Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Kolegové potřeboval bych ocenit tyto mince+medaili

Vykupminci.cz
Numisargo

Kolegové potřeboval bych ocenit tyto mince+medaili

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jedná se o nějaké mince z pozůstalosti :-)

a kdysi dávno jsem o nich věděl i ceny ale už si to nepamatuji a katalogy mám jen rakousko uhersko F.J.I a ČSR


Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem

další je 5 kopějejek 1865
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem

další asi krejcar nebo fenik
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem

další vůbec nevím asi nějaký leopodl :-)
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem

děkuji mnohokráte za Vaše profesionální rady a zůstávám s pozdravem Akras2
« Poslední úpravu provedl(a) Robbie v 6. 6. 2007, 14:08. »
Registrovaný uživatel
Prosím o indentifikaci a přibližnou hodnotu každé mince.

Děkuji Akras2
Moderátor
Tú americkú mincu si pozrite na Aukre v sekcii USA, možno na niečo podobné natrafíte, potom si vysledujte za koľko sa to predalo. Nie je to samozrejme smerodajné, ale orientačnú predstavu získate. Raritu z toho však hneď nečakajte, myslím že vzácna minca to nie je, ale na toto nie som odborník.
Tých 5 kopejok 1865, to je naozaj bežná minca, cena cca 50,-Kč, ani stav nie je bohviečo.
Tretia minca je Leopold I. - grešla (trojník), minca v peknej zachovalosti hodná možno 250-300,-Kč. Ak by ste ju s pekným popisom ponúkli na Aukre, možno by ste dostal aj viac (na Aukre to tak už raz chodí :))
Posledná minca je Leopold I. grajciar, minca v škaredom stave, osobne by som za ňu nedal ani toho padíka.

Moje slová berte len orientačne (a s rezervou), nevenujem sa týmto minciam nejako extra, ďaleko od pravdy však určite nie som, to Vám tu veľa ľudí potvrdí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Kolegové potřeboval bych ocenit tyto mince+medaili

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1