Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Kvalitní rámařství ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Kvalitní rámařství ?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

měl by prosím někdo tip na kvalitní rámařství v Praze?

Kde se dokážou do obrazu vcítit a zvolit takový rám, který obraz nezabije,
ale naopak povýší?

S pozdravem,

Petr
Registrovaný uživatel
Nemyslím si,že v rámarstvách bežne pracujú naslovovzatí estéti.
U nás teda nie.Pre nich je najkrajší ten najdrahší.
Veď to záleží na tebe... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Tradice www.ramarstvibruzek.cz/
Registrovaný uživatel
Já si myslím že rám by měl vybírat autor díla. Pokud to není možné, tak ten kdo se na něj bude denně dívat. Co se vkusu týká, mám s rámaři špatné zkušenosti. ;)
Registrovaný uživatel
pterodactylus napsal
Tradice www.ramarstvibruzek.cz/

Souhlas, pan Brůžek. Je to firma s tradicí, umí poradit i s výběrem rámu.
Registrovaný uživatel
100% spokojenost a mohu také doporučit RÁMOVÁNÍ OBRAZY HOŠEK na Pavláku a ve Vršovicích na Kodaňské, je tam úžasná paní

PetrPal napsal
Dobrý den,

měl by prosím někdo tip na kvalitní rámařství v Praze?

Kde se dokážou do obrazu vcítit a zvolit takový rám, který obraz nezabije,
ale naopak povýší?

S pozdravem,

Petr
Registrovaný uživatel
Nechci lézt někam, ale Turtleoverhead má jedinou platnou pravdu - rám by měl vybírat autor díla nebo ten, kdo na to bude čučet. Z hlediska zákazníka požadujícího zarámování dle názoru rámaře je to asi tak, jako když jeden má rád tlusté baby, jeden hubené, jeden střední a jeden je nekrofil a chtějí, aby jim sňatková kancelář sjednala svatbu s nevěstou, která je podle nich nejlepší. Potlačí se vlastní preference s myšlenkou, že je to přece v nejlepších rukách. Znám jednoho pitomce rámaře, co má jasno v palici - obraz se sněhem chce jen stříbrný rám, portréty černý nebo hnědý, příroda bílý či světlý a tak to dělá už 30 let. Rámařství jen rámuje na požadavek zákazníka, tam odborníka nehledejte. Co má na skladě je aktuálně nejlepší pro váš obraz.
Registrovaný uživatel
Někdy se stane, že zákazník si přerámování svého obrazu, např. z dědictví, nenechá za žádnou cenu vymluvit z důvodu svého "presudodesignového" bytu a v rámařství bezmocně přihlíží, jak Kosárek je přerámován do moderního "pseudorámu" A k tomu zákazník chce vyhodit rám, který má nemalou hodnotu, za který si můžete kopit jiný obraz nebo grafiku.
A viděl jsem 2 menšíí obrázky od Marolda, kdy paní doporučila a přesvědčila zákazníka, že když už, tak nejlépe do rámů, které původním rámům nejvíce odpovídají. ;)
Registrovaný uživatel
Díky za rady.

Zkusím to Rámařství Brůžek.
Registrovaný uživatel
Vzkaz pro KOLEMJDOUCI ! Hezky vecer, dnes jsem s Vami stravil poucne odpoledne. Mohla by jste se me prosim ozvat na e-mail. Potrebuji znat Vas nazor. Dekuji . Karel Karel
Registrovaný uživatel
Karel Karel napsal
Vzkaz pro KOLEMJDOUCI ! Hezky vecer, dnes jsem s Vami stravil poucne odpoledne. Mohla by jste se me prosim ozvat na e-mail. Potrebuji znat Vas nazor. Dekuji . Karel Karel


Dobrý den, mail máte skrytý.
Registrovaný uživatel
Ostatně Kolemjdouci také :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ostatně Kolemjdouci také :D ;)

Nič v zlom, ale k slušnosti neodmysliteľne patrí, že ten, kto chce aby sa mu niekto ozval, má poskytnúť kontakt.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ostatně Kolemjdouci také :D ;)

Jasně že ano... jako každý druhý tady... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Kvalitní rámařství ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1