Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Mediální obraz Jany Nagyové asistentky Petra Nečase

Vykupminci.cz
Numisargo

Mediální obraz Jany Nagyové asistentky Petra Nečase

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Vážení spolusběratelé,

zcela mimořádně využívám toto fórum pro "demystifikaci" své žákyně, paní Jany Nagyové, asistentky a vedoucí kanceláře předsedy vlády p. Petra Nečase.

V současné době se v médiích ohledně dotyčné paní objevují mj. informace následujícího typu:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/170181/nagyovou-jsme-poprve-videli-az-u-statnic-tvrdi-spoluzaci-z-ujaku.html

Dávám v plen své jméno šlechtice a čestného člověka s tvrzením, že dotyčná paní Jana Nagyová se na mých přednáškách po tři roky (co jsem jí vyučoval) pravidelně účastnila všech přednášek pro studenty kombinovaného studia, a to (ála Tuček a Šlajs z Marečku, podejte mi pero) vždy v první lavici, pročež si jí tak dobře pamatuji... Podvakráte jsem jí navíc "vyhodil" při zkoušce či zápočtu, což vždy řešila zvýšenou pílí a perfektní připraveností při druhém zkušebním (zápočtovém) pokusu.
Taktéž odmítám mediální pojem "domina", kterýžto jí massmedia přisuzují ve vztahu k p. Petru Nečasovi. Z mých předmětů měla vždy velký respekt a žádné náznaky "dominance" jsem nikdy nepozoroval...spíš naopak:-)

Závěrem: Nejsem příznivcem ODS, ale to jak se massmedia v poslední době "vyžívají" na této paní mě pěkně "sere", protože to není pravda...

Docházkové podpisové formuláře či zkušební archy, dokumentující nevinu p. Jany Nagyové jsem připraven kdykoliv komukoliv předložit...

Děkuji za pozornost...
Registrovaný uživatel
100% Vam verim,ale nepotrebuje treba doucit?Hodiny davam zdarma..... :shock:
Registrovaný uživatel
Nepochybujem o Tvojom slove.

Bulváriku sa to vyplatí a pokiaľ to prejde súdom potom zaplatia symbolickú pokutu ,ale pre čítanosť deníka sa im to oplatí napísať.

Umenie je vyhranená záležitosť , "čo neoslovuje jedného ,celkom kľudne môže osloviť iného".
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Mediální obraz Jany Nagyové asistentky Petra Nečase

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1