Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Vykupminci.cz
Numisargo

Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nevím proč se tam nevešel .)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pripojím sa aj ja,
s každého rožku trošku, prví je Kremnica rok som zatiaľ nevylúštil ale asi 1690,
druhí je Viedeň 1661 a prikladám k nemu brata s toho istého razidla ale možno bol použitý iný materiál na stryžok, štvrtý je žiaľ šrot ale sa mi zdá že by sa mohlo jednať o Vratislav, skúste sa na to pozrieť možno to nie je SHS

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
no já spíš doufal, že se dozvím výše položené dotazy :)

u toho posledního bych to také viděl na shs
Registrovaný uživatel
Ale žiadny dotaz si k fotkam nedal.
Registrovaný uživatel
dotaz byl předtím - pravost resp. varianta toho 1/2 tolaru a mincovna toho krajcaru :)
díky
Registrovaný uživatel
Na ten krejcar som už odpovedal, je to Opoli, k pol toliarom máš tiež odpoveď. Nie je to nič zvláštne, proste tvorcovia katalogov to ako variantu nebrali. Minca je mensia máš ju v ruke, tak preskúmaj hranu či je ok, či nie je brusena, porovnaj ju s tým druhým
Registrovaný uživatel
Já tam taky vidím SHS Juraj, nasvědčuje tomu i ten portrét...
Registrovaný uživatel
Ty půltolary jsou nejspíš v pořádku.Nic nenormálního na nich nevidím.Ale foto je jen foto.
Jak jsou na tom váhově?
Ale třeba numismatik-fji má velkou databázi padělků a jistě by vám řekl více.A jsou tu i jiní,s větším přehledem.
Registrovaný uživatel
dorazila domov aj jedna poltúra, pôvodne som si myslel že to bude originál ale nakoniec po lepšom preskúmaní som zistil, že pod portrétom je značka ICB ktorá sa vyskytuje iba na poltúrach Veľkej Bani ale na tejto absentuje značka mincovne NB ktorá by mala byť pod ročníkom.
A takto Vás budem otravovať celý rok :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nám to neva,my to rádi čtem :P
Registrovaný uživatel
zabudol som napísať záver, takže sa jedná o moje prvé falzum Leopoldovej poltúry, aj keď by ma potešila asi viac nová originál varianta.
Registrovaný uživatel
Dnes se prodal na A.... Tento 3 krejcar 1667 SHS za 2730,-Kč. Tak to mě hlava nebere.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jo jo... :lol:
Registrovaný uživatel
Taky jsem na něj koukal, tipoval jsem kolem 700kč. To je nějaký lepší ročník nebo tak?
Registrovaný uživatel
To je běžný ročník a v běžnym stavu.
Registrovaný uživatel
tento ročník sa ukazuje v horších stavoch, ale poslednou dobou sa dejú na aukre zaujímavé obchody aj tu
http://aukro.cz/show_item.php?item=4909663035
minca v sálovej aukcii za 1000 Kč+- a tu skoro za 10 násobok.
Registrovaný uživatel
Citronek napsal
Taky jsem na něj koukal, tipoval jsem kolem 700kč. To je nějaký lepší ročník nebo tak?


Ono se stačí kouknout do historie přihazování a kdo ji koupil...Teď ji koupil někdo s karmou 0! Je to jasné, kupující asi nebyl spokojen s cenou tak tam hodil svojí cenu...Zaplatí poplatek Aukru v ceně jednoho piva a je vymalováno :roll:
Registrovaný uživatel
Zdravím Juraji a přeji vše nejl. v Novém roce.
Registrovaný uživatel
ďakujem svihja
spolu sme preberali tento troj grajciar 1705 KH,
a kauto_star sa ma pýtal na tento ročník a ja som mu písal že sa o žiadnu raritu nejedná , ale ako vidím ľudia idú po lesklých minciach ako po "hovädzom".
Registrovaný uživatel
Povedlo se mě koupit 3 krejcar 1696 Košice za 309 Kč + pošta.Až bude doma,pošlu foto.
Registrovaný uživatel
Tak posílám foto 3 krejcar 1696 Košice,ale trochu víc opotřebovaný.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A ještě tento VI. krejcar 1677 Vídeň - Faber.Ten potěšil mnohem víc. :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jakto mnohem víc? Byl zadarmo? Jinak to nechápu. Ten 3 krejcar za tu cenu, ta to je bomba...Vídeň je zcela bežnej 6 krejcar a ještě ve šrot stavu...
Registrovaný uživatel
MUDrAcula napsal
Jakto mnohem víc? Byl zadarmo? Jinak to nechápu. Ten 3 krejcar za tu cenu, ta to je bomba...Vídeň je zcela bežnej 6 krejcar a ještě ve šrot stavu...


Špatně jsem se díval (špatné foto), není to šrot stav, to ne...
Registrovaný uživatel
Chyba na mé straně,to foto je velice bídné,ale bohužel lepší teď večer nemam šanci udělat. :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1