Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Michaela a jeji 1 000 skvělých komentářů

Vykupminci.cz
Numisargo

Michaela a jeji 1 000 skvělých komentářů

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Administrátor
Gratuluji. Jaksi nikdo nestihl nasi prvni zenu privitat v tisicovce tak to napravuji dodatecne. Jen vice ukecanych zen, ale at s nami kecaji jen o sberatelstvi a o technice rozmnozovani. Jine tema treba pleteni, nakupovani nebrat :mrgreen:


1 jano789 2373
2 grofik 2141
3 kacuro 1685
4 Robbie 1510
5 Archypov 1411
6 facctory 1223
7 Zdenek Jindra 1222
8 Michaela 1003
Moderátor
Michaela, úprimne gratulujem... ;)
Registrovaný uživatel
:shock: :oops: :) Jůůůůů, děkuji . To bude asi tím,že pletení a vyšívání nemám ráda a na nákupy (mimo věcí potřebných k přežití a aukciček ;) ) není čas a ani většinou nálada. ;) To bych měla říct něco slavnostního,co ? :shock: :)

Ehm,ehm :D ,.......Vážení sběratelé, numismatici, admini,uživatelé, moji numismatičtí poradci a přátelé (omlouvám se,jestli jsem na někoho zapoměla. ;) ) všem díky, za Vaše rady, možnosti informací, možnosti diskuzí ať už odborných a nebo těch ostatních. Je mi tu s Vámi fajn (ikdyž by mi nějaká kolegyně z naší branže,věřím,že ani vám :D vůbec nevadila ;) ).
Ještě jednou všem dík :oops: a pěknej den.
Registrovaný uživatel
Michaela veľká gratulace.

Stále pevne verím,že prejavíš svoje ženské prednosti a pri 5 000 tom príspevku nebude prvý jano,ale Ty. :mrgreen:

Veselo do ďalších 2...3.....4.....5..tisícoviek. :P
Moderátor
Michaela, pripájam sa ku gratulácii, nech sa Ti aj naďalej darí.. ;)
Registrovaný uživatel
Děkuji. :oops:
Registrovaný uživatel
Dík Jano, myslím,že není zas o co tolik stát v mých příspěvcích toho moc zajímavého není. Na první po odpovědi Kacura na identifikaci mých mincí a jeho komentář k mým fotkám,přeci jen asi nikdy nezapomenu, doporučovala jsem mu na lepší zrak mrkvičku. ;)
Registrovaný uživatel
také se opožděně připojuji ke kondolentům a přeji především sběratelské úspěchy v budoucnu. a ať Ti i další příspěvky přibývají, neb sběratelství není jen o bádání, ale i o zabávě ;)

apropó, to už si ani nepamatuji, že jsem Ti dával v počátcích nějaké rady :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Michaela a jeji 1 000 skvělých komentářů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1