Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Vykupminci.cz
Numisargo

Kecárna-tlachárna (filatélia)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Evropa1 napsal
SakoMDKcz napsal
Já to také nechci rozebírat nic méně jedna z hlavních věcí proč píši to co píši je ta že ČT mě nutí platit koncesionářské poplatky !


Nezlobte se, ale pak jste nepochopil roli koncesionářských poplatků.

ČT je ze zákona povinná vysílat i pořady, které mají naprosto minimální sledovanost, ale je to součást demokracie. Dále je povinna část pořadů uvádět ve znakové řeči pro naše postižené spoluobčany. Atd. a my ostatní jim sledování těchto pořadů svými poplatky také umožňujeme.

Dále ČT je povinna odevzdávat do fondu na podporu českého filmu částku kolem 100 milionů korun ročně.

Komerční televize mají ze zákona možnost využívat 10 % vysílacího času na reklamu, ČT pouze 4 %.



Máte poněkud zastaralé informace. Na ČT1 a ČT24 již nesmí být reklama ani teleshopping vysílána vůbec a na ČT2 a ČT4 nesmí přesáhnout 0,5% z jejich vysílacího času.
Tato omezení se však netýkají sponzoringu...
Moderátor
SakoMDKcz napsal
Tak to je ještě horší :? Já osobně dokážu být bez tv a jestli jí vidím 2x ročně. Jo je pravda , že jsem koukal na MS v hokeji ;)


tak ja nie, film si vecer musim pozriem aj neviem keby co bolo :)
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
SakoMDKcz napsal
Tak to je ještě horší :? Já osobně dokážu být bez tv a jestli jí vidím 2x ročně. Jo je pravda , že jsem koukal na MS v hokeji ;)


tak ja nie, film si vecer musim pozriem aj neviem keby co bolo :)


Ano to chápu já se také dívám na filmy ale né v televizi ;)
_______________
P.
Moderátor
tak je tiez, v TV skor ked su Vianoce. Len som hovoril, ze CT nieco produkuje nataca serialy, digitalizuje filmy do HD a tak. Filmy pozeram len na dvd alebo bluray.
_______________
Registrovaný uživatel
Jsem rád, že nemám TV přístroj a nemusím platit další daň, protože kon.poplatky nic jiného nejsou. TV není ani tak kultura jako zábava ;-) a někdy je to fraška...
Moderátor
P.S.: Je u nás serióznější televize než ČT?
Registrovaný uživatel
To je otázka :-). Já to vidím, že je to stejná serióznost jako dotace z EU
Moderátor
Dotace z EU jak na co. Kdybychom měli čekat až "Neviditelná ruka trhu" vydělá na kanalizaci, tak sice možná bude v Brně nový fotbalový stadion plně zakrytý reklamama na vložky a jistou politickou stranu, ale kanalizace nebude nikdy.
Registrovaný uživatel
...ta kanalizace nemá s neviditelnou rukou trhu nic společného - to je o tom jak funguje stát, město, obec...dotace obecně je cesta do pekla... není zde prostor na dotační téma :-), známky jsou lepší :-)
Registrovaný uživatel
No,jestli myslíš tu stejnou politickou stranu jako já,tak ty vložky budou dost aktuální.
Moderátor
Ynhoj napsal
...ta kanalizace nemá s neviditelnou rukou trhu nic společného - to je o tom jak funguje stát, město, obec...dotace obecně je cesta do pekla... není zde prostor na dotační téma :-), známky jsou lepší :-)

Ale má. Na ekologii si přece nejdříve musíme vydělat, říkal náš největší ekonom všech dob a počasí. A hlavně to stojí docela dost peněz, obzvláště když se 6 let podporovala vojska co vítězila pro Evropu a pak 40 let se budovala šťastná společnost, která spočívala v boji za mír všemi prostředky, i kdyby při tom měli padnout fšici. No a pak se to všechno rozkradlo a převedlo do Karibiku, Kypr atd. Hodně tomu také přispívá to, že se prakticky všechno musí odvést do Prahy, kde to nějak přerozdělí, ale většinu si tam nechají.

