Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Koupím P.Hirš Monografie Rakousko 1850-1918

Vykupminci.cz
Numisargo

Koupím P.Hirš Monografie Rakousko 1850-1918

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koupím tuto knihu, pokud by ji někdo měl a už nepotřeboval :-) nejlépe II. vydání.
Moderátor
Mám dojem, že v nabídce ji měl Stošek, ale nejsem si jistý, zda tam ještě je.
Moderátor
Má ho v ponuke ešte za 1300
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
I. vydání i s druhým dílem (celiny) má také v nabídce antikvariát Bastion v Táboře za 1400.- Kč.
Registrovaný uživatel
Dík moc pánové, počkám ještě chvilku, jestli se nenajde někdo kdo už to nepotřebuje a objednám.
Je velký rozdíl mezi I. a II. vydáním??
Registrovaný uživatel
Opravdu nikdo nevíte rozdíl mezi I a II vydáním??

Tak já tedy objednám to druhé, ikdyž je nepoměrně dražší, než za co můžu mít to první.
Registrovaný uživatel
II vydanie je o niečo podrobnejšie a hlavne ocenenie je takmer realne.A tu maš aj recenziu. http://www.postoveznamky.sk/pavel-hirs-rakousko-1850-1918-ii-upravene-vydanie-recenzia
_______________
Registrovaný uživatel
Doporučuješ koupit tedy to druhé?? První můžu mít za třetinu ceny. Vyplatí se to?? Dík moc.
Registrovaný uživatel
moja zasada na literature sa neoplati šetrit - potvrdilo sa mi to nespočet krat.Ak chceš niečo ešte lepšie kup si Ferchenbauera .Hirš ma dost nepresnosti ale je v češtine a to je jedina vyhoda.Zaleži ako važne to cheš študovat a použivat.Nesmieš to brat ako dogmu-chybičky najdeš asi v každej literature.
_______________
Registrovaný uživatel
Ferchenbauer už je nafotit moje finanční možnosti. Koupím toho Hirse II. Dík za rady.
Registrovaný uživatel
dobrý den pane kolego, koupě katalogu je vždy odvislá od tvého zájmu u hloubku do které chceš poznat krásu filatelie. Sebelepší katalog ti nepomůže pokud tě známky budou bavit jen jako zboží. K základnímu určení hodnoty známek postačí jakýkoliv katalog, teprve až se budeš chtít podívat co o jsou druhy zoubkování, druhy papírů, tisku, použití známek na celistvostech, druhy a barva razítek.... no zkrátka začít s filatelií jako s koníčkem mě to
baví již 60 let a stále nacházím nové pohledy na sbírání, třeba jen jedné série.. přeji aby jsi ve sbírání známek
našel více než cenvé záznamy v katalozích Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Jirko, děkuji, mě filatelie drží skoro 40 let, ale s Rakouskem začínám, proto ty dotazy :-) Takže jsem vlastně začátečník :-) Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů ve filatelii. Petr.
Moderátor
odporucam kupit druhe vydanie, je prepracovanejsie, su tam odstranene chyby z prveho vydani, vlastnil som obidva tak viem porovnat, niekto tu pisal, ze Hirs je ausus, ale nie je to pravda, je to v cestine a myslim, si ze aj dobre spracovane. Kolega Ti doporucil Ferchenbauera tusim 4 knihy stoja cez 200,-eur, da sa zohnat aj starsie vydanie.
_______________
Registrovaný uživatel
Tak mám od včerejšího dne II. vydání monografie Rakousko od P.Hirše a musím říct, že pro mě moc pěkné a poučné čtení a vůbec nelituji těch peněz. Děkuji všem za rady :-) Teď už jenom tři hromady známek, abych se měl v čem přehrabovat a budu spokojený :-)
Registrovaný uživatel
Ak s Rakuskom začinaš tak na par mesiacov s tym určite vystačiš-aj ja osobne sa priznam že to bola moja najpouživanejšia literatura aj ked teraz mi už vo vela veciach nepostačuje.
_______________
Registrovaný uživatel
Začínám, jsem tím nadšený. Potřeboval bych sehnat nějakou hromadu známek na studování a přehrabování. Něco se snad podaří, tak uvidíme.
Moderátor
tak to je dobre, prajem hodne zdaru!
_______________
Registrovaný uživatel
Dík moc :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Koupím P.Hirš Monografie Rakousko 1850-1918

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1