Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Lotyšsko, Španělsko

Vykupminci.cz
Numisargo

Lotyšsko, Španělsko

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nějak to nemůžu dohledat v katalogu, u toho Lotyšska jsem nenašel přetisk a u Španělska mi nějak nesedí barvy. Tak prosím o pomoc

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Španělsko

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Lotyšsko - Mi 207.
Moderátor
2 R červená - Španělská západní Indie, podle průsvitky Mi 3,7 nebo10.
4 C červená - Španělsko, podle průsvitky Mi 32, 36 nebo 40 (jsou tam drobné barevné odstíny).
1/2 R zelenomodrá - Španělská západní Indie, podle průsvitky Mi 1 nebo 5 (případně 8, ale ta asi ne).
4 C modrá - Španělsko Mi 74.
Registrovaný uživatel
Fakt díky, jenom prosím nemám katalog na tu západní Indii a tak pokud to máš ještě v paměti je tam alespoň trochu lepší katalog tak od 20Mi€ ?
Moderátor
Tak zjisti, jestli to má průsvitku a jakou.
Registrovaný uživatel
Průsvitku prosím nééééé, jsem to zkoušel na jiných známkách a nic jsem nikdy neviděl. Vezmu si černý kelímek, položím známku, pokapu ji benzínem a čučím jak debil a nakonec si jako debil i připadám, když nic nevidím. Minule jsem přibral i dcerku, páč jsem si říkal, je mladší líp vidí, ale asi má tuhle poruchu po mně :roll: :oops: :shock: Zkusím to , ale prosím tě má to stejný průsvitky jako klasický Španělsko ?
Moderátor
Asi jo :).
Registrovaný uživatel
Tak jsem našel svoje první průsvitky na anglických známkách :roll:

U toho špaňelska č.1 jsem nenašel nic a u čísla 3 to bude asi vz. II šrafování, ale je mi divný že je to vidět dobře proti světlu a když to koupu v benzínu tak nic. Zlatý mince...
Moderátor
Na zlatých mincích je taky průsvitka špatně vidět :).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Lotyšsko, Španělsko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1