Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » MERKUR REVUE

Vykupminci.cz
Numisargo

MERKUR REVUE

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Moderátor
chcem sa spytat na casopis MR aky je rozdiel medzi prazskou Filateliou a brnenskym MR? su rovnake na obsahovej urovni? chcem vediet nazor zberatelov...
Moderátor
MR má šrší sběratelský záběr (nejen filatelie), vychází méně často.
Moderátor
dejvy a nahodou nevies kedy vyjde posledne 6. cislo?
Moderátor
To je další rozdíl mezi Filatelií a MR - u Filatelie víš, kdy vyjde, zatímco u MR musíš každý den doufat, že konečně vyjde.
Moderátor
Dejvy mohol by si mi zistit kolko cisel vyslo od jeho zalozenia myslim ze to bolo v roku 1968/69 az po zanik Merkurfily v Brne? Vies potrebujem kolko vyslo cisel.
Registrovaný uživatel
vycházel až do května 1971, někdy dvojčísla, poslední asi 25/6
Moderátor
ahoj Dracku mohol by si my napisat zoznam tych cisel ak ich teda mas...
Moderátor
V knihovně máme 1969/1-10, 1970/1-11 a 1971/1-3, ale jestli je to všechno, to bych se musel podívat.
Moderátor
Tady je to podle bibliografie:

„MERKUR"
Revue Svazu československých filatelistů, Revue Svazu českých filatelistů.
Místo vydávání - Brno
Vydavatel - SČSF v Hospodářském zařízení Merkurfila Brno, od č. 2/I. ročníku SČF tamtéž.
Redakční rada - Felix Seebauer, Vratislav Šálený, Jaroslav Dufek.
Ročníky, data vydání - 1968 (propagační výtisk - říjen 1968 ), 1969 - I. ročník - 1. číslo duben 1969 do č. 10/prosinec 1969, 1970 - 11 čísel a 2 mimořádná vydání (27.3.1970 - Filatelistická loupež století, 29.7.1970 - Pražská kriminálka objasnila filatelistickou loupež století), 1971 (1. číslo v lednu 1971, končí dvojčíslem 4-5 z května 1971, potom úředně zastaveno).
Moderátor
dííík Dejvy si mi pomohol!!!
Moderátor
este mam otazocku mam dostat niekolko cisel tychto vydani a zaujimalo by ma na co bol specializovany len na CSR ci su tam clanky ako v terajsom MR? a rozsahovo kolko ma stran?
Moderátor
nieco mi prave doslo, su zachovale. Dejvy chcem sa ta spytat mas nieco z tychto starsich veci na predaj? Pripadne nieco v klube by sa naslo?
Moderátor
mimochodom da sa este predplatit ceska Filatelie, lebo az zajtra budem mat vyplatu :-(
Moderátor
babygulka napsal
mimochodom da sa este predplatit ceska Filatelie, lebo az zajtra budem mat vyplatu :(


Dá, ale už ne za zvýhodněné předplatné.
Moderátor
asi kolko, a Dejvy co s tymi Merkuramy bude nieco z toho?
Moderátor
Nyní je předplatné pro SR 565 Kč.

Na Merkur se musím podívat v klubu, ale myslím si, že navíc nemáme.
Moderátor
dobre Dejvy pockam, skus sa na to pozriet. Prave citam tieto starsie cisla, a neviem si vysvetlit preco vlastne stary Merkur zanikol? Kvoli prazskej Filatelii?
Moderátor
Politika ...
Moderátor
neviem na co narazas nebol som este na svete tak si to neviem dat fakty dokopy, vies nieco o tom blizsie???
Moderátor
Taky jsem nebyl na světě, ale byly to důsledky nastupující normalizace. Blíže by asi dokázal vysvětlit někdo z těch, co se kolem toho pohybovali.
Moderátor
:-), aspon som o nieco mudrejsi! dik Dejvy, stale ocakavam 6. vydanie merkuru a nic...
Registrovaný uživatel
Hľadám niekoho, kto by mi bol ochotny predať Merkur revue 4/2001, prípadne bol ochotný zaslať scan jedného článku z tohto vydania. Ak sa tu niekto nájde tak poprosím o kontaktovanie na brett688@gmail.com Ďakujem.
Moderátor
brett vecer sa ti na to vecer pozriem
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
brett vecer sa ti na to vecer pozriem


Chcel som Ti písať ešte pred tým ako som sem dal ten príspevok, ale máš skrytý e-mail. Tak počkám či to nájdeš. Ozvi sa mi potom prosím na mail. Zatiaľ ďakujem za ochotu.
Moderátor
odpisane...
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » MERKUR REVUE

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1