Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka zlatých mincí

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka zlatých mincí

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Košice
Registrovaný uživatel
H-S by mali byt Kosice, ci?
_______________
Registrovaný uživatel
http://www.mcsearch.info/search.html?search=similar%3A1063834#0
Registrovaný uživatel
satestsat121 napsal
H-S by mali byt Kosice, ci?

Huszar píše C a H-S na konci 17.storočia...pre Košice
Registrovaný uživatel
Jenom pro doplněni, v publikaci "Mincovní a micmistrovské značky na ražbách Habsburské monarchie 1519-1918" se uvádí, že: značka HS je značka pro mincovnu Košice neboli je to zkratka Hungaria superior - Horní Uhry - Slovensko, 1573-1576, 1577-1581, 1583.
Značku C používala mincovna Košice v letech 1527-1532 a značku CM v letech 1693-1698, 1704-1707.
Registrovaný uživatel
numismatik-fji napsal
Jenom pro doplněni, v publikaci "Mincovní a micmistrovské značky na ražbách Habsburské monarchie 1519-1918" se uvádí, že: značka HS je značka pro mincovnu Košice neboli je to zkratka Hungaria superior - Horní Uhry - Slovensko, 1573-1576, 1577-1581, 1583.
Značku C používala mincovna Košice v letech 1527-1532 a značku CM v letech 1693-1698, 1704-1707.

Ďakujem ;)
Registrovaný uživatel
pánové a dámy (dámy se doufám neurazí, že až na druhém místě :-) ) mám ještě jednu prosbu, potřebuji poradit s focením. Ročníky mincí jsou dost titěrné a můj telefon to jaksi nezvládá, prostě není nic vidět. Je nějaká finta jak to nafotit, zda lepší fotoaparát či něco jiného

Děkuji
Registrovaný uživatel
a ještě prosím poraďte kam mám obrázky nahrát, nikde tu na nahrání nic nevidím. Omlouvám se za neznalost, ale jsem tu bohužel teprve druhý den. Děkuji
Registrovaný uživatel
skúste mince naskenovať. Potom stlačte tlačítko odpovedať. Tam je zas tlačítko BROWSE, vyhľadáte si v počítači sken a nahrajte ho, nesmie mať viac ako 2 MB, prípadne mi fotku prepošlite a ja ju sem vložím.
Registrovaný uživatel
Zde jsou praktické rady jak mince nafotit.
A zde je pak další postup, jak minci upravit a oříznout před vložením.

No a pak jen tady ve vlákně kliknete na tlačítko "odpovědět" a "vybrat soubor".
Registrovaný uživatel
asi k ničemu, obrázek děsný, zítra nafotím kvalitnějším a udám i ceny. Ještě jednou se omlouvám

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ne, tohle opravdu ne :D
Registrovaný uživatel
Taky jen zkouška fotky.Nemyslím si, že bych fotil nějak exta, ale na posouzení kvality dukátu to stačí.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě oříznout jako numismat a bude to fajn.
Registrovaný uživatel
Prodám tuto minici...cena 7 500,- Kč..... popř. dohoda

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prodám zlatou bavorskou minci z roku 1905, váha cca 4 g - viz foto. Cena 4.500,- Kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Notafure koupím od tebe ten číslovaný dukát.Nab.380tis.
Registrovaný uživatel
Robert66666 nevím čí je ten číslovaný dukát,myslel jsem že je Notafure,ale asi je to jedno.Mám o něj velmi vážný zájem a nab.380tis.korun.(popř.poprosím na iguana222@seznam.cz)
Registrovaný uživatel
Já ten dukát neprodávám. Jen jsem posílal fotku.
A kdybych ho prodával tak za jinou cenu.
Na poslední aukci Macho a Chlapovič v Bratislavě šel před 14 dny v horším stavu s větším číslem za 23000eur + 17%, takže někdo za něj zaplatil 735tis.
Registrovaný uživatel
Prodám 3 Ks R.U dukátu 1915
Cena 9000Kč včetně poštovného.
Možno i jednotlivě 3000/Ks + 60Kč poštovné.
Zájemcům můžu zítra poslat fotky.
lisakzdenek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověd,ale asi oba dobře víme,že ta aukce byla tak trochu mimo planetu zemi.Asi se tam předváděli místní asi sběratelé.Ale je to dobrá věc a cena bude vysoká,ale ne 700 tis.to je trochu možná hudba nějakého desetiletí .Nebo třeba ne a spadne to,kdo ví????Dle mého je reálná cenu pro zdravé občany 500tis.,ale vždy tam asi bude ALE.
Přesto děkuji za odpověd.Na Auree to ted bylo taky všeljaké,je to hra a všichni to velmi dobře víme.Sbíralo se dříve,dnes je to hra a ne vždy jak má být.
Registrovaný uživatel
Měním trochu ceny R.U dukátů a posílám fotky.
3Ks 8700Kč včetně pošty
1Ks 2950Kč včetně pošty

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bohužel jsem nucen prodat i vzácnější zlaté mince.
Sada mincí Koruna Česká 1995 BK bez certifikátů 76000Kč
Sada mincí Karel IV 1998 PP včetně certifikátů 143000Kč
Fotky mohu poslat na mail. lisakzdenek@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Z R.U dukátů už zbývají jen 2 horní.
2 Ks 5800Kč včetně pošty.
1 Ks 2950 včetně pošty.
Registrovaný uživatel
Zdravím. Bohužiaľ, po dlhšej dobe sa musím znovu vrátiť k predaju mince Most ve Stříbre-PROOF. Ak by bol záujem, cena je veľmi slušná. 630 eur resp. ekvivalent v CZK. Info na lubos.holbicka@satronet.sk .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka zlatých mincí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1