Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Mýdlo

Vykupminci.cz
Numisargo

Mýdlo

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
je zde někdo kdo sbírá mýdla? Mám 1ks originální papírové balení z roku 1926 a to "původní terpentýnové Pilnáčkovo mýdlo Hradec Králové"
Registrovaný uživatel
ahoj, zbieram mydlá a aj keď sa orientujem na mydlá, ktoré slúžia na umývanie tela, rada by som vo svojej zbierke mala aj tento skvost. koľko by si zaň chcela? odkiaľ si? ja som zo zlína, ak by to bolo niekde v okolí, mohla by som si preň prísť. mydlo v tom obale asi nieje, však? v takom príade by to zvládlo aj prepravu ako dopis, si myslím. ozvi sa prosím, ďakujem.
Registrovaný uživatel
Prodám stará mýdla německé výroby a v originálním obalu.V balení jsou 4 malá mýdla,rozměr balaní 13x10x2,5cm.Balaní je trochu poškozené ale není rozbalené,stáří odhadem cca 1930.
Registrovaný uživatel
Prodám sbírku mýdel. Zhruba 2000 mýdel koupených v letech 70. až 90. cena dohodou.
Registrovaný uživatel
Dobry den, pani Gabriela,
taktiez zbieram mydla a mala by som zaujem o Vasu zbierku. Momentalne ich mam tiez asi 2000 kusov. Zbierku som zdedila po babicke a rada by som v nej pokracovala. Napiste mi, prosim na mail ldudrova@gmail.com , budem velmi rada. S pozdravom, Lenka
Registrovaný uživatel
Dobry den, pani Gabriela,
taktiez zbieram mydla a mala by som zaujem o Vasu zbierku. Momentalne ich mam tiez asi 2000 kusov. Zbierku som zdedila po babicke a rada by som v nej pokracovala. Napiste mi, prosim na mail ldudrova@gmail.com , budem velmi rada. S pozdravom, Lenka
Registrovaný uživatel
Ahoj,tiež zbieram mydlá a to československej výroby z obdobia od 50-80 rokov.Ak máte niekto na predaj,ponúknite,budem moc rada.Škoda,že som zmeškala ponuku pani Gabriely.....
aikalajka@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Prodám mýdla z pozůstalosti. Fotky zašlu na email. Pokud má nějaký sběratel zájem, piště na email kakupi@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Dobry den, mam sbirku figurkovych mydel z 90. let, 71 ks. Nektere jsou jiz vysrazene, ale jine stale pekne. Mate-li zajem, napiste mi na radka.balcarova@gmail.com, poslu foto s fomluvime se :)
Registrovaný uživatel
Chtěl by někdo původní Pilnáčkovo terpentýnové mýdlo. Je nepoužité, nepoškozené a bez obalu. Pokud máte zájem, pošlu foto. Pište na : renesance.web@volny.cz
Registrovaný uživatel
Všichni prodavači mýdel,
přečtěte si laskavě pravidla, bod č.7
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x1208
Registrovaný uživatel
možna vyměna

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny mám cca 150 - 300 kusů mýdel různých druhů z období československa včetně různých darkových balení, které rád prodám nějakému sběrateli.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: liborsobotka2@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Mýdlo

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1