Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Malajské ringgity

Vykupminci.cz
Numisargo

Malajské ringgity

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
DObrý den, jakou hodnotu má 5 malajských ringgitů (1 * přeložená jinak jako nová - z polymeru) a 10 malajských ringgitů (stav 3 - z bavlny - klasická). -
Za odpověď předem děkuji.
Registrovaný uživatel
Byl bych rád, kdyby mi někdo z vás ohodnotil malajské ringgity, o jejichž ohodnocení jsem vás žádal před měsícem a žádám znovu nyní. Za ohodnocení předem děkuji. S pozdravem M. JUNG .
Registrovaný uživatel
5 malajskych ringgitov z polymeru je za cca 28 korun ceskych(nominalna hodnota, pretoze prelozena bankovka z roku 2004 inu ani mat nemoze, aj ked na aukre by niekto mohol prihodit viac) a tych 10 ringgitov asi dvojnasobok - zase kvoli stavu a predpokladam ze bude z novsich, ked mozes tak pripadne napis rok.
Registrovaný uživatel
Nevím z jakého jsou roku (nemohu to na nich najít), ale když mi pošlete na e-mail MMER3@seznam.cz Váš e-mail, pak Vám pošlu fotografie obou zmiňovaných bankovek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Malajské ringgity

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1