Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » Lékárnička - D.R.K. Sanitatslager

Vykupminci.cz
Numisargo

Lékárnička - D.R.K. Sanitatslager

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, likviduji pozůstalost a našla jsem tam tuto lékárničku. Je to kožené pouzdro s originál zabalenými léky, pudrem a fáčem. Pakliže byste o toto měli zájem, napište mi.
S Němci nemám a nikdy jsme neměli nic společného, takže fakt nevím, kde se to v pozůstalosti vzalo. :)
Registrovaný uživatel
a bankovky tam jsou? :mrgreen:
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
lbokel napsal
a bankovky tam jsou? :mrgreen:


Dobrá otázka :roll:
Registrovaný uživatel
Ahoj cafee
sbírám vše co se týká zdravotnictví a je více jak 50 let staré. Lékárničky také.
Neuvedla jsi email takže ti nemám kam napsat.
můj email je:
audio333 (zavináč) email.cz

Napiš mi a snad se nějak domluvíme.
Registrovaný uživatel
cafee napsal
Dobrý den, likviduji pozůstalost a našla jsem tam tuto lékárničku. Je to kožené pouzdro s originál zabalenými léky, pudrem a fáčem. Pakliže byste o toto měli zájem, napište mi.
S Němci nemám a nikdy jsme neměli nic společného, takže fakt nevím, kde se to v pozůstalosti vzalo. :)


to zas jednou kroutím hlavou
Registrovaný uživatel
Bankovky tam nejsou naprosto žádné. Typicky český příspěvek :D
Registrovaný uživatel
cafee napsal
Bankovky tam nejsou naprosto žádné. Typicky český příspěvek :D


ovsem s ohledem na to, v jake kategorii byl dotaz polozen, tak to nebylo uplne od veci :P :P
Registrovaný uživatel
cafee, bez urážky, ale na základe toho, kde bol príspevok uverejnený by som nevylúčil, že si si z tej lekárničky niečo dala ;-)
Registrovaný uživatel
Ahoj kafee,zdá se mi dost podezřelé jak se v tvé rodině mohla asi tak zničehožnic objevit fašistická lekárnička.Vše napovídá tomu že někdo z tvé rodiny asi kolaboroval s fašistami:(
Registrovaný uživatel
Kalimero napsal
Ahoj kafee,zdá se mi dost podezřelé jak se v tvé rodině mohla asi tak zničehožnic objevit fašistická lekárnička.Vše napovídá tomu že někdo z tvé rodiny asi kolaboroval s fašistami:(

Kalimero nech si své přihlouplé poznámky pro sebe, buď tak laskav. ;)
Moderátor
Talianska lekarnicka? kde?
Registrovaný uživatel
Kalimero napsal
Ahoj kafee,zdá se mi dost podezřelé jak se v tvé rodině mohla asi tak zničehožnic objevit fašistická lekárnička.Vše napovídá tomu že někdo z tvé rodiny asi kolaboroval s fašistami:(


Takto určitě ne!!!! Němce nesnášíme protože nám hodně ublížili. Fakt nevím kde se vzala u nás, ale lékárničky pak používalo naše vojsko po válce tudíž je předpoklad, že si to prostě dotyčný přivezl z vojny.
Myslela jsem, že je zde solidní diskuze a ne napadání kohokoliv koho neznáte.

Nicméně lékarničku koupil sběratel tak mi už nepište chytráci
Registrovaný uživatel
cafee, Kalimera ignorujte... Troufnu si říct, že většina z nás tu poznámku nepochopila. Tolik let po válce může mít kdokoli doma cokoli - způsobů, jak se to k vám mohlo dostat, je nekonečně mnoho.
Moderátor
kalimero ejha to si prehnal...
_______________
Registrovaný uživatel
#62 - https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/clenovia-zreli-na-blokovanie_post_-180644#post180644
Moderátor
sme tu normalne diskutujuci ale kadejaky magor sa najde takze provokater
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » Lékárnička - D.R.K. Sanitatslager

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1