Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Literatura

Vykupminci.cz
Numisargo

Literatura

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak jsem se pokusil na aukru vydražit Háskovou - Pražské groše Jagellonců, ale cena byla vyhnána do závratných výšin :(
Nemáte ji někdo? V Brně ji mají v zemské knihovně, ale Robbie na ni nějak zapomněl ;)
Administrátor
Topa77 jsi moderator :-)
Registrovaný uživatel
Za co? :(
Administrátor
Za nic :-). Cim vic nas na to bude tim lip nam to pujde. Jinak o nic nejde jen mas ted vice moznosti. Muzes presouvat tema, uzamknout a oznacit za dulezite pripadne smazat.
Moderátor
Topa77 napsal
Tak jsem se pokusil na aukru vydražit Háskovou - Pražské groše Jagellonců, ale cena byla vyhnána do závratných výšin :(
Nemáte ji někdo? V Brně ji mají v zemské knihovně, ale Robbie na ni nějak zapomněl ;)


tiež čakám.... :D
Registrovaný uživatel
To ZJ: Tak jo ;)
Administrátor
Tak fajnky :-). Jinak je v tom trideni zatim zmatek, ale verim, ze az to vse presuneme a doladime tak to bude uzitecne...
Registrovaný uživatel
Informace pro fandy do pražských grošů: V Táboře, v areálu býv. hradu Kotnov je vystaven celý "Táborský poklad" - převážně jagellonské groše a bílé peníze, objevený r. 2001 a nechvalně proslavený kauzou s nálezným (otevírací doba: 05. - 09. po - ne 9 - 12 a 13 - 17; 10. - 04. po - so 10 - 12 a 13 - 16). Současně byla za podpory EU a JČ kraje vydaná výpravná publikace autorů Rudolfa Krajíce a Jiřího Chvojky: Táborský poklad (Tábor 2007), kterou na požádání dávají zdarma přímo v expozici (tedy alespoň mě jí dali:-) ). Nenechte si ujít jak nevšední zážitek z prohlídky všech 3959 mincí, tak i knížku grátis!
Registrovaný uživatel
patason: tak takový poklad, to je paráda ... bohužel to mám z ruky :( ale kdybys bydlel poblíž a tu publikaci mi sehnal, byl bych vděčný :)
Registrovaný uživatel
Jo jo taky jsem si zkoušel hledat jak by jsem se tam dostal a nic moc. Odjezd 5,00- návrat 24,00 a v Táboře 2 hoďky na cestu tam a zpátky i s prohlídkou. Prostě nic moc.
Moderátor
Ohledně Táborského pokladu ( tedy knihy ) jsem kontaktoval minulý týden jednoho mého známého přímo z Tábora ( a podpořil slibem 1litru domácí slivovice ). Pokud se na mě nevykašle, má mi dvě knihy koupit. Pokud by se ještě daly volně sehnat, dám vědět.
Registrovaný uživatel
pavelgregor: tak se hlásím do pořadníku na tu knihu :)
Moderátor
Pavle, mysli na mňa!!! :)
Registrovaný uživatel
tak koukám že na aukru tu knihu draží dabl-ju (http://www.aukro.cz/item214747423_taborsky_poklad.html) to je tedá pěkná sviňárna, dávají ji za darmo a tam už se vyšplhala přes 600,- :(
Moderátor
To Archy : S tebou počítám právě s tou druhou.

To Kacuro : Pokud mi nedá během tohoto týdne známý vědět, nebo nepošle knihy, asi bych se tam příští výkend otočil ( pokud nebudu tvrtnout v práci ). Pokud bych tam jel, tak uvidím co mi dají. Dám vědět.
Moderátor
Juchúúúú, Pavle ďakujem moc. Preplatím ti knihu, aj cestu, aj slivovicu... všetko. Máš to u mňa. A keby to náhodou nevyšlo, neva, nemusíš sa vešať, stačí keď sa obesím ja :).
Moderátor
Takže aktuální informace k Táborskému pokladu. Knihu mají v informačním centru v Táboře. Poštou ji nezasílají, ale je k vyzvednutí zdarma proti podpisu ( bulvy jsem valil dostatečně dlouho ). Maj jich prý ještě dost. Takže si tam udělám výlet. Sice prý víc, jak jednu nedají, ale ... . Paní byla moc ochotná.
Moderátor
Skús ju natrieť na chleba, akože pre kamoša zo Slovenska...
Registrovaný uživatel
tak to vem s sebou i všechny pocestné a ještě alespoň jednou na otočku, aby těch knih bylo co nejvíc :)
Moderátor
Takže Archy dneska v 16:32 ses stal majitelem Táborského pokladu ( tedy toho papírového ). Druhou knihu si s dovolením ponechám. Paní je tam pro mne již měla připravené. A pak že úředníci nejsou lidi.

Kacuro, tobě ho zkusím sehnat příští výkend ( pokud mne netrefí asteroid velikosti planetky ) až si pojedu prohlédnout výstavu. Doufám, že nebudou mít sanitární den.
Registrovaný uživatel
pavelgregor: jo díky, to bys byl hodný :)
Moderátor
PAVLE! MILUJI TĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Máš to u mňa, potom to dohodneme, napíšeme si mail a dotiehneme finančnú stránku veci. Pavle, myslím to vážne, vééééééľmi pekne ďakujem.
Registrovaný uživatel
ale no tak Archy ... tohle si nechte raději do mailu ... takové citové výlevy ... :D
Moderátor
Archypov napsal
PAVLE! MILUJI TĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Máš to u mňa, potom to dohodneme, napíšeme si mail a dotiehneme finančnú stránku veci. Pavle, myslím to vážne, vééééééľmi pekne ďakujem.


až tak???
Registrovaný uživatel
facctory: to je gól co? oni si tu na veřejném fóru provozují prostituci :) no chlapi styďte se ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Pražské groše » Literatura

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1