Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » mince

Vykupminci.cz
Numisargo

mince

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
já BLBEC ja jsem jí koupil taky jsem přihazoval prodavající mě zavolal a nabidl mi ji o 400 levněji než byla vydražena že ji vyherce odmítl zaplatit že se mu rozbilo auto a nemuže ji zaplatit a oni že potřebují peníze že jsou v nouzi tak mi to poslali na dobírku bez poštovneho zase jedna skušenost díky všem ja jsem začatečník takže se moc nedivte u nás nejsou v okolí žádné burzy ani výstavy ani neznám nikoho v okolí koho bych se zeptal a něco přiučil díky
Registrovaný uživatel
Hodinky jsou zde:http://aukro.cz/hodinky-s-diamanty-krabickou-a-dokladem-i2791080620.html

Ještě nikdy nenabízel nic pravého,dá se tedy předpokládat,že i tohle je levota.

Většina jeho aukcí už je v archívu,ale z těch křiklavých si možná někdo vzpomene na názvy jako "PŘEBYTEK V KRABIČCE","KUS STŘÍBRA","KUSANEC","OTLOUKÁNEK",atd.

Nechápu i další kupující,třeba zde:http://aukro.cz/show_item.php?item=2780705336
Prodáno dokonce dvakrát,přitom prodejce uvádí váhu 22g.
Originál má mít 37,1g.

Ze všech carských rublů od Mikuláše II dolů je pravý málokterý.

Divím se také že momentálně vymizeli všechny falza Vídenských tolarů Leop.I
Že by v Číně scházeli pracovní síly?
Dříve bývali z 5 vystavených 3 kopie.
Nahrazují to nyní jiné falza,ale jsou to běžící aukce,to se sem prý nesmí vkládat...
Děs,hrůza,okrádání neznalých sběratelů...
Registrovaný uživatel
upozornit na falzum v běžící aukci se samozřejmě může, pouze by se nemělo upozorňovat na zajímavé řádné aukce
Moderátor
Lopez1506 napsal
Nahrazují to nyní jiné falza,ale jsou to běžící aukce,to se sem prý nesmí vkládat...
Děs,hrůza,okrádání neznalých sběratelů...


Odkazy na běžící aukce s falešnými cetkami zde mají samostatné téma a myslím,že se zveřejňovat mohou.
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Registrovaný uživatel
Já bych dokonce řekl, že se tyto aukce zveřejňovat musí ;)
Registrovaný uživatel
Netušil jsem že mohou.
Tady na "sběratel.com" jsem nováček,a obtížně se zde ještě orientuji.
Nevím co se zde smí,a nesmí,ale co se mi podařilo zde rozkliknout,to jsem si s chutí přečetl.
No,ehm,asi tak...
Registrovaný uživatel
S aukcemi je to tak:
Upozorňovat na padělky a podvodníky je více než chvályhodné a to především dokud aukce běží.
Upozorňovat na vlastní aukce je nežádoucí protože to by jsme se tady z toho zbláznili.
Upozorňovat na probíhající zajímavé aukce je ošidné, Ti kteří o nich nevěděli budou rádi ale ti kteří jí sledují a doufají že nikdo jiný si jí nevšiml budou zuřit a ječet že to je zakázané. :D ;)
Registrovaný uživatel
Pekná minca pre nás čo sme narodení v roku Hada. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik, máš šikmý oči? :o
Registrovaný uživatel
Zdravim mam mincu rudolfaII z roku 1609 chcem sa spitat aku to ma hodnotu a ci by mal niekdo zaujem o kupu .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1