Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Koupím celistvosti Europa/Cept

Vykupminci.cz
Numisargo

Koupím celistvosti Europa/Cept

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Zatím dobrý, jenom jedna drobná připomínka (aby bylo do příště co zlepšit).
Moderátor
Zapomněl jsem poblahopřát k úspěšnému zvládnutí státnic. Možná si nechám vyrobit nějaký nábytek :).
Moderátor
dejvy napsal
..., nachystám velký balík (snad projdeme bez ztráty kytičky).

žebych i já moh něco dostat? :-)
_______________
Moderátor
Že bych se pochlapil? Mám ještě dva týdny, tak snad něco stihnu :lol:.
Moderátor
dejvy napsal
Zapomněl jsem poblahopřát k úspěšnému zvládnutí státnic. Možná si nechám vyrobit nějaký nábytek :).

Díky. Ale ten nábytek ti nevyrobím - nemám na čem ;) Ale můžu ti dobře poradit 8)
Registrovaný uživatel
Tak to bych prosil poradit, jak vyrobit takovouhle skříň:)

http://aukro.cz/poklad-ze-skrine-tisice-znamek-i1646362656.html

Nevim jak vy, ale já většinou v tý skříni spíš nenajdu to, co hledám, než že by na mě naopak vypadla taška se známkama, o který sem neměl tušení... Ale co, za pokus nic nedám, hned jak přijdu domů, prohlídnu všechny skříně, jestli se náhodou neurodilo:)
Registrovaný uživatel
Nikde není psáno že to byla jeho skříň a u něj doma
:roll:
Moderátor
:D
Moderátor
dejvy napsal
Jj, jakmile pomine přízrak externího auditu, nachystám velký balík (snad projdeme bez ztráty kytičky).

A propos, jak dopadl audit? ;)
Moderátor
Audit dopadl dobře, bez žádných problémů. Mnohem větší trápení přišlo po oteplení na naše krásky v Sofii, takže mě čekají napínavé zážitky :lol:.
Registrovaný uživatel
Námět Europa

zasílám odkaz na jednu aukci:
http://aukro.cz/francie-celistv-1964-zajimavost-i1950782844.html
Registrovaný uživatel
Dovolím si použít toto vlákno, abych zbytečně nezakládal další. Sháním Europa CEPT 2000 čisté, poštou neprošlé FDC následujících zení: Andorra Fr., Andorra Šp., Gruzie, Island, Monako. Prosím nabídněte, koupím, nebo vyměním za cokoli v adekvátní cenové relaci z mého eshopu.
_______________
specializuji se na společná vydání s ČR
Moderátor
gubbi napsal
Dovolím si použít toto vlákno, abych zbytečně nezakládal další. Sháním Europa CEPT 2000 čisté, poštou neprošlé FDC následujících zení: Andorra Fr., Andorra Šp., Gruzie, Island, Monako. Prosím nabídněte, koupím, nebo vyměním za cokoli v adekvátní cenové relaci z mého eshopu.

Bohužel nemůžu sloužit, ale zaujali mne Vaše stránky s prodejem přebytků - jak jste určil rozdíl mezi privátním a ilegálním vydáním, smím-li se zeptat.
Registrovaný uživatel
Co se týká Europy 2000, nemám na eshopu nahozené ještě všechny položky "ilegálních" vydání. Vzhledem k tomu, že kvalita těchto známek je nevalná, je zde absence lepu a jsou od tohoto producenta vydány i emise, které názvem kopírují suverénní státy (Slovinsko, Bosna a Hercegovina...), tak je považuji za ilegální vydání, i když některá území (Abcházie, Adžárie, atd.) by dle mého bylo možné považovat za "privátní". Ostatní neoficiální emise, které jsou vesměs daleko kvalitnější z hlediska provedení pak řadím do kategorie "privátní". V globále je bohužel hlavně u této emise škoda, že podnikavci z východu přidělávají stále nové a nové kousky pod vidinou zisku. Já osobně tyto kousky pro zajímavost ve sbírce mám, i když je samozřejmně odlišuji od oficiálních vydání. Ať už je moje členění jakékoliv, všechno jsou to "cinderella" :-)
_______________
specializuji se na společná vydání s ČR
Registrovaný uživatel
gubbi napsal
Co se týká Europy 2000, nemám na eshopu nahozené ještě všechny položky "ilegálních" vydání. Vzhledem k tomu, že kvalita těchto známek je nevalná, je zde absence lepu a jsou od tohoto producenta vydány i emise, které názvem kopírují suverénní státy (Slovinsko, Bosna a Hercegovina...), tak je považuji za ilegální vydání, i když některá území (Abcházie, Adžárie, atd.) by dle mého bylo možné považovat za "privátní". Ostatní neoficiální emise, které jsou vesměs daleko kvalitnější z hlediska provedení pak řadím do kategorie "privátní". V globále je bohužel hlavně u této emise škoda, že podnikavci z východu přidělávají stále nové a nové kousky pod vidinou zisku. Já osobně tyto kousky pro zajímavost ve sbírce mám, i když je samozřejmně odlišuji od oficiálních vydání. Ať už je moje členění jakékoliv, všechno jsou to "cinderella" :-)
jen co si to přečte Wjem -- ten tě rozcupuje
Registrovaný uživatel
Člověk se pořád učí a rád se nechám poučit. V čem konkrétně myslíte, že mě bude cupovat? :-)
_______________
specializuji se na společná vydání s ČR

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Koupím celistvosti Europa/Cept

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1