Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » KOUDELKA

Vykupminci.cz
Numisargo

KOUDELKA

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
rozměr 30x42 cm
je to prodejný obraz? A cena ? Je to pudní nalez, zapraseny.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přeji dobrý den,
malíř Joža Koudelka , kterého prezentujete ve Sběrateli byl převážně portrétista, jeho obrazy se nabízejí a prodávají, je to jeden z jeho typických motivů. Troufám si i určit cenu, při rozměrech obrazu, které uvádíte by to mohlo být něco kolem 3 - 5 000 kč, ale je to různé. Někdo by Vám mohl říct, že by za to 3 tis. nikdy nedal, jiný Vám možná nabídne i víc, než 5 tisíc
Registrovaný uživatel
A příště se dejte obraz na stojato ať si nemusíme kroutit hlavu.
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ovšem "baba" má postavu jak současné modelky. Úzký pas a ňadra dmoucí, tělo zpevněné fitnesskem... ;)
Registrovaný uživatel
Děkuji, asi jsem chtěla ať si s tím lámete hlavičku (doslova) ...:-))) Mám ho teda zkusit prodat sama - třeba na aukru, nebo mi doporučíte nějakou aukční síň ?? Děkuji
Registrovaný uživatel
No a prsa má určitě velké :-)) - ceho vy muži si nevšimnete :-)))
Moderátor
Wjem napsal
Ovšem "baba" má postavu jak současné modelky. Úzký pas a ňadra dmoucí, tělo zpevněné fitnesskem... ;)

Proč to? Od čeho byla práce na poli? Dnes podnikatel hovno dělá, celý dny sedí u PC, lopatu vidí jen z mercedesu, tož musí chodit do fitka. :mrgreen: Se pochopitelně týká i ženských, které krávu vidí jen v televizi v parlamentu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » KOUDELKA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1