Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » **KNIHOVNA**

Vykupminci.cz
Numisargo

**KNIHOVNA**

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No bohuzial uz to tam neni !!
Registrovaný uživatel
openroad napsal
No bohuzial uz to tam neni !!

Uz zas jo, jen na 30 dnu.
Registrovaný uživatel
Zdravim,

kde se daji sehnat starsi a nova cisla notafilie?

Diky
Moderátor
> iquana > nejlépe na Aukru či jiném aukčním serveru (většinu jsem jich tam koupil po 20 Kč), musíš mít ale trpělivost, dal jsem je dohromady všechny (tzn. řadová čísla 1 - 39 + 3x výroční číslo) po 2 letech
Moderátor
v pc mám přepis části knihy od J. Séma Papírové peníze na území Československa.... Jde o kapitoly od rozpadu monarchie až po konec protektorátu a platnost říšských marek na jeho ůzemí. Už jsem si konečně znovu sehnal knížku, takže kdyby to někdo chtěl, tak to můžu poslat, než to smažu
Jinak ten přepis je 100 % udělanej podle knížky, jenom s novejma barevnejma fotkama a mapama ;)
Moderátor
> No jestli bys mi to poslal na mail jen tak, určitě bych zájem měl :-) y160z@seznam.cz Dík.
Moderátor
také bych měl zájem - na prosím poslat na ayq123@seznam.cz
díky moc
Moderátor
no, trochu jsem podcenil velikost toho souboru, tak jsem vám to nahrál sem :http://www.uloz.to/724151/sem.doc
Příjemné čtení ;)
Moderátor
teda, klobouk dolu, to muselo dát práce! moc díky!!!
Moderátor
díky moc mám to stažený - je to super
Moderátor
Nemáte někdo katalog Rosenberga 16. vydání? Chtěl jsem ho koupit na Sběrateli, ale nikde jsem ho tam nenašel :-( Potřeboval bych si ověřit některé prokazatelné chyby, co se objevují ve 14. vydání, jestli je už 16. vydání opravené.
Moderátor
Možná by stačila i 15 - tu taky nemám :-D
Moderátor
Ja mam 15.-ku. Ale len prvych 100 stran, nechce sa mi skenovat :(
Moderátor
v pdf myslim
Registrovaný uživatel
Nemel by tu prosim nekdo ten PDF clanek o 5000 K 1919 z Notafilie?? Je tu nekolikrat zminovan, ale
odkazy bohuzel uz nefunguji. Diky!!
Jirka
Moderátor
Koupil jsem si Rosenberga 16. vydání. Pro zájemce pár informací, co jsem zatím načerpal - v 16. vydání už nejsou zobrazeny návrhy nevydaných bankovek (jako to bylo např. ve 13. vydání), naopak jsou přidané bankovky vydávané jednotlivými regiony (Bavorsko, Sasko ...). Přidali rovněž pod každou bankovku její rozměr v mm (!!) toto mi tam fakt chybělo a divil jsem se, že s tím přišli až teď. Také mě zaujalo rozpitvání bankovek 10/29 - 100/35 - jednotlivá písmena v podtisku a k tomu písmena s KN - všechny varianty + ke každé cena. Samozřejmostí už je pohnutí cen (ať nahoru, tak dolu) a nalezení pár nových variant bankovek (většinou chybotisky apod., označené LP, takže pro normálního sběratele stejně nedostupné...). Ale myslím, že stojí zato na tuto verzi "apgrejdovat" :-)
Registrovaný uživatel
Acme2000: A kde si ho kupil? Koncom mesiaca sa chystam do Prahy, myslis ze ho tam budu mat?
Moderátor
Koupil jsem ho za cenu kup teď na Aukru. Byl nový, zabalený. Obchodník AAAmedaile (pán s tím pravděpodobně má normální kšeft, protože zaslal i fakturu a ve svém profilu nabízí spoustu nových časopisů a katalogů, takže bude určitě šance, že to buď vystaví nebo sežene :-)).
Registrovaný uživatel
http://www.safe-album.cz/kategorie-katalogy_na_papirove_platidla_battenberg-2-39.html
Registrovaný uživatel
POKLADY Z PAPÍRU

http://www.heidelberg.cz/hdnew/HDinfo/clanek.asp?id=020402
Registrovaný uživatel
Nemáte náhodou někdo na prodej nebo v pdf katalog na jugoslávské bankovky vydaný v zemích bývalé Jugoslávie???
Moderátor
Nemáte někdo knihu Die letzten deutschen Geldscheine (J. Gerber 2005) o vývoji a vzniku poslední emise marek? Má cenu si jí pořizovat nebo je to jenom brak ?
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 1. 4. 2009, 8:44. »
Registrovaný uživatel
Jednou jsem ji viděl částečně v pdf k prohlížení na google book(cca před týdnem)...
Registrovaný uživatel
Máte už někdo ten právě nově vydaný katalog na Čs. bankovky od Karla Witze ???
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Máte už někdo ten právě nově vydaný katalog na Čs. bankovky od Karla Witze ???


A jak se to presne jmenuje?? Nemuzu o tom na webu nic najit ... uz to mam byt
v knihkupectvich?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » **KNIHOVNA**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1