Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Klíčany

Vykupminci.cz
Numisargo

Klíčany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hledám pohlednici Klíčan
Registrovaný uživatel
Občas se objeví Klíčany na burzách (např. loni na Sběrateli jsem jednu viděl), ale jinak moc vidět nejsou, je to malá obec. Pokud bys někde narazil na pohlednice sousedních Panenských Břežan, rád je uvitám :-)
Registrovaný uživatel
Nojo, jenže já jsem na druhé straně zeměkoule a na burzách na které chodím nic takového nemají.
:roll:
Mimochodem ty Panenské Břežany bych chtěl také, v podstatě od Odolena Vody až po Řež u Prahy.
Registrovaný uživatel
Aha, tak to pak jo :D

No, Vodolka se celkem pravidelně objevuje v různých variantách na áčku, viděl jsem tam i Řež, ale pokud koukneš na některé eshopy pražských antikvariátů s pohlednicemi (kdyžtak pošlu), tak tam jsem Vodolku i Řež také viděl. Rozhodně snadno seženeš Klecany, těch je spousta, ale třeba Vodochody nebo Vetrušice a Hoštice, ty se objevují málokdy, a většinou jsou i patřičně cenově ohodnoceny.
Jinak pohlednic Břežan mám asi 20 rozdílných, pár mám i dvakrát, ale spíš než na prodej jsou určený na výměnu za jiné pohledy Břežan, což se jeví víceméně jako sci-fi, protože jak se zdá, jsem už většinu vysbíral, už dlouho se neobjevilo nic nového, co se Břežan týká (až na dvě výjimky na rakouském eBay).
« Poslední úpravu provedl(a) Martin H v 6. 2. 2011, 21:57. »
Registrovaný uživatel
Martin H napsal
... pokud koukneš na některé eshopy pražských antikvariátů s pohlednicemi (kdyžtak pošlu),

Jastli to máš po ruce tak budu rád, dík. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Hledám pohlednici Klíčan

Tak už je to rok a nesehnal jsem ani jednu. Dokonce ani kopii :(
Registrovaný uživatel
Kolik už jich máš různých?
Třeba už moc dalších není...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Kolik už jich máš různých?
Třeba už moc dalších není...

ŽÁDNOU
Registrovaný uživatel
Zřejmě tam nebyl žádný iniciativní obchodník, který by je vydával...
Registrovaný uživatel
to je až divné...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Je to divné, možné také je, že se odsud pohledy posílaly méně, v obci není žádná pamětihodnost, za kterou by jezdili návštěvníci, takže pohlednice posílali akorát místní, kterých v té době nebylo zrovna mnoho /malá obec/. Já jsem z vedlější vesnice, takže pohlednice okolních obcí sleduji a za posledních deset let, co pohlednice sbírám, jsem Klíčany viděl asi 2x, v porovnání s okolními i velikostně stejnými obcemi o dost méně.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Klíčany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1