Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Legionářské 1919

Vykupminci.cz
Numisargo

Legionářské 1919

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
sháním vše, co se týká poštovního použití emise Legionářské 1919:
- razítkované známky
- nefilatelistické celistvosti
- ústřižky průvodek
- informace
Moc děkuji
Z. Prachař
Registrovaný uživatel
Vždyť už Ti nic snad neschází...?!? ;)
Tak já najdu nějakého nefilatelistu, aby nějakou nefilatelistickou celistvost udělal, joj to bude kšeft... :D
Registrovaný uživatel
Tak jeden nikdy neví, že mu něco schází, dokud to na něj odněkud nevypadne :-)
A o pár věcech, které mi chybí bych věděl :-)
Hlavně informace o použití na menších poštách a o použití lepších zubů, resp. doklady, toho není nikdy dost...
Přeju pěkný den,
Z. Prachař
Registrovaný uživatel
No, to se budeš muset poohlédnout až pojedeš zase někdy do Číny na místním tržišti po nějakém dopise do zámoří např. adresát Bank of Shanghai apod. :D
Tak přeji hodně štěstí, jako jsi měl již nejednou v minulosti... ;)
Moderátor
dracku chcem sa ta spytat vyriesil si nieco s tym listom? vies cakam na tvoju odpoved, alebo sa hnevas?
Registrovaný uživatel
je to již v řešení, tento týden jsem započal reklamaci/dohledání zásilky na poště, pokud to nenajdou, snad bych dal dohromady ještě jednu podobnou sadu - musel bych se podívat, ale přebytků je tam ještě dost, takže by jsi do sbírky něco získat měl...
Takže vlastně v pohodě, dá-li se to říci o ztraceném dopise(buď ho najdou nebo zaplatí), rozhodně se nehněvám, no někdy se nedostanu hned odpovědět na všechno...
Moderátor
dik si ma potesil, vies ono to nieje sranda ked sa strati list v hodnote xx. mozes este dat podobnu zostavu a napisat mi email, pripadne mas to tam este po dva krat. ako som videl bola ta zostava skoro kompletna ked tam boli iba dosky 1-45 a 2-45. Mal si takyto problem?
Registrovaný uživatel
měl jsem co jsem tenkrát nafotil z alba, navíc budu mít ještě jednou cca 80% minulé sestavy...
víc pošlu na mail...
Registrovaný uživatel
Nikdo nic? Ani známky v ražbě? Ústřižky průvodek? Cokoli?
Moderátor
Niečo takéto? Síce horší stav, ale razítko z 27.10.19 (prví deň platnosti)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Niečo takéto? Síce horší stav, ale razítko z 27.10.19 (prví deň platnosti)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pokud by toho byla bedýnka :o)))
Ne vážně:
v ražbě sháním zejména známky:
- 27A, 27aA (ne Sepekov) 28A 28aA, 31aA
- 27aB, 28aB, 29B
- skutečně prošlé 27-32C
- pokud by někdo vlastnil skutečně prošlou známku v jiné perforaci, jsem ochoten hodně dobře zaplatit (stejně jako za cokoli z výše uvedeného)
celistvosti:
- ústřižky průvodek (nezastřižené) popř. 2/3 průvodek či celou vrácenou průvodku či poukázku - beru vše a v jakémkoli množství
- dopisy, dopisnice, zálepky R, R+EX, Ex a do ciziny - beru vše a v jakémkoli množství (správně frankované, nefilatelistické)
- pohledy a dopisy obyčejně poslané - záleží na ceně ale nefilatelistické beru v podstatě vždy a vše

Pokud by někdo měl krabici ražených známek, vzal bych ji také :o)

Kvůli jednotlivému výstřižku se známkami 28B asi nemá smysl organizovat posílání - ale moc děkuji za nabídku :o)
Moderátor
Takže pokud dobře rozumím tomu výčtu, nemusím se vůbec dívat po něčem takovém ;) :

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Takže pokud dobře rozumím tomu výčtu, nemusím se vůbec dívat po něčem takovém ;) :

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


tak tohle v tom výčtu zrovna je a vzal bych to sakramentsky rád :-) Můžete mi napsat na zdenek.prachar@longfeng.cz abychom se domluvili?
Moderátor
Je razítkovaná z ochoty (má původní lep); proto jsem připojil ten text. Bohužel momentálně jich nemám tolik, abych mohl nějakou nabídnout :).

A s tímto kouskem je to podobné:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
copak ta padesátka, ta se občas ukáže, ale za tu pětadvacítku bych byl ochoten nabídnout velmi, velmi dobré peníze, i když je z ochoty :-)
Moderátor
To věřím, takové kousky si opečovávám (podobně jako třeba Hradčany 30h stříhanou s razítkem Janské Lázně nebo známky SO s razítky z plebiscitního území).
« Poslední úpravu provedl(a) dejvy v 6. 2. 2011, 0:12. »
Registrovaný uživatel
Každopádně, kdybyste změnil názor, tak u známek, které nemám jsem ochotný jít vždy nad katalog dvouhvězdičkové svěží známky, dle dohody i výrazně :-)
Registrovaný uživatel
ja mam na predaj velku krabicu znamok cssr I. a II.
Moderátor
Posledný deň platnosti legionárskych známok 3.XI.1919 - bohu žiaľ len predná strana obálky. (II.TO správne porto)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Dejvy: Hradčany 30h stříhanou s razítkem Janské Lázně -
-------------------------------
jaké má prosim vás datum

díky
Registrovaný uživatel
má různá data...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
escartin napsal
Dejvy: Hradčany 30h stříhanou s razítkem Janské Lázně -
-------------------------------
jaké má prosim vás datum

díky

Pokud čtu dobře, tak 17.VII.20.
Moderátor
Dracek napsal
má různá data...

Nevím, proč komentuješ něco, co jsi neviděl. Navíc nevidím důvod, proč by na jedné známce měly být otisky razítek s různými daty.
Registrovaný uživatel
pokud se jednalo o konkrétní známku, pak sorry...(odpověď byla na stříhanou 30h JL všeobecně)

P.S. Pokud se bavíte o něčem co tu neproběhlo, pak je mail možná vhodnější, naíc v emisi Legionářské...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dejvy: diky

Dracek: jo myslel jsem si ze to myslis vseobecne , zase takovy skarohlid nejsi ;)

PS: bavime se jen o tom co tu probehlo a zakladat dalsi vlakno.... no dobra hodim tu do pondelka aspon jeden pohled abych nebyl uplne "out topic"

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Legionářské 1919

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1