Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Nabízím: Antická knihovna - portréty světovládců I.

Vykupminci.cz
Numisargo

Nabízím: Antická knihovna - portréty světovládců I.

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,
Nabízím 1. polovinu Historie Augusty v Antické knihovně vyšlou pod názvem

Portréty světovládců I.
cena 80,- Kč + 45,- pošta nebo osobní předání v Brně.
knížka je naprosto zachovalá, jen dole u hřebetu asi půl cm "odrbaný" papírový obal.

třeba by se hodila nějakému sběrateli antických mincí či jiným zájemcům.
http://www.databazeknih.cz/knihy/portrety-svetovladcu-i-70121

Pište na martinvangelis@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Stačí to dát jednou ;)
Registrovaný uživatel
No říkal jsem si, že někdo (třeba jako já) chodí koukat výhradně do mincí, a někdo jiný do jiné části, tak jsem to s dovolením pojistil ;-) Nebojte, do minerálů, nebo co je tu za další oddělení, to cpát nebudu. Pokud i tak zdvojení moc uráží, jeden z inzerátů smažte, jen fakt nevím který :-)

A ještě jedno OT: třeba modelářká sekce mi tu příjde malinko navíc, modeláři mají svá hojně vytížená fóra (jsem jedním z nich: http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=29&t=251 ) Ale to jen tak bokem.

Po přečtení a posouzení, možno tento kvák smáznout ;)
Registrovaný uživatel
Ale do toho modelářství to klidně dej, schválně jestli si toho někdo všimne :D ;)
Moderátor
Hm, zrovna jsem chtel tu samou knihu prodavat, protoze ji mam 2x.. :(
Registrovaný uživatel
Já bych si možná jednu koupil.
Moderátor
Tak kdyby chtěl někdo ještě jednu, nabízím o 20 Kč levněji, ale je bez obalu.
Registrovaný uživatel
Jsem ve stejné situaci, taky ji mám 2x. Tak se kdyžtak ozvěte na mail, asi bych taky něco slevil, kdyby na to přišlo. Pokud mne tedy tenzor už nepředskočil :-)
Registrovaný uživatel
Ne nepřeskočil :) Pokud by to nevadilo, vzal bych si ji někdy až se objevím v Brně (čili bůhví kdy).
Moderátor
Nechci nikoho přeskakovat.. i kdyby měl někdo zájem, tak prodám až tehdy, když bude mít martinvangelis prodáno - nerad bych mu kazil obchod :)
Registrovaný uživatel
:-) Dobrá tak tu máme dva 1. díly v mé a Tenzorově nabídce. Ani tak nechci udělat nějaký "veliký" obchod, jako poslat dál slušnou knížku, kterou mám doma 2x a se spoustou jiných doma bere čím dál více místa, zatímco jinému by se mohla hodit :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Nabízím: Antická knihovna - portréty světovládců I.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1