Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka zlatých mincí

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabídka zlatých mincí

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Přeptám se Caligátora ten ví vše,ale grotesku bych asi radši nedělal. :P
Moderátor
marek77 napsal
toto ma vzdy zaujimalo, ako sa da garantovat pravost /okrem kvazi posudku nejakeho znalca/? na aukre je oblubena formulka "pravost garantujem vratenim penazi", t.j. ak zistis ze je falosna, vratim ti peniaze a vsetko je OK, ak nezistis, o to lepsie :)

Tak to by byl ten lepsi pripad, vetsinou prodejci padelku, pokud se s vami vubec budou bavit, reknou, ze mince je prava (napr. proto ze ji koupil na aukci CNS :mrgreen: ) nebo ze se s vami o tom nebude bavit, pokud nebudete mit znalecky posudek, ze prava neni.. :roll:
Registrovaný uživatel
Myslím,že nejsem amatér.Já myslím,že je v pořádku.Toho experta jsem nadhodil pro pobavení :P Vždyt to je exepert,expertů král.Je ale pravda,že na Č.N.S.ty mince nejsou vždy úplně zdravé :mrgreen:
Registrovaný uživatel
V tejto dobe je minca na ceste na vysetrenie, najlepsie by bolo mincu drzat v ruke a nerad by som bol, ak by sa mala posielat postou. Fotky su slabe, lepsie sa nestihli urobit.
frauke 14: moja navrhovana cena je myslim ok, ale viac info ponuknem cez email.

satestsat12@gmail.com
Moderátor
frauke 14: chodi sem spousta lidi, co amateri (to ted nemyslim nijak urazlive) jsou, takze jen v obecne rovine pisu, jak to je. Chytry prodejce padelku sice vymenou za pozitivni hodnoceni na vraceni penez pristoupi, ale spouste je to jedno nebo si potrebuji rychle videlat a zmizet. Sam jsem v zacatcich sbirani koupil podle spatne fotky jeden celkem vydareny (ale v ruce rychle rozpoznatelny) padelek republikoveho denaru, abych ho vratil a dostal penize zpet, musel jsem se zaskripenim zubu (a to jeste s pomoci vyhruzek, ktere bych tezko splnil) zaplatit krome cenneho psani a dobirky zpet take prodejcovy naklady na balne a postovne. Protoze Aukro mi ani pote, co jsem jim poskytl veskere informace a fotky techto padelku i razidel, co jsem si nasel na netu, v nicem nepomohlo. Skolne neco pres 200 Kc a to jsem mel stesti, mohl bych vypravet horsi pribehy, co jsem slysel.
Registrovaný uživatel
jojo, nejhorší jsou co chcou vydělat :) tak člověk se učí pořád :)))
Registrovaný uživatel
Prodám mince : 2500Kč Ruprechtov BK cena 7600Kč
5000Kč Most ve Stříbře PP cena 19900Kč.

Cena za obě 27300Kč včetně poštovného.
Registrovaný uživatel
Tak už je jen Ruprechtov BK cena 7300Kč včetně poštovného.
Registrovaný uživatel
predám zlaté dukáty FJ. 1915 novoražby. Kus 3200 Kč, pošta zdarma. Mám 30 kusov.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
predám zlaté dukáty FJ. 1915 novoražby. Kus 3200 Kč, pošta zdarma. Mám 30 kusov.


Já si vemu 15 :P :P :P ....
Registrovaný uživatel
kľudne, stačí poslať peniaze :D
Registrovaný uživatel
Predám nasledujúce 20 a 10 koruny.