A pošta pak musí vymýšlet Vlastní známky a prodej cigaret na poštách.

P.S.: Dotace na kanalizaci stejně vymysleli Němci, kteří se tak nějak nechtěli koupat v českých hovnech. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak a jádro pudla je v daních, ano, většina by měla zůstávat v mateřském kraji a stát tzv. gouverment by měl fungovat jako servis pro celek = ČR... Bohužel realita je jiná...Od roku 1993 se deficit maskoval prodejem národního majetku a když se dařilo tak zase socani nastartovali deficit...Všichni co vládli si nemají co vyčítat...Je to jen šaráda a divadýlko pro lid
Moderátor
letecky pohlad z dronu na Mt. Saint Michel https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-z_efL-iK24
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
letecky pohlad z dronu na Mt. Saint Michel https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-z_efL-iK24

:shock:
Pěkné, nechtěl bych tam dělat klempíře :roll:
Moderátor
je to pekne! mne sa z toho zatocila hlava
_______________
Registrovaný uživatel
Ano je důležité dostat ten NÁPAD :mrgreen:

http://www.novinky.cz/domaci/371439-ceska-televize-chce-poplatek-i-za-pocitace-mobily-a-tablety.html
_______________
P.
Moderátor
dnes som v spravach zaregistroval, ze v CR od noveho roku 2016 je zakaz fajcenia v baroch, restikach atd...
_______________
Registrovaný uživatel
Jo jo ... měli bychom to všichni státu natřít a od nového roku přestat všichni kouřit :D to by bylo pláče :)
_______________
P.
Moderátor
Guľka: pomaly ale isto to speje k tomu aj u nás. Len tým pádom asi by rapídne klesol predaj cigariet, a náš ficko zase potrebuje lovaše zo spotrebnej dane z tabaku a cigariet.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
No to je přesně ono. Stát furt všude prudí se zákazem kouření ale prachy z toho maj že by jeden blil ! Jenže oni moc dobře vědi že většina nepřestane a zavděčej se nekuřákum. Mě osobně to nevadí když si půjdu zakouřit ven ale ten princip ten mě pálí.
_______________
P.
Moderátor
SakoMDKcz napsal
Jo jo ... měli bychom to všichni státu natřít a od nového roku přestat všichni kouřit :D to by bylo pláče :)

Naopak bych hodně jásal, že bych už nemusel čuchat ten hnusný smrad z cigaret všude okolo mě. :roll:
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
SakoMDKcz napsal
Jo jo ... měli bychom to všichni státu natřít a od nového roku přestat všichni kouřit :D to by bylo pláče :)

Naopak bych hodně jásal, že bych už nemusel čuchat ten hnusný smrad z cigaret všude okolo mě. :roll:

Jako reakci na citovanou větu jsem to nepochopil :roll:
_______________
P.
« Poslední úpravu provedl(a) ikanek v 4. 6. 2015, 17:33. »
Moderátor
Princip je, aby do hospod mohl i normální člověk. Oblíbené kecy o možnostech svobodné volby jsou na lontě na hovno, když tam je sotva jedna putyka ve které to smrdí i když tam nikdo není, protože teprve otevřeli.
Moderátor
SakoMDKcz napsal
ikanek napsal
SakoMDKcz napsal
Jo jo ... měli bychom to všichni státu natřít a od nového roku přestat všichni kouřit :D to by bylo pláče :)

Naopak bych hodně jásal, že bych už nemusel čuchat ten hnusný smrad z cigaret všude okolo mě. :roll:

Jako reakci na citovanou větu jsem to nepochopil :roll:

Jak nepochopil :) . No prostě mě dost štve, že chvíli jdeš po ulici a někdo hulí přímo před Tebou. A já jako striktní nekuřák to musím čuchat. Kdybych před nimi otevřel lahvičku třeba s kyselinou máselnou nebo 3-methylindolem (smrad jako exkrementy), tak by se jim to asi také nelíbilo.
Registrovaný uživatel
Jo tak to je krásné přirovnání :) no nic chápu že ti to vadí ;) mě to vadí taky jako kuřákovi ...
_______________
P.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1