Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Vykupminci.cz
Numisargo

Kecárna-tlachárna (filatélia)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Tu je polovička archu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
ahoj Pavle tak konečně vidím jak ty kříže vznikly a hned na úvod jde velmi starou sbírku před pár dnama jsem rozprodal ČSR I** ČSSR II desetibloky....ale
co můžu říci vím určitě, že nejde o nvotisky dokladem je vlevo dole Finská č.2
která je pravá a takovéto lahůdky bez ladu a skladu obsahoval soubor více toto jsem si dal stranou ještě nikdy jsem podobného nic neviděl a protože mám zájemce rád bych znal cca cenu ještě jednou díky Jirka
Moderátor
Cena těch křížů moc velká ale není, jedná se o levné známky.
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Cena těch křížů moc velká ale není, jedná se o levné známky.

díky za každou radu a názor člověk nemůže znát holt vše Jirka z Moravy
Moderátor
Díval jsem se na zahraniční stránky a pro orientaci:

cena meziarší je 2-3x větší než dvoupásky
cena kříže je 2-3x větší než čtyřbloku.

Prostě se jich zachovalo mnoho i pravděpodobnost je proti vyšší ceně.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat kde bych mohl sehnat platné francouzské a americké známky.
Děkuji za odpověď

Peťa
Moderátor
enthony napsal
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat kde bych mohl sehnat platné francouzské a americké známky.
Děkuji za odpověď

Peťa

Zpravidla na poště ve Francii nebo USA ;).
Občas je nabízí nějaký obchodník nebo sběratel, ale za nominál to není.
Registrovaný uživatel
Myslím, že to není problém je zakoupit venku a nechat si je poslat, ale jak píše dejvy za nominál to nebude. Minimálně za poštovné + známky.

Když už se tu řeší známky USA a Francie .... jak to je s jejich platností když tyto státy neměly žádné změny státní moci apod. Když se podívám na USA tak maj známky od roku 1845-2015 a třeba Francie 1849 - 2015. Toto se netýká jen těchto zemí samozřejmě. Ale ptám se hlavně proto, že i dnes mi chodí třeba z emeriky mix franktury staré a nové známky :) . :roll:
_______________
P.
Moderátor
Francie by měla být platná od nové měny (někde okolo 1960) a USA snad někdy od 1867.
Registrovaný uživatel
Díky za info ikaneku ;)
_______________
P.
Moderátor
Francie platí až na pár výjimek vše od počátku; pouze stará měna se musí přepočítat 1:100.
USA platí od roku 1861.
Registrovaný uživatel
I tobě děkuji dejvy za doplnění a upřesnění. To je stejně vtipný co .... takový velký státy ..... my už to za tu dobu stihli změnit 4x :roll:
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo tušení co se stalo s Maxmiliánem? Už tu nebyl 3 měsíce, doufám že ho běženci nepřeběhli. :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokud by se někomu válelo doma pár drobných

Chlapec se zeptal, kolik by stál dopis na Mars. A dostal odpověď

-http://www.novinky.cz/koktejl/388501-chlapec-se-zeptal-kolik-by-stal-dopis-na-mars-a-dostal-odpoved.html
Moderátor
Zadal požadavek a pracovníci pošty mu zjistili, co a jak. Pevně věřím, že u nás by ho poslali do prdele. Možná by u dveří zazvonili pánové v bílém plášti a odvezli tazatele do Bohnic. ;)
Registrovaný uživatel
Vzhledem k tomu, že se jedná o zprávu z internetu by mě nepřekvapilo, kdyby to bylo vymyšlené od A do Z. Pokud je to náhodou pravda, tak maj angláni evidentně hov.. co na práci...
Registrovaný uživatel
Včera jsem zase otevřel jednu z krabic plných nepřebraných známek. A docela už mě mrzí (až štve), že je zvykem čmárat na zadní stranu známek. A to i u nerazítkovaných s lepem. Někdy se to vygumovat dá, někdy ne.
Hodnotíme každou drobnou až nesmyslnou vadu na známce, ale čmáranice nevadí ? Mě docela ano a to i u razítkovaných.
Nelze vyhlásit mezinárodní filatelistický zákaz :) :D ?

Jen prostě něco na tlachání.... :roll:
Registrovaný uživatel
Také mě to štve když někdo píše na známky s okrajem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Krásne prežitie vianočných sviatkov a PF 2016

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Spokojené, láskou a
porozuměním
naplněné vánoční svátky,
v novém roce všechno
dobré,
hodně štěstí, zdraví a
úspěchů přeje Miloš .Lacewings
Registrovaný uživatel
priatelia známkovy ... nasiel som v zbere papiera katalog Michel 1942, stranky drzia skoro vcelku, zoznam vzadu je uz odlepeny, bok je na 50 percent rozpadnuty, ma to nejaku cenu ? na nete su ceny od 1,9 € (2013) po 39€.
fotak sa nabija, takze neviem hned pridat foto...a prijemne sviatky vsetkym
Registrovaný uživatel
Přeji všem krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2016. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Moderátor
A to jsem se chtěl už dávno zeptat - podle jakého klíče se vybírají exponáty na Exponet? Já jen, že jsem se chtěl před časem podívat na něco co bylo v Mýtě a na Exponetu to není. Předpokládám, že souhlas ke zveřejnění udělen byl (dotyčný tam má i jiné exponáty, tak proč by byl u toho konkrétního proti).
Registrovaný uživatel
Zdravím
Vlastním telefon Lenovo S850.Mám ho z pozůstalosti ale je zaheslovaný číselným heslem a rád bych z něj dostal všechna data.
Zkoušel jsem psát na Lenovo i prodejci.Byl jsem s ním v Mobil Pohotovosti v Hradci ale bez úspěchu.
Už nevím na koho se obrátit.Třeba to ani nejde jinak než to přehrát ale musím to zkusit.Vím že je zde spousty chytrých lidí tak se třeba najde někdo kdo ví jak na to nebo někoho takového zná.
Veškeré doklady mám,není to žádná levota,krádež nebo něco podobného.
Pokud se najde někdo kdo umí ať se mi ozve na mail kajinak@centrum.cz
Samozřejmě to nechci zadarmo
Předem děkuji Petr
Moderátor
Při pohledu na letošní novinky (ještě nevydané) jsem zjistil, že jsem vlastně nikdy neviděl Svolinského. Jistě, v exponátech "Naši tvůrci známek" apod. asi určitě obrázek má, ale to člověk tak nějak nemá čas studovat, to tam obvykle jsou na studium pro mne zajímavější exponáty.
Registrovaný uživatel
Evoluce britského impéria 1492 - 2007
_______________
P.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1