhá kde sa vkladajú čs. mince: Naše mince. Ak si zbežne prejdeš toto fórum, tak myslím, že všetko nájdeš bez problémov. Vkladať do do kecárne medzi vtipy a diskusiu o všetkom asi nie je dobrý nápad. Popros moderátora, nech to presunie do správneho vlákna.
A fotky by mohli byť ešte detailnejšie, skús odfotiť aj hranu. Je dobré udávať aj rozmer, či presnú hmotnosť mince a napr. či je alebo nie je magnetická. Tuším sa tu táto 5 koruna 1952 riešila už niekoľko krát.
Moderátor
https://www.youtube.com/watch?v=712oMasf11A&feature=player_embedded

Tak mne napada, kam v nasi demokraticke verejnopravni televizi vlastne zmizela satira?
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
https://www.youtube.com/watch?v=712oMasf11A&feature=player_embedded

Tak mne napada, kam v nasi demokraticke verejnopravni televizi vlastne zmizela satira?


Vypadá to, že i suchaři Němci maj větší smysl pro humor než my...ale zajímavá otázka..existuje vůbec ještě nějaká satira u nás? NA TV moc nekoukám, nezaregistroval jsem nic. Snad jen na streamu te Blaník..dřív Šimek...ale na klasickejch programech asi jen tuna seriálů.
Registrovaný uživatel
Bača sa dožil veku 100 rokov, tak za ním na jeho narodeniny prišla televízie, aby s ním natočila reportáž. "Ako vy to, Bača, robíte, že ste sa dožil tak vysokého veku?"
Bača hovorí: "No ráno vstanem, dám si panáka ..."
"Tak moment, to nemôžeme vysielať, že ráno vstanete a hneď chlastáte?
Keď budete chcieť povedať, že pijete, povedzte namiesto toho napríklad, že si prečítate knihu." "
Tak dobre. No ráno vstanem, prečítam si knihu, potom si prečítam ďalšie, dám ovciam a potom čítam a čítam. Keď mám všetko doma prečítané, tak idem k Francovi a tam čítame jeho knižky. Keď prečítame aj tie jeho, ideme spolu čítať do knižnice a keď nás vyhodia z knižnice, tak ideme spolu za Matúšom, no a ten má doma tlačiareň ... " ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Velice chytrý článek:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-jsme-narod-rasistu-a-xenofobu-f12-/p_spolecnost.aspx?c=A151030_213355_p_spolecnost_wag

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 867 868 869 870 871 872 873 874 875 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1