Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Vykupminci.cz
Numisargo

Kecárna-tlachárna (filatélia)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
hele kuraci a nekuraci.....33`C....kde jste se dneska koupali? :mrgreen:
Moderátor
Maxmilian napsal
hele kuraci a nekuraci.....33`C....kde jste se dneska koupali? :mrgreen:


Na terase v bazéne s deckami :D
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Tož dneska jsem spíš "koupal" chudáky študáky, páč potili až "krev" při nelehké zkoušce ze Strategie reklamy a Public relations... :P

Pavel III: Páč si mi tuhle pomohl s tou protektorátní dopisnicí, tak tě v "kauze" kouření nechávám velkoryse bejt a tvrdě leč racionálně nevyvracím tvé plytké a povrchní argumenty, potažmo i odkazy na ultra neomarxistického sluníčkáře Peheho... :)
Moderátor
I bez plytkosti - normální lidi chodí do hospody kvůli pivu, ne kvůli tomu, že se tam kouří, to mnohé spíš odradí. Jak to mají kuřáci? Platí hospodskému za kouření? Co z toho ten putykář vlastně má?
Moderátor
Sháním poštovní tarify Holandska, Belgie a Francie cca z let 1950 - 1970. Nemáte náhodou někdo?
Moderátor
regula_jan napsal
Sháním poštovní tarify Holandska, Belgie a Francie cca z let 1950 - 1970. Nemáte náhodou někdo?

Něco málo mám; bohužel doma.
Registrovaný uživatel
Tak teď jsem byl na poště s doporučeným dopisem do USA a byl obrovský problém :) . Na pani z PC vyskočila nová tabulka kde musela vyplnit odesílatele adresáta chtěla po mě telefoní číslo a dále typ dopisu (dárek, reklamní předmět, dokument atd ..) hodnotu dopisu a nakonec zda souhlasí celní prohlášení ANO či NE. Mezi vyplňováním volala své kolegini v sousední obci kde je také pošta a radili se jak to budou dělat jelikož je to pro ně novinka od 1.7.2015. No takže možná ještě bude psát celní prohlášení k R dopisu do zahraničí. Na běžné nedoporučené dopisy se tato šaškárna nevztahuje prý :twisted: Tak to byl příjemný zážitek po ránu s 10 lidmi za zády :mrgreen: s pozdravem HRŮZA :D
_______________
P.
Registrovaný uživatel
jak je vidět tak prázdniny jsou i na této úrovni škoda očekával jsem že se nějaký nový příznivec rakouských známek právě na začátku prázdnin a léta ozve. Nemusí
to být zrovna starorakušan, ale příznivec rakouské známky jako takové. Stále si
myslím, že Rakouské známky patří vedle našich k nejkrásnějším na světě co vy na to? Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
K.u.K. známky se mi líbí, ale do hloubky jít nechci a souhlas, že na známkách si jak Rakousko tak ČSR a částečně i ČSSR dali záležet co do kvality...Poslední dobou mi, ale naše známky začínají připomínat tvorbu ala Manama, Ajman apod... :-/. Prázdniny už já nemám , ale spoustu sena na sklizení = do večera mimo dům, aby v zimě měli koně a kozy co žrát :-). Hezký den z jihu čech
Registrovaný uživatel
kdyby byl Bavorov co jsou Volary....
Registrovaný uživatel
myslím, že poslední dobou jsme zaspali, my tradiční výrobci porcelánu a ještě nemáme známku z porcelánu natož z krajky či textilie nebo s kamínky od některých čs. skláren tak se mějte dám 100 kč kdo mi doručí tuto nádheru na dopise Jirka z Moravy jinak je 5 mm silná a který pošták to bude razítkovat a jak aby se nerozbila

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) gnilretniw v 4. 7. 2015, 6:49. »
Moderátor
Klidně pošlu, ale vzhledem k nominálu je těch 100 Kč žalostně málo.
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Klidně pošlu, ale vzhledem k nominálu je těch 100 Kč žalostně málo.

opravdu ji máš razítkovanou pokud ano prosím o sken díky Jirka z Moravy
Moderátor
Nemám, ale můžu nalepit na dopis a poslat.
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Nemám, ale můžu nalepit na dopis a poslat.

a jak tam dáš rakouské podací razítko a hlavně kam jej umístíš? Jirka
Registrovaný uživatel
male rakouske posty nanaseji raziko pomoci tenkeho stetecku,ty vetsi maji sa-
blonky a sprejuji.... :roll:
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
male rakouske posty nanaseji raziko pomoci tenkeho stetecku,ty vetsi maji sa-
blonky a sprejuji.... :roll:

Pak se to pochopitelně vypaluje v peci. ;)
Registrovaný uživatel
i s dopisem? :roll:
Moderátor
Nejlíp si u nějaké firmy objednat/koupit známky a požádat je o vyfrankování touto známkou. Si to započtou do poštovného. ;)
Registrovaný uživatel
Problém je v tom že ji někdo ukradne. Já jsem si nechal udělat vlastní známky a kdykoli takovou nalepím na dopis do Česka, nedojde. :evil:
Registrovaný uživatel
v tomto máte pravdu dokonce se mi ztratily doporučené dopisy a dnes po přečtení vaší noticky si uvědomuji, že jsem je vyfrankoval moc hezkými známkami a proto je někdo ukradl Jirka z Moravy
Moderátor
Mně naopak vyšívaná přišla, ale 2× se mi ztratil Ogilvy s nějakou jinou VZ a jedenkrát Čtyřlístek Ve službách krále (obě známky na rekomandu) + nějaké "banality". Celkem myslím 6 dopisů, všechny na jednu a tu samou adresu. Se tam krade (kradlo?) ve velkým.
Moderátor
Zajímavý článek
http://technet.idnes.cz/zygmunt-bauman-rozhovor-sociolog-uprchlici-migrace-technologie-modernita-stesti-gjb-/veda.aspx?c=A150826_151023_veda_mla
Moderátor
Nejede náhodou nějaký Moravák do Prahy na svaz? Nejlépe autem? Potřebovala bych tam něco vyzvednout a táta by to už někde tady na východě vyzvedl. Jinak se omlouvám za "nepřispívání" v poslední době, ale už jsem na vysoké a znáte to- začátek je těžký :D . Kontroluju vás tady, ale denně ;)
Moderátor
pavlinka napsal
Nejede náhodou nějaký Moravák do Prahy na svaz? Nejlépe autem? Potřebovala bych tam něco vyzvednout a táta by to už někde tady na východě vyzvedl. Jinak se omlouvám za "nepřispívání" v poslední době, ale už jsem na vysoké a znáte to- začátek je těžký :D . Kontroluju vás tady, ale denně ;)

Pozdě, byl jsem tam včera :'( . A mohl jsem 18.10. dovézt do Zlína.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1