Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » mince

Vykupminci.cz
Numisargo

mince

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
prosím o radu nevím jestli jsem tady správně co to je za minci je ag pruměr cca16 mm (panovník a hodnota) děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Replika Soušek, cena 0. Jinak denár Konráda na Brněnsku. :twisted:
Registrovaný uživatel
Nedávno bol na aukre, možno aj tento istý.
Registrovaný uživatel
http://www.antiquanova.cz/inshop/scripts/shop.aspx?action=DoViewProductDetail&productid=1351&ItemIdx=90
Registrovaný uživatel
http://aukro.cz/malickost-i2785524909.html
Registrovaný uživatel
tak je to on.
Registrovaný uživatel
diky, jak poznám repliku od praveho v čem se liší
Registrovaný uživatel
študujte literatúru
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/chlubirna-_post_-133624#post133624

Příspěvek 2188. Dula77 byl rychlejší. A nejenom literatura. Aukce , tam si ty denáry prohlédnout a " omakat". Nejdřív sbírat zkušenosti, mít ty mince nakoukané. Vraťte mu tu minci. Za ty peníze seženete jiný pěkný denár. I když si myslím, že prodejce bude pěkná sv..ě.
Registrovaný uživatel
Prodejce je evidentně hajzl ale na druhou stranu, dokud budou pitomci kteří kupují něco aniž by měli sebemenší tušení co to je, bude se jim dařit.
Kupující získal přesně to co bylo nabízeno, drobek stříbra. K tomu navíc jednu životní zkušenost.
Za prvé, od někoho kdo má jen jedno hodnocení bych nekoupil za víc než za 50 kč
a za druhé, když seriozní prodejce nabízí denár Konráda, většinou k tomu napíše “denár Konráda” ve všech ostatních případech je to nějaká levota.
Registrovaný uživatel
souhlas se želvákem! jen si myslím, že by aukro už mělo konečně zaměstnat nějakého numismatika, který se orientuje v širším spektru různých období a území, který by podobné aukce rušil. mělo by aukru jít o zachování "dobrého jména", pokud tedy někdy mohlo takovou nálepku mít ... poslední dobou už je to na aukru dost rozšířený folklor ... je to hnus ... zrovna jsem ve škole na hodině Dějin práva a bereme tresty v antice a středověku, také bych těm hajzlům uřezával uši a nos!!
Registrovaný uživatel
Když bude někdo nabízet tolar a mít na obrázku groš, může mu to numismatik opravit ale když nabízí stříbrný drobek a opravdu prodává stříbrný drobek, co s tím naděláš?
:D
Moderátor
To je naivita, úspěšný podvodník = vyšší zisk. Viz skrytí jmen prihazujicich, proč to asi bylo zavedeno?
Dobré jméno neměli nikdy, jen dobré PR.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Když bude někdo nabízet tolar a mít na obrázku groš, může mu to numismatik opravit ale když nabízí stříbrný drobek a opravdu prodává stříbrný drobek, co s tím naděláš?
:D


pokud to bude falzum, tak by se aukce smazala, nebo se to hodila do sekce repliky ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
pokud to bude falzum, tak by se aukce smazala, nebo se to hodila do sekce repliky ;)
a on se někdo dívá (zvlášť, když je to přednostně), v jaké kategorii to je zařazeno? :(
Registrovaný uživatel
no já osobně ano, do sekce repliky vůbec nelezu
Registrovaný uživatel
stalo se mi, že jsem hodil od koruny do kopií nějaké čínské kopie, v popisu bylo, že se jedná o kopie a stejně chodilo hromadu mailů, jestli jsou to originály :( a dokonce se tam začali i 2 přehazovat a až se cena dostala nad 1000, tak se teprve jeden z nich ozval, že jestli to jsou kopie, že nezaplatí... na dotaz, proč přihazuje, když je to v kopiích a všude je uvedeno, že jsou to kopie, mi odpověděl, že si to našel přes vyhledávání (v popisu byl stručný přehled toho, co tam je)...
Registrovaný uživatel
no jo no, idioti jsou v každé zájmové skupině, tedy i mezi numismatiky ...
Moderátor
Myslím, že v tomto případě o numismatiky (a asi ani o sběratele) nejde...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
no já osobně ano, do sekce repliky vůbec nelezu


to já zase jo - začal jsem si je (zalevno) kupovat a dávat do vytrínky ... pro případné zloděje a návštěvy :)
Registrovaný uživatel
martin-vs napsal
prosím o radu nevím jestli jsem tady správně co to je za minci je ag pruměr cca16 mm (panovník a hodnota) děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Ale vy jste tuhle repliku nekoupil,protože výherci jsem napsal ihned po aukci oč jde,a on ji samozřejmě odmítl zaplatit


Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Omlouvám se,ale nevím ještě přesně jak se vkládá odpověd pod určitý příspěvek,tak se mi to tak nějak zařadilo mezi ty fota.
Jsem zvyklý na sekci sběratelství,a tam je to kapku jinak.
Registrovaný uživatel
Je to pravdepodobne výrobca a pýtal sa na začiatku vlákna čo urobiť aby bola ako originál.
Registrovaný uživatel
Zkušenosti už mít musí,po te hromadě nicků,které si pozakládal,a kopií co zde vystavil.
Včera tam šoupl pod dalším nickem Emmu.
Tohoto Konráda už také před půlrokem prodával,i stavovský tolar,troufl si dokonce i na Joštův dukát,a také ho prodal,i falzum100k. FJI,falešný 20 dolar,Ludvíkův groš,a spoustu dalších.

Včera se mu povedli prodat "zlaté hodinky s diamanty"za 10T.
Lidé nemají soudnost,přitom jsou to tak do očí bijící,a snadno rozeznatelné kopie..
Registrovaný uživatel
ne.....
ale někde na netu to najdu, ne?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Pokec o mincích » mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1