20 K 1897 KB 6100 CZK
20 K 1893 KB 6100 CZK
10 K 1908 KB 3100 CZK
10 k 1911 KB 3100 CZK

Poštovné poistené 1tr. 75 CZK, v prípade odberu celku zdarma.
Mail
golddukaten /at/ gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě než půjde na aukro.
Ruprechtov 2500Kč BK včetně certifikátu,etue jsem první majitel 100% stav cena 7250Kč včetně poštovného.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prodám Zlatou bulu sicilskou Proof, etue plus certifikát- 32500kč
dva svatováclavské dukáty 1931 a 1933 stav 0/0 nádherný sbírkový stav cena za kus 6800kč a za oba 13200- poštovné zdarma.
A pak mám tady nejmenší mince světa 2ks- 1g a 4ks- 0,5g- vše čisté zlato plus ke každé minci certifikát- vše za 4000t- nebo 1g mince- 1000kč kus a 0,5g - 500kč kus.
Jakékoli dotazy na meil Jencekkkl@seznam.cz anebo tel. 601571920
Registrovaný uživatel
Jestli jsou dukáty volné, tak bych je vzal oba.
Napsal jsem Vám mail.
Registrovaný uživatel
tak sv. dukáty jsou prodané.
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny: Jen jsem Vás chtěl upozornit na neserioznost prodejce jencekkl.
Ozval jsem se že bych vzal 2ks dukátů co nabízel.Vše proběhlo, mail, fotky a dohoda, že peníze pošlu na účet a dnes ráno mi místo čísla účtu kam mám poslat peníze přišlo na mail toto:

Dobré ráno ted mi jeden Pán nabízí 14000t, takže uvidíme jak se rozhodne, nebo můžete dorovnat nabídku.
S pozdravem Polák

Samozřejmě, že nic dorovnávat nebudu i vzhledem k tomu, že dukáty nejsou 0/0, ale přišlo mi to docela nefér, tak jsem se chtěl s Vámi podělit.

Myslel jsem,že nejsme na aukru, ale asi někteří to vidí jinak jak prodejci, tak kupující, kteří zaspí a pak posílají vyšší nabídky.
Registrovaný uživatel
Jestli probehla dohoda emailem (a jeho inzerat potvrzuje nabidku), tak je ten obchod vymahatelny i pravne :)
Moderátor
Nofuture101: díky za informaci, požádám o zablokování jeho nicku.
Administrátor
Jestli si tady z toho někteří budou dělat místo diskuze pouze aukci nebo prodejní kanál budume je blokovat a mazat jejich nabídky. Zde je to o diskuzi. Prodej se koná jinde a to třeba na aukčním portálu. jencekkkl naposled Vás důrazně varuji před zablokováním. Aukce ne a ani prodej kdo dá nejvíc!
_______________
https://www.infofila.cz/ ... on-line magazín plný filatelie a sběratelství
https://eshop.infofila.cz/ ... eshop pro všechny sběratele
https://pomfila.cz/ ... eshop na filatelii, filokartii, numismatiku, notafilii, odznaky
https://www.worldphilately.com/ ... katalog - ceník poštovních známek
https://www.filokartie.cz/ ... on-line magazín plný filokartie
http://www.numin.cz/ ... on-line magazín - numismatika - notafilie
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 24. 7. 2013, 21:03. »
Registrovaný uživatel
V pohodě nešlo o nějaké nesehnatelné mince jen mě mrzí, že někteří lidé něco inzerují a pak to nedodrží.
Registrovaný uživatel
Nofuture101: Dobrý den, pokud máte minci (2500 Kč Ruprechtov) ještě na prodej, tak mi napište na e-mail: maned40@seznam.cz.
Registrovaný uživatel
Ruprechtov prodaný.
Registrovaný uživatel
Predám zlaté mince ČR:

2500 Kč Pivovar Plzeň Proof - 8.000 Kč
2500 Kć Most ve Stádlci Proof - 8.000 Kč
2500 Kč Mlýn ve Slupi Proof - 8.500 Kč

woodhaven718@gmail.com

Možné osobné stretnutie v Prahe. Všetko v 100% stave, som 1.majitel.
Registrovaný uživatel
Prodám mince:
1000Kč BK 1995 bez certifikátu cena 5000Kč
2500Kč 2004 cena 8000Kč
Sada Karel IV 1998 PP cena 145000Kč(kdo by chtěl fotky sady není problém)
Případné dotazy lisakzdenek@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » Nabídka zlatých mincí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1