Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » **KNIHOVNA**

Vykupminci.cz
Numisargo

**KNIHOVNA**

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kdo ten clanek chce, poslete mi pres forum zpravu s emailem - v mem profilu "Poslat zprávu"..
Registrovaný uživatel
Neviem ako poslat spravu cez profil, nic tam nieje :-( kontakt. p.jarzembovsky@gmail.com Vdaka.
Registrovaný uživatel
Taky nevím, jak - email je skrytý. Moje adresa je mnovak55@volny.cz
Registrovaný uživatel
rihav: Poprosil bych to pdf o 5000K 1919, můj mail máš. Díky ;)
Registrovaný uživatel
Mate to tam vsichni tri... :)
Registrovaný uživatel
Došlo, díky... :)
Registrovaný uživatel
Vdaka.. :D
Registrovaný uživatel
to rihav: asi jsem zaspal dobu, můžu také poprosit? ;) mockrát děkuji! ;) mischel13(zavináč)centrum.cz
Registrovaný uživatel
Ještě jednou děkuji!
Registrovaný uživatel
Taktéž díky!
Registrovaný uživatel
To Rihav: Mohu také poprosit o zaslání toho pdf o 5000K 1919 na ales.cirkva@seznam.cz ? Díky moc.
Moderátor
> rihav > teda, to koukám, jak se zas probudil zájem o tenhle článek :-) btw - je pravda, že je to asi nejkvalitnější a nejaktuálnější dostupný článek o 5000/19. Snad by se tam měla doplnit jen ta 5000/19 z Ostravy (teď nedávno prodávaná) + dále, když by někdo objasnil a upřesnil, kolik se jich nevrátilo z oběhu (tedy potenciálně by mohly být klidně UNC a určitě neperforované), kolik jich bylo ve skutečnosti perforováno (třeba jich bylo perforováno 2 miliony kusů, které leží někde ve skladu ČNB :-) ).
Registrovaný uživatel
Podle posledních zpráv posbíranýchna "blecháči" by měl co nevidět/ do dvou týdnů/ vyjít katalog? bankovek od Novotného. Nemáte někdo informace, jestli je to pravda. A co ten nový Bajer, dočkáme se ho někdy?
Registrovaný uživatel
Teraz v Bratislave burza na Vajnorskej sa šepotalo niečo o máji 2010. Ale len tak medzi stoly....
Registrovaný uživatel
Novotnému přes zjevné chyby v textu nelze upřít snahu :) aneb další čtení do kapsy ... teda jestli vyjde.
Registrovaný uživatel
to není ani tak snaha o knihu, jako spíše o "kšeft"
Registrovaný uživatel
Napriek averzie niektorých kolegov voči vydaniam Novotného,ja osobne jeho knihy (katalógy) rád používam. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
podle mě slova jako kniha a katalog jsou v tomhle případě totálně mimo mísu :D
Spíš je to hoodně nepovedenej ceník, kde si podle mě ty ceny cucá z prstu, v horším případě možná podle objednávky inzerentů na konci brožurky.
Považte, viděl někdo z vás třeba Gottwaldovku za tři stovky :roll:
Takovej úlet se snad nikdy neudál ani na áčku a to už je co říct ;)
Registrovaný uživatel
Znám mnoho sběratelů, kteří používají pouze Novotného. Stačí jim obrázek a cena ve třech zachovalostech. Ale jinak souhlasím, jako jednoduchá příručka v pohodě.
Moderátor
jenže ty jeho nesmyslný ceny jen blbnou lidi. Vzpomeň si třeba na 20/26, jak po vydání Novotnýho tak nesmyslně na zhruba rok ceny vyskočily o troj
až čtyřnásobek :?
Registrovaný uživatel
Nejaký cenník musí predsa byť. :roll: Občas sa Novotný odvoláva aj na príslušnú aukciu. :shock:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Novotného "brožurku" bych používal tak na "matení nepřítele", jinak ji použít v reálu nelze... :?
Moderátor
grofik napsal
Nejaký cenník musí predsa byť. :roll: Občas sa Novotný odvoláva aj na príslušnú aukciu. :shock:


to se sice odkazuje, ale vždy si vybere nejvyšší ceny a jaksi mu uniká, že na dalších x podobných aukcí už ty ceny byly někde jinde. Navíc podle jedný aukce přece nejde brát tržní cenu, na to musí být víc zdrojů.

Samozřejmě ať by vydal jakýkoliv ceník, tak by nikdy nebyl 100 % košer (dělá to zpětně ...) , takže 20 - 40 % by člověk možná toleroval, ale když už ulítne o 100, 200, 300 % tak to už je trochu dost :roll:
Registrovaný uživatel
Citovat
Samozřejmě ať by vydal jakýkoliv ceník, tak by nikdy nebyl 100 % košer (dělá to zpětně ...) , takže 20 - 40 % by člověk možná toleroval, ale když už ulítne o 100, 200, 300 % tak to už je trochu dost


Snaží sa podporiť cenovú úroveň pri zberateľstve.... :) :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zdravím. Nájde sa niekto ochotný a pošle mi na brett688@gmail ten článok o 5.000 Kč 1919 v pdf ? Moc ďakujem !

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » **KNIHOVNA**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1