Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

kovové padesátikoruny

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
coin napsal
a kolik by měla cenu taková 50 z 1994?

50 kc
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
http://www.priklepni.cz/aukce/50-kc-1994-minc-hamburg-31317
Registrovaný uživatel
Ahoj. VCím, že je to mimo téma, ale chci se zeptak 20tikoruna z 2004.....má nějakou cenu??? Děkuji
Registrovaný uživatel
20Kč 2004 - náklad 8 249 507

Jak by pravil jano, cena 20Kč ;)
Registrovaný uživatel
při dnešním zaokrouhlování cen po zrušení haléřů, má každá dvacka cenu 19,50 až 20,40 ;)
Registrovaný uživatel
ambrosius napsal
Jak by pravil jano, cena 20Kč ;)

naschval som to sem vcera nepisal :lol:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Zdravím..měla bych padesátikorunu z roku 1995..má o ni někdo zájem? nikola.zverinova@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Dnes jsem dostal do ruky tuto 50 Kč 2008. Zarazila mě ta 8.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vcelku běžné dokonce se to neprodalo loni ani na aukru, pokud by ale přesto měl někdo zájem několik kusů se mi doma někde válí ;)
Moderátor
vypada to na vylomenou cast v raznici... ja sem jeste na zadnou takovou nenarazil, ale moc na ne nekoukam, kdyz uz bokem jednu mam...
Registrovaný uživatel
oliver: chceš jednu do sbírky ?
Moderátor
kdyz mi schovas, zlobit se nebudu
Registrovaný uživatel
oliver: poslal jsem Ti mail
Registrovaný uživatel
ahoj,mam kovové padesátikoruny,z roku 1994,1995,1996,2002 a 2005,chtěla bych se zeptat,jestli někdo nevíte,jakou mají cenu.Popřípadě klidně prodat :)
Registrovaný uživatel
Ty 2002 a 2005 mají vyšší cenu než ostatní, ale netroufám si hádat. Já prodal 2001 asi za 500, ale to bylo štěstí. 1994 jsem prodal za 51 kč :roll:
Registrovaný uživatel
Hanulinka: O ty 2002 a 2005 bych měl zájem. Můžete mi poslat fotky na e-mail? (je v profilu).
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Mám kovové padesátikoruny 93,94,01,09. Můžete mi někdo napsat, jakou mají cenu? Jsou OK.Díky
Moderátor
tohle tem zenskejm jde dobre... proste umi vyzrat to nejlepsi... kdyby byly dve hromady padesatek a jedny stal borec a u druhy baba a zacli to prebirat, verte tomu, ze v ty hromade toho borce by nic nebylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tohle znám, ale s rybou na Vánoce. Ať jsem si ji nechal dát na talíř nebo jsem si ji nabral sám, vždy jsem tam měl z celé rodiny nejvíce kostí já.....a tak jsem si vsadil na jistotu --- > řízeček :mrgreen:
Moderátor
:lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Ta 50Kč 2001 je pěkná haluz :shock:
Mincovna uvádí do 18 500 dodaných kusů 50Kč 2001.Z toho šlo do sad 12500 v 0/0 a 2500 PP, které jsou tam započítány. Zbývá tedy 3500ks do oběhu.

V oběhu je +- 80 000 000 kusů padesátikorun což vychází šance 1:23000.

Takže když se vezmete milión, zajdete do banky ať vám to rozmění na padesátikoruny, tak by tam mohla jedna být. Samozřejmě, za předpokladu, že nejste chlap :D
Moderátor
xixi :)
Registrovaný uživatel
Jóó, vzít si jen tak milión a jít ho vyměnit za 50Kč do banky, to může napadnout jen někoho ve sklípku ve Znojmě.... :mrgreen:

P.S. Sorry, ale zrovna nemám po kapsách šekovou knížku ani drobné... 8)
Moderátor
a hlavne to muze udelat jen chlap bez zensky, protoze chlap s zenskou nemuze mit milion, leda by samozrejme predtim, nez ji potkal, mel miliardu... 8)
Registrovaný uživatel
Mám kovové padesátikoruny 93,94,01,09. Můžete mi někdo napsat, jakou mají cenu? Jsou OK.Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1