Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Kompletní archy známek Německé Říše

Vykupminci.cz
Numisargo

Kompletní archy známek Německé Říše

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nabízím originální kompletní archy známek Německé říše. Cena je 1100,- za celou sadu (4 archy).Jinak zelené a hnědé jsou za 350,- , červené a fialové za 250,- . V perfektním stavu. Předmětem nabídky jsou všechny 4 listy. Dle přání není problém jednotlivě určitý počet archů určitých barev, třeba i po jednom. V případě sebemenších dotazů, nebo pokud by někdo chtěl poslat detailnější fotografie, není problém a ihned odpovím.
Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.”

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Možte mi nam na e-mail??? Dakujem. milosmisovec zav@gmail.com
jarin1974 napsal
Nabízím originální kompletní archy známek Německé říše. Cena je 1100,- za celou sadu (4 archy).Jinak zelené a hnědé jsou za 350,- , červené a fialové za 250,- . V perfektním stavu. Předmětem nabídky jsou všechny 4 listy. Dle přání není problém jednotlivě určitý počet archů určitých barev, třeba i po jednom. V případě sebemenších dotazů, nebo pokud by někdo chtěl poslat detailnější fotografie, není problém a ihned odpovím.
Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.”

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
zbytocne zakladas novu temu, tej predoslej nich nechybalo
_______________
Registrovaný uživatel
ahoj
zajimava nabidka - je jeste aktualni? Da se jeste neco udelat s cenou? David
Registrovaný uživatel
Ahoj. Omlouvám se, nějakou dobu jsem tu nebyl. Ano nabídka je stále, lépe řečeno opět aktuální. S cenou by se jistě dalo něco udělat. A pokud by byl zájem o více kusů, tak taky není problém. Dejte vědět a nějak se jistě domluvíme. Děkuji.
David Neil napsal
ahoj
zajimava nabidka - je jeste aktualni? Da se jeste neco udelat s cenou? David
Registrovaný uživatel
ahoj, ted jsem tu zase nebyl dlouho ja... napis mi kdyz tak na mail to bude jednodussi, na tento chat chodim strasne malo david.neil@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Kompletní archy známek Německé Říše

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1